Outdoor: obuv, oblečenie, výstroj,strava

...alebo tiež rady ako na to, keď sa všetko poser..
matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1896
Registered for: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa matus69 »

Ked sa potrebujem dobre zbalit pouzivam samonafukovaciu od thermarest pro lite. Velmi dobre zbalitelna a prijatelna hmotnost okolo 400g.
Ked idem do tazsieho terenu, alebo je velmi chladno tak thermarest Ridge Rest Solar. Klasicka penova karimatka, ale je potiahnuta nejakou foliou - uzasne to odraza teplo, do chladneho pocasia ideal. Je aj lahka, ale samozrejme "nezbalitelna".
dantes
častý prispievateľ
Príspevky: 2038
Registered for: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa dantes »

Ja mam sice tiez samonafucku, ale zatial som sa jej nenaucil doverovat. Stale mam obavu, ze sa nejako poskodi a ja budem musiet tyzden alebo aj viac spat fakticky na zemi alebo na nejakom improvizovanom lozku, co priroda da.

Uz roky pouzivam obycajnu 2 - vrstvovu karimatku z Tesca, z jednej strany je pogumovana, z druhej strany nejaky alobal alebo co - uz to schadza. Nikdy mi zima od spodu nebola, da sa na nej sediet pri ohni, varit na varici 8) , nevadu jej, prepichnutie ani odtrhnutie nejakeho kuska (caste na letiskach). Nemusim vzdy po styroch s celovkou prehladavat zem, ci tam nie je nejaky ostry konarik alebo kamen... Vsetko v cene cca 4 EUR.

Ale pozor na jednovrstvove, to je fakt slabe na hory aj v lete.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

vanto : kylmit je ok,len na nu treba davat pozor
thermarest sa mi celkom pozdava,vyzera odolne :)
Používateľov profilový obrázok
romen3
častý prispievateľ
Príspevky: 809
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa romen3 »

Nemate niekto skusenosti s tymi elektronickymi repelntnymi naramkami/priveskami? Napr https://abc-zoo.sk/17779-zero-bugs-plus ... white.html
Na aliexprese som nasiel aj dake nabijacie verzie. Ale trosku mi to pride divne ci by to mohlo realne fungovat.
Napísať odpoveď

Návrat na "When the shit hits the fan"