Spolocny nakup D-Force

vmp
občasný prispievateľ
Príspevky: 62
Registered for: 12 years

Príspevok od používateľa vmp »

toto vyzera ako riadna zapalka.

Mesi: ja tie fotky urobim, aj som ochotny mu to poslat.

Rasto: Som zvedavy na reakciu, zatial by som to nikde neeskaloval, pockal by som si ako sa zachova.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

To nie je ako eskalovanie, ale len sa zmienit, ci nahodou nemaju podobne skusenosti a ked ano, je vas viacej a pod vplyvom z viacerych stran pojde reklamovanie inou rychlostou a inym smerom ;-)
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

nic ma do toho nie je ale: Dále informace o typu zbraně a její výbavě (kompenzátory, atd.)
co to ma spolocne s kvalitou vyrobku?
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

to ja nemam paru, electron. Asi, ze ci sme tam nenamontovali... nieco ako tazky granatomet :)

Ja to zatial beriem ako analyza priciny... mozno. snad. No ja som vsak na raili zatial nic nemal a kompenzator mam od rasta... ale snad kompenzator nerobi nic zle nadpazbiu :D
vmp
občasný prispievateľ
Príspevky: 62
Registered for: 12 years

Príspevok od používateľa vmp »

Rasto napísal:To nie je ako eskalovanie, ale len sa zmienit, ci nahodou nemaju podobne skusenosti a ked ano, je vas viacej a pod vplyvom z viacerych stran pojde reklamovanie inou rychlostou a inym smerom ;-)
chapem len som chcel upokojit situaciu, aby nahodou niekto nezacal hajpovat tuto temu a tym by mohol viac uskodit ako pomoct.
je to dost osemetna situacia, ta odpoved je cudna (aspon na mna tak posobi) a rapidne znizuje doveryhodnost. Z mojho pohladu je to skusenost, pre inych nech je to informacia ;)
Ja osobne, nech sa to uz doriesi akokolvek, nakoniec skoncim pri Troy Ind. a Gunexpert. Lebo nech sa na mna nikto nehneva, ked si kupim nadpazbie a prdne 3 z 3 kupujucich, ktori byvaju v 3 roznych mestach a nezavisle od seba to montovali, pri prvej strelbe, tak asi nieco nebude v poriadku.
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

chcel by som vediet ako sa da neodborne namontovat nadpazbie na 58-ku :mrgreen:
informácie o type zbrane... žeby niekto namontoval nadpažbie určené na 58-ku na nejaký iný typ zbrane? ked pozriem tie fotky jednotlivých prasklín (3z3), tak ide o konštrukčnú vadu, kde lom vzniká v mieste koncentrácie napätia spôsobeného zrejme predpätím nadpažbia v kombinácií s rázmi piestu.
vmp
občasný prispievateľ
Príspevky: 62
Registered for: 12 years

Príspevok od používateľa vmp »

gewehr: vzhladom na to, ze pri tom nadpazbi treba selektivne dopracovat niektore plochy, aby to sadlo a zaroven si viem predstavit, ze ak sa aplikuje prilis velka (rozumej hruba) sila, tak to urcite dokaze prdnu aj pri montazi. Ono v prednej casti nadpazbia je taky centrovaci kolik so zavitom, ktory musi byt pri montazi dostatocne vysunuty, aby sa nadpazbie dalo bezproblemov nasadit a po nasadeni ho treba dotiahnut. Ak by ho clovek neuvolnil, vznikla by tam celkom neprijemna paka uz pri nasadzovani. Moj skromny nazor je, ze takato paka tam vznika aj pri strelbe, kedy sa hlaven "vlni" a zaroven sa hybe piest v plynovom nasadci, takze ak je ten kolik dotiahnuty prilis silno/slabo (toto je iba moja domnienka), tak moze hrozit neadekvatne pnutie (co vsak samozrejme konstrukter ma vediet vyriesit inak).

Mesi: poslal som ti linky na fotky aj s popisom zbrane sukromnou spravou.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Ten isty cervik je i na nasich Troy nadpazbiach a nebadame ziadne praskliny a to ho nesetrim!
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

treba si uvedomit, ze cast vedenia hlavy piestu v zadnej "uvrati" zabezpecuje aj nadpazbie, ktore tym moze dostavat aj dynamcke zatazenie. Na plechu povodneho pekne vidiet prelis ktory to zabezpecuje. Preto si myslim, ze ta praskina moze byt sposobena prave tymto, smer namahania a smer praskliny by tomu aj zodpovedali.
vmp
občasný prispievateľ
Príspevky: 62
Registered for: 12 years

Príspevok od používateľa vmp »

Rasto napísal:Ten isty cervik je i na nasich Troy nadpazbiach a nebadame ziadne praskliny a to ho nesetrim!
ved ano, preto som spomenul, ze sikovny konstrukter by to (ak je problem toto) mal vediet vyriesit ;) Ono mozno nakoniec naozaj bude problem v tom, ze sme dostali "nepodarky".
inspiring_keldysh

Príspevok od používateľa inspiring_keldysh »

ešte pár fotiek vo väčšom rozlíšení...brúsil som to malým plochým modelárskym pilníkom
Prílohy
P1010010.JPG
P1010007.JPG
P1010002.JPG
P1010001.JPG
Používateľov profilový obrázok
revino
prispievateľ
Príspevky: 264
Registered for: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa revino »

Rasto:

Jak TROY? Čo TROY? :x
inspiring_keldysh

Príspevok od používateľa inspiring_keldysh »

ad reklamácia,mne je to vcelku jedno s odoslaním,prispôsobím sa väčšine.......
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Reklamacia vybavena s kladnym postojom vyrobcu. Musim povedat, ze pristup bol nad ocakavania, profesionalny, zakaznicky orientovany napriek velkym pochybnostiam a vo finalnej faze aj mojich (o pp. nasej nedobrej instalacii).
vmp
občasný prispievateľ
Príspevky: 62
Registered for: 12 years

Príspevok od používateľa vmp »

to je skvela sprava
mame aj info, kedy poslu nove kusy, prip. kolko treba platit postovne ci ine naklady?
Napísať odpoveď

Návrat na "Samopal vz. 58 "