Ruger Mk.III kal. 22LR

Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Registered for: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

Ruger nie je žiadne športové náradie.
Martin.
prispievateľ
Príspevky: 188
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa Martin. »

Do výberu by som zaradil aj :
IŽ 35
ČZ 122
ČZ 83 Jane
friendly_banzai

Príspevok od používateľa friendly_banzai »

Ak môžem poradiť, CZ 122 obíď naďaleko.
Martin.
prispievateľ
Príspevky: 188
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa Martin. »

Ja by som ju hneď neobchádzal je na ňu dosť negatívnych názorov, ale aj pozitívnych, ak človek narazí na dobrý kus tak nie je problém. Osobne poznám človeka ktorý má s ČZ 122 vysoko cez 100 tisíc výstrelov bez poruchy a problémov.
Treba tú zbraň vždy vyskúšať.
v1911
prispievateľ
Príspevky: 141
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa v1911 »

ruger je americka margolina takže by som ho nezatracoval. kamarat s nim striela krásne serie. pre začiatočníka bohapuste postačuje. ak chceš spičku tak hamerly alebo fainverkbau :D
elegant_curie

Príspevok od používateľa elegant_curie »

Tak rozhodol som sa pre rugera mk3. Teraz mam otazku co bude lepsie hunter alebo competition. Chcem to pouzivat na mierenu strelbu, no pocul som ze tie svetlovodne mieridla na huntrovi na to nie su zrovna stavane, tak teraz neviem, pls poradte mi niekto.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

Ak mierenka a nechceš meniť mieridlá tak competition, ale či má lepšiu spúšť ako hunter netuším, myslím že sa s tým veľmi nebabrú. Volquarsten robí tuningové doplnky a určite tu nájdeš niekoho kto poradí ako ich sem z júesej dostať.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Zrejme žiadne svetlovodné mieridlá nie sú primárne na mierenku. Tiež by som volil na mierenku competition.
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1084
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa Ravenn »

ahojte, nikto nespomina ruger mkIII vo verzii standard, preco ? premyslam nad touto zbranou a rozdiel medzi standard a bull barrel je 100 euro.

zbran je pre radost, obcas na opasok (mozno) a nie na nejake velke sutazenie ... je ten standard tak o nicom, ze ho nikto nespomina ? v bw arms stoji kusok cez 300 euro, co nie je zas taky strasny peniaz za novu zbran....tak ze ci ma zmysel investovat do drahej hlavne
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Registered for: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

Panzer a arminius mali Standardy, je tu o nich dosť popísané.
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1084
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa Ravenn »

Tak sa mi dnes na steel cupe zlomila suciastka na mojom ruger MKIII :( taka tycka s pruzinkou, co je v zavere, na jednej strane ma taky dvojzub to ma.... no a jedna polovica sa jednoducho odlomila... mam po nalade... :(

teraz ma cka tortura s reklamaciou u Erika, ktoru ktovie ci uznaju a hlavne ako dlho budem cakat :(

Normalne som nasrato nestastny... to co robia z blata? :evil:
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1084
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa Ravenn »

je to suciastka cislo 22 na tom obrazku

http://www.gunsourcebyzcl.com/home/Gun- ... ii-diagram
dominus et deus
občasný prispievateľ
Príspevky: 21
Registered for: 11 years 7 months

Príspevok od používateľa dominus et deus »

O rugeroch mk 3 som čítal samé chváli. No týždeň dozadu mi na mojom ( kupovaný pred 7 mesiacmi a ma odstrielané 1500ks) zlomil vyťahovač nábojníc. :cry: :cry:
(súčiastka č.25:
http://www.gunsourcebyzcl.com/home/Gun- ... ii-diagram):-(

Po prvotnom šoku ako sa môže také niečo stať na tak masívnej a "ospevovanéj "zbrani som zistil, že na nete, stoji vyťahovač len 2 doláre tak som sa trocha upokojil. Ďalší šok nasledoval deň po tom. Zistil som , že poslať to z USA je priam nemožné nakoľko na tento konkrétny typ zbrane je milión náhradných dielov no všetci máju shiping in USA only. Dokonca som písal predajcom , že sumu za produkt a poštovne uhradím vopred prevodom a ešte im prihodím 10 dolárov navrch. Dočkal som sa len negatívnych odpovedí.:-(.
Nakoniec som bol reklamovať zbraň u predajcu . A po týždni v oprave je už na ceste ku mne
:D
Naštastie mali v bw arms posledný náhradný vyťahovač. :D :D( Najskôr mi povedali ,že na náhradné diely sa čaká od mesiaca do 3 mesiacov)
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1084
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa Ravenn »

dominus et deus
občasný prispievateľ
Príspevky: 21
Registered for: 11 years 7 months

Príspevok od používateľa dominus et deus »

aj tam som skúšal . :(
Napísať odpoveď

Návrat na "Smith & Wesson a Ruger"