Taurus PT 1911 problem som zasobníkom

polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Registered for: 15 years 11 months

Taurus PT 1911 problem som zasobníkom

Príspevok od používateľa polucias »

Zdravím všetkých,
nedávno som dostal darom novučičku 1911tku, o ktorej som dlho sníval,
kupil som fobusa na nosenie, a nemám absolutne žiadny problém nosiť aj takýto fullsize, pri mojom treninku ICS som sa sňou už aj dokonale zžil ale mám jeden problém, sotva po 400nábojoch sa začali praskat pri vyusteni zasobniky, jeden viac druhy menej,
tien čo je načatý viacej robí sporadicky jednu velmi nepríjemnú pre ma ako bojoveho strelca dost zavažnú chybu, ked je plný a prebijam do otvoreneho zaveru a chcem zhodit zaver jeho zachytom, zakusne sa zaver velmi neprijemne a nejde snim ani pohnut, jedna pomoc je velmi agresíny doraz záveru zozadu, najlepšie buchnutím ozem.

chcem sa preto spýtať strelcov, a najme 1911takrov skusených či je toto normálne že sa to praská,
či má zmysel reklamovať ak sa to možno znovu stane
či je riešenie v tom horšom zasobniku nosiť na prebytie iba 7 nabojov ( co som skusil asi 200krat a ani raz sa to nezakuslo)
či je riešenie kupiť si dva zasobníky iba na nosenie a dva mať čisto na trenink?

už som našiel aj na jedenej stranke predajcu tychto zasobníkov komentár jedneho uživatela že tiež mu jeden zasobník hapruje a nosí vňom iba 7 nabojov
http://www.midwayusa.com/viewProduct/?p ... ber=486319

za všetky rady vopred Ďakujem
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Skus kupit zasobnik od nejakeho ineho vyrobcu(taky co bude pasovat) a uvidis,ci sa to bude opakovat.A nezasuvas ho prilis razantne,ked praskol?
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa polucias »

to miesto čo prasklo sa nedotýka ničoho, ked vezmeš zasobník do ruky a pozeráš na na zapalku naboja v zasobniku, tak je to tam kde sa vytvara zahyb na jednej aj druhej strane ktorý vlastne drží naboje v zasobniku, tito dve niesta nijak nenazážaju do ničoho,
a razantne zasuvam pri prebijani, je to nevyhnutnost krotú však musí vydržat zasobnik bez problémov aj 1000krat zasebou
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Hod sem foto ak mas.
Používateľov profilový obrázok
kapula
častý prispievateľ
Príspevky: 634
Registered for: 16 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa kapula »

A este jedna vec. Co sa tyka 1911, tak sa vyslovne neodporuca nabijat vlozenim naboja do komory rucne a potom dorazenim zaveru dopredu. Na to ta pistol nebola stavana a dost sa tym namaha vytahovac. Vzdy treba nabijat len zo zasobnika normalnym cyklom.
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa polucias »

kapula:

dikes, ale to ja viem a neodporúča sa to všeobecne, ja viem že vyťahovač nieje tak zostrojený, ale toto nieje to očom sa tu bavíme,
máš otvorený záver zachytený ,,,á pozri video http://www.youtube.com/watch?v=zxUKM4gSfwA, normalne prebyjanie,

dám sem foto ked bude čas, niekedy navečer[/img]
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa polucias »

Obrázok


Obrázok

stiahnite si tie fotky a nazoomujte,
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Registered for: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

Ja by som to reklamoval, toto si nemoze zasobnik dovolovat.
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa polucias »

moja reč,

nevieš si ani predstavit ako ma to vytočilo, bojovo prebíjam, pilujem každý detail, a zrazu prt, a nie a nie pohnut stým,

fakt by si toto nemal dovolovat ten zásobník, vyreklamujem, a uvidím,
ak sa to stane znovu, kúpim wilson combat zasobníky , dopuručili miich tu http://forums.1911forum.com/showthread. ... ost2256943 na americkej stránke fanatikov 1911,

nemáš snimi skusenosti?
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Do 1911 su vraj najlepsie.
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa polucias »

uz som ich dal na reklamaciu, uvidime, zatial som nenarazil nikde nato, ze by tieto taurusovske takto praskali, mozno to bola vynimka,
ak sa to stane znovu, kupim tie wilsony
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa polucias »

reklamácia vybavená, zajtra si idem prene, cez výkend ich budem testovať, uvidíme ako to dopadne :twisted: :roll:
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Neviete kde maju Taurus PT1911 a za aku cenu? Dik
polucias
častý prispievateľ
Príspevky: 612
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa polucias »

Fraňo nitra, alebo iný jeho obchod neviem kde všade ešte má,

doporučujem ti ale ak ho kúpiť tak zásobníky napáskuj hned plné a nech ich tak stále, nech sa trochu unaví pružina lebo až potom začnú ako tak pracovať solidne, ja som si aj tak kúpil ešte dva wilson combat zasobíky ktré sú 2x lepšie a kvalitnejšie. tie taurusové si nechaj na strelnicu, teda ak plánuješ to aj nosiť.

ak by si chcel niečo o tejto zbrani vedieť viac, kludne sa pýtaj alebo prečítaj túto moju recenziu http://www.bojovesimulace.cz/PT1911.html
nie je to zrovna profi, ale môžno ti to dá kolko tolko informácií.


zabdol som ti sem dať tú cenu asi že? : okolo 21 000sk, priližne
Napísať odpoveď

Návrat na "Colt 1911 a jeho klony"