Ako zacat s "TUNINGOM" Sa 58

Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

yarco napísal: Ale ...
- dávnejšie na predvádzačke GP v Sielnici si pamätám 58-mu, ktorá odložená po intenzívnejšej streľbe pretavila karimatku
- kamoš mi vypálil pár dier do zmotanej piknikovej deky (aka podložky), len neviem isto či kalachom alebo SKS-kom.

Tieto prípady už pre mňa spadajú mimo rámec "ustátia holou rukou", pálilo to ako sviňa, spod podpažbia/nadpažbia sa aj pekne dymilo.
Podpažbie/nadpažbie sa dá, dym nevadí, hlavne sa v podobných prípadoch nedotýkať hlavne :twisted:
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

plne suhlasim s gewehrom. tiez mam jednu lahko tunenu a druhu v takmer pôvodnom stave.

zmysluplny lahky tuning:
- kvalitna pazba (zistil som ze dobra sklopka je praktickejsia ako teleskopicka nesklopna ci pevna)
- lahko odnimatelny kompenzator
- kvalitna pistolova pazbicka
- podpazbie ktore lepsie tepelne izoluje (chcem skusit jednu radu spoza velkej mlaky a ako tepelny stit vlozim medzi podpazbie a hlaven dva plechy z plechovky od piva. hehe, uvidime ci to nie je totalna volovina.)
- monataz optiky a optika ale len v pripade ak optiku/kolimator naozaj vyuzijete. ak to ma byt kvalitne, treba pocitat s tym ze montaz a optika/kolim nasobne prevysi cenu zbrane a citelne zvysi jej hmotnost. lacna optika su vyhodene peniaze.

minimalny odporucany tuning:
- lahko odnimatelny kompenzator
- 10 ranovy zasobnik na pohodlne strilanie v lahu :lol:
Používateľov profilový obrázok
Greenman
občasný prispievateľ
Príspevky: 53
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa Greenman »

zdravím páni ... hľadal som po internete nejaké možnosti ľahkého vylepšenia na 58 ... a veľmi ma zaujal drevený kit od novohradského : http://www.sa58.cz/products/dreveny-kit-novohradsky/
máte s tým niekto skúsenosti ? resp. neviete či sa ten kit dá kúpiť aj niekde tu na slovensku ?
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

to radsej zozen original drevene pazbenie...
Napísať odpoveď

Návrat na "Samopal vz. 58 "