Ruger SR22 MP22

Mirco
občasný prispievateľ
Príspevky: 30
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa Mirco »

Takze navstivil som strelnicu zatial 2X. Mozem povedat ze SR22 funguje spolahlivo. Po cca 500 vystrielanych nabojoch som zistil ze mam uvolnenu hlaven. Pozrel som zospodu a zistil som ze sa mi stratila skrutka ktora drzi hlaven. :( Na internete som zistil ze s tim mali kopec ludi problem ze po cca 500 vystreloch sa povolila ta skrutka. Po mojej prvej navsteve strelnice ked som zbran cistil tak hlaven bola pevna a vsetko bolo OK. Stalo sa to az pri druhej navsteve. Tym ze bola hlaven uvolnena tak sa trosku obuchala v tej zarazke (vidiet to na obrazku) Skoda ze som nevedel o tej skrutke skor ono to staci len dotiahnut pripadne dat loctite a drzi to. Pisal som do rugeru ze to chcem zreklamovat tak som zvedavy co odpisu. Inac som so zbranou velmi spokojny.

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1084
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa Ravenn »

Napis, som zvedavy co odpisu. Ci nahodou v navode nie je instrukcia, ze po 200 ranach treba dotahovat hlaven. Prave toto mi na zbraniach vadi, dotiahni hlaven, pozatlacaj kolicky... si kupujem lego pistolku, nerf alebo normalnu zbran? Normalna zbran by toto robit nemala, aspon take su moje naroky.
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Kopa veci sa uz dnes robi "na spotrebu". Pokazi sa, kupis dalsie. Ale od Rugra som to necakal. Na GSG 5 to vyriesil ujo LOCTITE :D.
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1084
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa Ravenn »

ja mam Rugera MK III a som spokojny,nic sa neuvolnuje, nic netreba zalepovat. Asi je Ruger a Ruger rozdiel
inspiring_nash

Príspevok od používateľa inspiring_nash »

mate niekto spominanu zbran? viete o nejakom obchode, kde sa da zohnat?

vdaka
robusta
občasný prispievateľ
Príspevky: 86
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa robusta »

na strane 1 dal Igoca odkaz na predajcu: http://www.hilzna.sk, zavolaj tam a mozno ti oni pomôzu. Ja ked som tam volal /v novembri 2012/, tak mi povedali, ze su SR 22 objednane a mali prist prave v novembri, ale neprisli. Taktiez mi vysvetlili, ze s dodavkou od ruger to vzdy trva velmi dlho a ze dalsia dodavka by mala byt za cca. 6 mesiacov.
Ja som tam od vtedy nevolal, nakolko ma uchvatil Mk III - ozaj perfektna 22. a dufam, ze raz pribudne k môjmu G19 - tym nepodcenujem SR22, len by som mu neveril tak ako MkIII
Martin.
prispievateľ
Príspevky: 188
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa Martin. »

Teraz prišiel do BWarms-u v Skalici, takže rýchlo, pokiaľ sa nerozchytá...
robusta
občasný prispievateľ
Príspevky: 86
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa robusta »

aka je tam cena? 420,-€?
inspiring_williamson

Príspevok od používateľa inspiring_williamson »

Zdravim
Ma niekto skusenost s tymto zelezom?
ruger sr22
inspiring_albattani

Príspevok od používateľa inspiring_albattani »

Má niekto info či už žabožrúti uvolnili dodávku od Rugera zo zámoria? :roll:
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Bohvie kedy pride dodavka zbrani Ruger na Slovensko a v akych cenach, tak tu davam do pozornosti jeden inzerat, ak sa niekto obzera po SR 22.

https://sport.bazos.sk/inzerat/65845600/Ruger-SR-22.php

P.S.
Zbran nie je moja, len som na inzerat natrafil po potulkach netom.
Napísať odpoveď

Návrat na "Smith & Wesson a Ruger"