Spolocny nakup D-Force

Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Registered for: 15 years 6 months

Spolocny nakup D-Force

Príspevok od používateľa Mesi »

Chystam sa rozsirit svoju 58 a zatial ma najviac zaujalo riesenie od D-Force. Pazba je v rovine s hlavnou, je zasuvna a podla info od webforistov, ktory ju maju, nie je problem so zasuvanim ani po dlhsom pouzivani, je pevna a odolna.

Jedinou nevyhodou je, ze sa neda pouzit zadny rail, napr. od gunexpert namiesto krytu zaveru, ale autor mi potvrdil, ze tuto zimu bude vyvyjat systeme pre tuto pazbu (ma na to pripravu)

Do dvoch tyzdnov chcem objednavat zopar rozsireni a s autorom tychto komponentov som sa dohodol na nasledovnych cenach:

Teleskopicka pazba - 2990 CZK (114€)
Nadpazbie Tri-rail G3 - 2200 CZK (84€)
Nylon podpazbie - 650 CZK (25€)

Imbus skrutka na pevnejsie uchytenie pazby - 250 CZK (10€)
Sada standardnych railov - 250 CZK (10€)
Sada predlzenych railov - 350 CZK (14€)

Vsetky veci su skladom a dostupne.

Ak by sa chcel niekto pridat, dajte mi vediet, usetrili by sme trochu na postovnom ^_^
Naposledy upravil/-a Mesi v 20 Nov 2013, 08:55, upravené celkom 2 krát.
inspiring_keldysh

Príspevok od používateľa inspiring_keldysh »

cena je prijateľná pri súčasnom kurze českej koruny
ja by som sa pridal s týmto k objednávke
Teleskopicka pazba - 2990 CZK
Nadpazbie Tri-rail G3 - 2200 CZK
Imbus skrutka na pevnejsie uchytenie pazby - 250 CZK
Sada standardnych railov - 250 CZK
len neviem,či k tomu nadpažbiu tri-rail sú rovno tri raily,alebo treba dokúpiť,preto som ich dal do zoznamu,ak sú už v tom,tak sada railov mi bude zbytočná..........
ako to bude s platbou a v akej mene?
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

nadpazbie je len s hornym railom... takze tu sadu treba objednat (ak chces bocne raily).

Platba bude SEPA prevodom vopred. Platit sa bude v EUR, tusim to ide devizovymi kurzami, takze by to mohol byt este lepsi kurz - ale s tymto som si nie celkom isty. Tieto detaily este zistim.
Max11
prispievateľ
Príspevky: 276
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa Max11 »

Ja by som sa pridal k nákupu. Zaujalo ma nové plastové podpažbie + uvažujem o ďalších doplnkoch.
Mimochodom raily na nadpažbie sa dajú za celkom dobrú cenu zohnať aj tu: http://dx.com/p/aluminum-alloy-tactical ... pcs-167727

Edit: Mesi, na nylonovom podpazbi mas omylom link na temu o filme zombieland :)
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Dik za info, link zeditovany.
vmp
občasný prispievateľ
Príspevky: 62
Registered for: 12 years

Príspevok od používateľa vmp »

chalani, ak chcete na to nadpazbie davat na hornu listu kolimator, tak tie kratke listy nabok vam budu na okrasu (ak teda nemate vygooglene nejake speci nizkoprofilove montaze, ktore som ja nenasiel), pretoze vsetky tri listy naraz neosadite. Pri tych dlhych uz by to mohlo ist bez problemov.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Nie celkom rozumiem tomu, co tym myslis, preco by sa mi hore nemal zmestit kolim a na bok napr. baterka?
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Ked chces namontovat daco na rail, tak tam potrebujes mat priestor i pod railom.
Ono mozno tam nahodis kolim i baterku, ale kolim bude musiet byt napr vzadu hore a baterka vpravo vpredu.
Nad seba to urcite nedas.
vmp
občasný prispievateľ
Príspevky: 62
Registered for: 12 years

Príspevok od používateľa vmp »

Rasto to pekne napisal. Kedze viem, ze Joe chce dat ten kolimator dopredu, budu mu tie kratke bocne listy zbytocne, potom nech si radsej kupi nejake podpazbie, na ktorom budu tie bocne listy (napr. Arsenal CZ alebo nejake este lepsie a cenovo dostupne) mat vacsi odstup od tej hornej listy. V pripade dlhych list uz by to mohlo byt v poriadku, hoci vsetko zalezi od dlzky tela kolimatora (kolko zaberie priestoru na hornej liste) a volbe montaze (montazi) na dalsie veci na bocnych listach, aby to spolu nekolidovalo.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

mne prislo, ze su dost daleko od seba... idem pisat 'tvorcovi' nech posle nejaku fotku, kde ma na jednej urovni aj-aj
vmp
občasný prispievateľ
Príspevky: 62
Registered for: 12 years

Príspevok od používateľa vmp »

a pripajam sa k spolocnemu nakupu:
Nadpazbie Tri-rail G3 - 2200 CZK
Sada standardnych railov - 250 CZK
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Info od autora:
Ahoj,

Jasně, některé druhy příslušenství, díky své velikosti najednou na raily nedáš. Když máš hodně velkou baterku, tak použiješ vyosenou montáž (třeba FAB).
Dodam este, ze objednavku budem posielat v stvrtok rano. Je to kvoli tomu, aby tovar idealne prisiel do stredy dalsieho tyzdna a tym padom ho mozem zobrat smerom do BA (LC, ZV, NR, TT).
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Zajtra rano finalizujem zoznam, preto ak su este nejaki zaujemci, ozvite sa.

Zatial evidujem len to, co je aj tu na fore, pre sumarizaciu:
joe213: pazba+imbus, nadpazbie+rails
Max11: podpazbie
vmp: nadbazbie+rails

Ja beriem: pazba+imbus, nadpazbie+rails, podpazbie.

Edit: k celkovemu nakupu sa prirata 150CZK (poplatok za prijem platby v CZ banke), 10€ spolocne postovne. Kurz CZ-EUR v banke autora je 26,30
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Rychlost neuveritelna, v stredu odisli peniaze z uctu, dnes tovar z Prahy doma :o
Prílohy
MESI8156.JPG
vmp
občasný prispievateľ
Príspevky: 62
Registered for: 12 years

Príspevok od používateľa vmp »

Dakujem za kvalitnu a rychlu spolupracu.
Dnes som sa k tomu konecne dostal a budem musiet jemne dopasovat pilnikom a brusnym papierom kvoli toleranciam.
Napísať odpoveď

Návrat na "Samopal vz. 58 "