STI LS40 - má ju niekto v KE alebo v PO?

Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Registered for: 16 years 9 months

STI LS40 - má ju niekto v KE alebo v PO?

Príspevok od používateľa Panzer »

Mám záujem kúpiť STI LS40, ale potrebujem si ju ošahať, prípadne si z nej vystreliť pár rán.

Má ju niekto v KE alebo v PO? Ak áno, bol by ochotný vziať ma s ňou na strelnicu na pár minút?

Vopred vďaka za ochotu.
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Registered for: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Moju som predal do Michaloviec ? v 9lugri. Ak ošahať spýtam sa kupca či chce. Ale 40 SW ju má len kvér
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1434
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa Kapo »

Jedna sa predáva na E-zbrane aj v NM/Váhom http://www.e-zbrane.sk/index.php?option ... itstart=45
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Kapo napísal:Jedna sa predáva na E-zbrane...

Presne tú chcem kúpiť :D.
sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Registered for: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa sano2 »

to je gewehrova a odporúčam, je v 150% stave, mal som tú česť. Poviem gewehrovi a keby mal cestu na východ tak by sa zastavil. Len mi bude ľúto keď ju predá lebo sem tam ju berie vyvenčiť a tak si z nej občas strelím aj ja :twisted:
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Viem, že je jeho, lenže problém je ten, že nemá cestu na východ. Inak by som ju nezháňal na vyskúšanie :D
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1434
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa Kapo »

A prečo predávaš, ak to nie je tajné?
inspiring_goldstine

Príspevok od používateľa inspiring_goldstine »

Kapo napísal:A prečo predávaš, ak to nie je tajné?
Aj mna by to zaujimalo.. Pokukujem po tejto zbrani, ale ludia ich predavaju..

Mam ešte takú možno všeobecnejšiu otázku. Pokiaľ správne rozumiem, zbrane konštrukčne odvodené od 1911 majú iba SA mechanizmus, teda prvú ranu sa nedá spraviť pretláčaním. Ako v takomto prípade riešite nosenie zbrane s nábojom v komore? Tak mi vychádza, že buď nosiť s natiahnutým úderníkom + zapnutá poistka (ale to sa mi nepáči z hľadiska bezpečnosti), alebo úderník mat spustený — v takom prípade by pri tašeni trebalo úderník natiahnuť, čo zas nie je dobre z hľadiska rýchlosti..
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Vilkos

Pozri amícke fóra. Bežne tam všetci nosia 1911 v pozícii cocked and locked. Teda natiahnuté (náboj v komore, kohút natiahnutý a poistka zaistená) a pripravené na výstrel, a nikomu sa nič nestalo. Teda okrem páchateľov. :D
inspiring_goldstine

Príspevok od používateľa inspiring_goldstine »

Panzer,

:) Položím teda rovnakú otázku ktorou si začal tuto tému. Ma ju niekto na vyskúšanie v PO alebo KE?
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Vilkos: mýliš si úderník a bicie kladivo/kohút. Inak súhlas s Panzerom, Cocked & Locked, pred zlyhaním zbrane ťa chráni jednak ozub, jednak blokácia úderníku a pred neúmyselným stlačením citlivej spúšte jednak dlaňová poistka a jednak manuálna poistka. Mne to príde dostatočne bezpečné, ale ak chceš niečo ako 1911 ale nie single action, tak Para Ordnance vyrába niekoľko modelov so spúšťovým mechanizmom LDA - ľahký dvojčinný.
Napísať odpoveď

Návrat na "Colt 1911 a jeho klony"