Taurus 689 kal. 357 Magnum - vôľa valca

friendly_rhodes

Taurus 689 kal. 357 Magnum - vôľa valca

Príspevok od používateľa friendly_rhodes »

Zdravím, chcem sa opýtať niekoho kto sa vyzná. Chcem si kúpiť revolver Taurus, má asi 12 rokov a bubienok má v zaaretovanej polohe vôlu asi 1-2mm v smere otáčania. Je to v poriadku alebo to je problém, pri tej vôli nemusí byť nábojová komora valca presne oproti hlavni...Ďakujem za odpovede.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

:D
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 10 Feb 2012, 18:48, upravené celkom 1 krát.
friendly_rhodes

Príspevok od používateľa friendly_rhodes »

Ďakujem
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Si si istý, že máš dobrý odhad? Jednak je mi divné, že by tá vôľa bola iba do jednej strany, jednak 1-2 mm je strašne moc. Pochopiteľne to musíš vyskúšať na všetkých komorách. Takisto spredu pozerať do hlavne a svietiť si z boku baterkou, či sa zamkne v správnej polohe, či hlaveň a komora valca tvoria jeden súvislý valec so zápalníkom v strede.
friendly_rhodes

Príspevok od používateľa friendly_rhodes »

Tá vôla je na valci z oboch strán, tiež sa mi zdá, že je to moc. Proste sa "vaklá" do strán...Ďakujem za odpoved
Používateľov profilový obrázok
Yuri the GUN NUT
prispievateľ
Príspevky: 332
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Yuri the GUN NUT »

O aký model Taurusu sa jedná a za koľko ho vieš kúpiť? Pýtam sa, lebo NOVÝ Taurus napr model 689 čierny 4" stojí 399€ a to máš 2 roky záruku :idea:
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Vola 1-2mm u taurusu je mozna.Ja som kupil novy(605 357 mag. 2") s takou volou :wink: Ked som kupoval,nepocital som s tym,ze moze mat volu,takze som to ani neskusal.Pri strelbe ten revolver prskal jak blazen a na jednej komore sa zasekaval.Volu mali 2 komory.Reklamoval som a trvalo to cca tristvrte roka kym mi vratili peniaze.
friendly_rhodes

Príspevok od používateľa friendly_rhodes »

ked som sa pýtal v predajni na zbrane, tak mi povedali, že jazdený Taurus NIE...ale ja tomu moc neverím...a tá vôla v porovnaní s novým Taurusom ktorý som skúšal v predajni je porovnatelná...takže to asi nebude až tak veľa...
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Nove Trackery maju vacsie vole ako 689 modely,skuste u niekoho kto ich ma!
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Balistik: mám presne opačnú skúsenosť, môj Tracker mal menšie vôle ako niekoľko 689, ktoré som skúšal a aj ako niekoľko dvojpalcových 85tiek.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

:D
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 10 Feb 2012, 18:47, upravené celkom 1 krát.
friendly_rhodes

Príspevok od používateľa friendly_rhodes »

Yuri the GUN NUT napísal:O aký model Taurusu sa jedná a za koľko ho vieš kúpiť? Pýtam sa, lebo NOVÝ Taurus napr model 689 čierny 4" stojí 399€ a to máš 2 roky záruku :idea:
áno ide o model 689 so 4 palcovou hlavnou, čierny...kde majú nový za 399€? :shock:
Používateľov profilový obrázok
Yuri the GUN NUT
prispievateľ
Príspevky: 332
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Yuri the GUN NUT »

No napr. aj tu u nás v Nitre u Fraňa na Farskej 26 - dokonca som tam videl 2 rovnaké nové za tú cenu. Osobne tiež rozmýšľam nad nejakým silnejším kalibrom tak zvažujem aj ten Taurus, lebo u nás na Slovensku sa predáva už roky rokúce a čiže aj servis na ne je slušný (u dovozcu - čiže VEĽKOOBCHOD ZBRANE s.r.o.)
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

O tom servise si nerob iluzie :wink:
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Mirko631:
Zmenil som ti názov témy, nech nám tu nestraší "bubienok"...
Napísať odpoveď

Návrat na "Taurus"