M&P40 Poskrabane naboje

eloquent_taussig

M&P40 Poskrabane naboje

Príspevok od používateľa eloquent_taussig »

Pri nabijani zbrane sa privadzany naboj do komory z vrchu poskriabe. Mate s tym skusenost? Pripadne poslem mailom foto.
Mam podozrenie, ze zasobnik je prilis oprety o vrch a naboje su dost stlacene.
Ked je v zasobniku viac ako 10 nabojov, tak sa v niektorom rade uvolni naboj a hrka tam.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Naboj alebo nabojnica sa poskriabe? Lebo ak sa ti oskrie naboj tak je to v poriadku, to je bezna vec
inspiring_swanson

Príspevok od používateľa inspiring_swanson »

to je uplne normalne, to neni jemny proces. Proste zaver svojou smrstou privedie naboj do komory (znie to troska uchylne, uznavam). S funkcnostou to nic nerobi. Hlavne 40tka je taka ze dost nachylna aj na bullet setback tak moc casto jeden naboj nenabijaj
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Dátum registrácie: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa Vaquero »

Môže to spôsobovať aj vyhadzovač, na funkčnosti zbrane to nič nemení, len je problém s vyrovnaním nábojníc pri prebíjaní.
eloquent_taussig

Príspevok od používateľa eloquent_taussig »

Tak to som rad, dik za info.
Inak je to vyborna zbran. Mal som Sig Sauer P250dc, asi po 200 vystreloch zacali zlihavat naboje, nedostatocne udretie po zapalke, pri asi 800 vystreloch to bolo 50% nabojov nevystrelenych, dokonca sa zacala aj zasekavat.
Reklamacia prebehla v pohode, ale uz som tej zbrani neveril tak som sa dal na ten S&W M&P40.
eloquent_taussig

Príspevok od používateľa eloquent_taussig »

Inak este jedna vec, ked mam v zasobniku 10 a viac nabojov, tak po vlozeni zasobnika do zbrane sa niektory naboj uvolni a hrka v zasobniku.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

...to isté mi robí CZ 83... neriešim to... alebo niekedy hrká rovno po natlačení nábojov, potom párkrát palcom vtlačím a rýchlo pustím vrchný náboj, oni sa tam vnútri trošku usadia. 8)
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Dátum registrácie: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa Vaquero »

To isté robí aj môj Shadow a nemal som doteraz žiadnu závadu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Smith & Wesson a Ruger"