Obojstranné vypúšťanie zásobniku, vypúšťanie záveru vpravo

inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Cica drzi zasobnik moc vysoko a to jej stipka kozku na ukazovaku pri zasuvani.
Hlavne sa tak neponahlaj ako ona. Keby ubrala co i len tretinu z rychlosti tak ide jednou dierou.
Cele to video ako metodicka pomocka je sprostost: strielat pusku na 3 metre :?: :roll:
Ak Ti mozem poradit, Kup si knihu od Vindusku (upsesny instruktor na Aegis akademii a a viacnasobny majster IPSC: pistol, puska , brokovnica) a Cerneho (tiez zaujimavy tipek): Manual obranne strelby II a tam mas minimalne preverene a funkcne veci a neuc sa hentakym tactikal urban kokocinam. :lol:
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

povodne som chcel nalinkovat ine video , kde su ukazane asi 3 sposoby "fast relaoad" ale tento mi jutub nasiel ako prva a cica ma aj celkom pekne vysoko tazisko torza, nie ako my na pupku :)
inspiring_cohen

Príspevok od používateľa inspiring_cohen »

roman napísal:povodne som chcel nalinkovat ine video , kde su ukazane asi 3 sposoby "fast relaoad" ale tento mi jutub nasiel ako prva a cica ma aj celkom pekne vysoko tazisko torza, nie ako my na pupku :)
Tak určite sa na to lepšie pozerá ako keby tam bol http://i143.photobucket.com/albums/r134 ... dd5af5.jpg :D


edit electron: prispevky necituj
omega51
prispievateľ
Príspevky: 300
Registered for: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa omega51 »

Zdravím strelcov! Dnes mi dorazil záchyt záveru a obojstranné vypúšťanie zásobníka. Prečítal som si návod a skúsil som to sám vymeniť. Na moje prekvapenie som to vymenil za necelých päť minút. Išlo to úplne jednoducho. Odistit kolik, vybrať kolík, vybrať druhý kolík, rozsypali sa strunky, vložiť strunku do tela, vložiť nový vypúšťač, vložiť kolík, nasadiť strunku na nový záchyt, dotlačiť kolík, zložiť zbraň. Vyskúšam... funguje. Kua, som taký šikovný, alebo je to také jednoduché. Je to fajn, akurát mne by sa zišiel záchyt obojstranný, nakoľko som ľavák. Ten bude podľa p. Sladkého časom. Tento zatiaľ otestujem a potom vymením. Inak ten záchyt ide trochu silou, treba si na to zvyknúť.
Zatiaľ odporúčam, prihodím možno aj nejaké foto alebo video ako to funguje.
Video:
http://www.mojevideo.sk/video/20f99/mod ... sa_58.html
Prílohy
20140919_173239.jpg
20140919_173216.jpg
Napísať odpoveď

Návrat na "Samopal vz. 58 "