1911 v 22LR

Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Registered for: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

kde to kupit?
inspiring_blackburn

Príspevok od používateľa inspiring_blackburn »

v Čechách ide za 7200 KČ.
Martin.
prispievateľ
Príspevky: 188
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa Martin. »

Na moje prekvapenie som dnes u fraňa na Sikárskej zbadal toto: http://www.carl-walther.de/index.php?co ... oduct=1705 bohužiaľ som sa zabudol spítať na cenu.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Tú zbraň už majú aj v Hermese a aj v Erikovi. Cena bola v Hermese nejakých 420 eur, v Erikovi neviem. Držal som ju v ruke, nebol to vyslovený šmejd, ale Mosquito za takú istú cenu pôsobí lepším dojmom.
eager_ritchie

Príspevok od používateľa eager_ritchie »

http://www.zvsholding.sk/ oni su distributori pre slovensko. u predajcu v tvojom meste ked ho objedna tak mu ho poslu. Ja by som ho mal mat nabuduci tyzden :D
inspiring_wright

Príspevok od používateľa inspiring_wright »

v t&t bratislave ju požičiavaju kto ma zaujem može si ju vyskušat
je pekna a super striela :P
dano
prispievateľ
Príspevky: 104
Registered for: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa dano »

Tak ako, dopustil sa už niekto tej zvrhlosti a kúpil si to? :D Zaujímali by ma nejaké skúsenosti.
robusta
občasný prispievateľ
Príspevky: 86
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa robusta »

pre zaujimavost: dalsia celkom zaujimava hracka v 22lr na temu 1911 http://www.youtube.com/watch?v=RVvevt5yN4k
eloquent_ptolemy

Príspevok od používateľa eloquent_ptolemy »

Ja som si včera kúpil Colt Gold Cup 1911 22 lr, Výrobca Walther, je to pekná zbraň samozrejme sa netreba pozerať na kaliber, kúpil som si ju na zábavu, telo zbrane je ako originál, dlaňová poistka, pri porovnaní s Rugrom 1911 je to v pohode, včera som vystrelil 100 rán, SB standard, bez problémov a zádržiek. Na zábavu, osvojenie si streleckých návykov a občasné rodinné strielanie je to v poho. Mal som Mosquito, sig sauerové ovládanie mi nevyhovuje a spracovanie je podľa mňa oveľa lepšie.
robusta
občasný prispievateľ
Príspevky: 86
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa robusta »

Testoval si už aj presnosť tohto coltu? Čo vravis na vnutorne opracoanie a vôle?
eloquent_ptolemy

Príspevok od používateľa eloquent_ptolemy »

Presnosť som zatiaľ nejako mimoriadne netestoval, skúšal som skôr či nebudú zádržky a podobne. Musím priznať, že na druhý krát mi to robilo zádržky s SB standart. Musím ju vyčistiť a možno trošku naolejovať náboje.
SB HV strielala bez problémov. spracovanie nejako neriešim a vôle tiež nie. Ale myslím, žeto nemá nejaký význam pri zbrani kde je rám spojený s hlavňou. Je to pekná zbraň mám Ruger sr 1911, a Shadow takže som pri nej pozeral skôr, na úchop a ovládanie. Ale myslím si, že bude určite presnejšia ako moja ruka a oko. Nabudúce skúsim mierenku a dám vedieť, lebo teraz som mal len pár krabičiek na testovanie.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Ak sa už k tomu odhodláš, neolejuj náboje. Strekni olej na handričku a požmoľ v nej zľahka náboje bezprostredne pred nabíjaním. Nieže Ti bude kvapkať olej zo zásobníka :lol:
(cez veľmi chimerické utesnenie strely v nábojnici Ti vlezie olej dovnútra a znehodnotí prach)
robusta
občasný prispievateľ
Príspevky: 86
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa robusta »

su aj ine napr. colt, kimber, browning
za mna by to bol colt vyraba ich umarex ale coltom su licencovane a maju orginal znacenie
robusta
občasný prispievateľ
Príspevky: 86
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa robusta »

Napísať odpoveď

Návrat na "Colt 1911 a jeho klony"