Taurus 1911 SS

Používateľov profilový obrázok
cmy
občasný prispievateľ
Príspevky: 89
Registered for: 16 years 5 months

Taurus 1911 SS

Príspevok od používateľa cmy »

rozhodol som sa kupit si nejaku 1911ku, a zapacil sa mi Taurus
v prevedeni Stainless steel, stoji cca 24tis. co je tiez celkom akceptovatelna cena.
Ma s touto zbranou niekto nejake skusenosti????
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa majac »

ak si dobre pamatam, tak v niektore SR z tohoto roka bolo o nej popisanych zopar slov a vcelku pozitivnych... (vela muziky za malo penazi). skusim najst a popripade zoskenujem a poslem.

len ta cena sa mi zda trosku vysoka, ked to porovnam s taurusackym revolverom v .44 magnum za nejakych 18k tak neviem.

kde si ho videl za tuto cenu?(ja som taurusy videl len u Frana-teda co sa tyka bratislavy)
Používateľov profilový obrázok
cmy
občasný prispievateľ
Príspevky: 89
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa cmy »

volal som do nitry, ciernu verziu maju na sklade za 22900,-
stainless steel treba objednavat a ze je o tisicku drahsia. ak by si nasiel ten clanok potesilo by ma to. nejako extremne to neponahla, lebo aj tak mi povedali ze mi ju mozu objednat az po novom roku a 3 tyzdne sa na nu caka. Ak by som nekupil to tak pokukujem po Springfield M1911, tiez SS
ale tam uz je trosku ina cena 37tis. tak neviem.
Používateľov profilový obrázok
cmy
občasný prispievateľ
Príspevky: 89
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa cmy »

Obrázok
toto je springfield
Obrázok
toto je taurus...
Naposledy upravil/-a cmy v 20 Dec 2007, 11:54, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa majac »

sakris, zabudol som na ten clanok. skusim napravit este dnes :)
inak ja osobne by som asi nebol ochotny vyhodit o 15tisic viac za springfielda.
nemyslim is, ze za tie peniaze dokaze okrem znacky ponuknut nieco naviac. pravdu povediac ja som uvazoval povodne nad kupou Norinca(tiez klon 1911 samozrejme) ale po vyskusani a prezreti spracovanie som od toho upustil.
Ale maximum kam so ochotny ist je taurus.
Používateľov profilový obrázok
cmy
občasný prispievateľ
Príspevky: 89
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa cmy »

presne tak nejako rozmyslam aj ja... 15tis len za znacku mi pride trosku vela, ale keby tam bol nejaky markantny rozdiel v kvalite tak ich obetujem.
preto som chcel vediet viac info o tauruse.
a osobne sa mi ten taurus tak trosku viac paci... aj ked su v podstate identicke...
Používateľov profilový obrázok
cmy
občasný prispievateľ
Príspevky: 89
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa cmy »

no a este je tu S&W 1911 ale to uz je zas cenou niekde uplne inde...
cca 50tis.
Obrázok[/img]
inspiring_almeida

Príspevok od používateľa inspiring_almeida »

TAURUS JE HNOJ A BLATO LEN TO NEKUPUJTE....VIEM O čOM HOVORÍM, KÚPIL SOM 1911 FUNGL NOVÚ PO TROCH OBTIAHNUTIACH ODPADLA POISTKA A TO SOM Z TOHO NEVYSTRELIL.....FUJ HUMUS......TERAZ MÁM SW 457 TO JE KVALITA.

edit Panzer: skús si vypnúť CapsLock, lepšie sa to číta
Používateľov profilový obrázok
cmy
občasný prispievateľ
Príspevky: 89
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa cmy »

no ja som ho obtiahol uz asi 1000x a zatial vsetko bez najmensich problemov... :-)
Používateľov profilový obrázok
spherixis
častý prispievateľ
Príspevky: 839
Registered for: 17 years 1 month

Príspevok od používateľa spherixis »

Dovolte malu poznamku:
Skromne sa domnievam, ze sa to moze kludne stat s cinskou hrackarskou pistolkou, ale nie so zbranou, o ktoru nedajboze opieras zivot. Sam som do buducnosti zhavy na nejaku 1911, a nechcel by som sa dozit toho, ze by z nej za dva dni nieco odpadlo. :lol:
Chcem tym... radsej budem setrit rok dva, ale kupim si tu nadhernu S&W 1911 za 50.
Používateľov profilový obrázok
cmy
občasný prispievateľ
Príspevky: 89
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa cmy »

no dobre, a ked ti z nadhernej S&W nieco po troch obtiahnutiach nieco odpadne, tak povies co?? :-)
inspiring_almeida

Príspevok od používateľa inspiring_almeida »

Nazdar, takže američania si svoju povesť nedodžubú, stavia na kvalitu. O brazílskych zbraniach je to známe, že sú nekvalitné. Stačí sa spýtať ľudí čo zo zbraňami robia..... :wink:
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Salim11, nespochybňujem tvoju zlú skúsenosť. Stáva sa. Ale práve o Taurusoch sa hovorí (predajcovia, odborná tlač, webové diskusie) ako o výrazne napredujúcej značke, ktorá neustále zvyšuje kvalitu svojej produkcie. Čo o mnohých iných aj renomovaných výrobcoch povedať nemožno, keďže šetria kde sa len dá, aby znížili náklady a zvýšili zisk.
:idea:
Aj keď je to pre mňa čiste teoretická záležitosť, ak by som už mal pomýšľať nad 1911, tak by som určite išiel po Sprigfielde, alebo možno po "vylepšenom" klone od SW, STI, či iného amerického výrobcu. 1911 je americká klasika, preto si len kvôli tomu pocitu neviem predstaviť, že by som ju mal napríklad Made In China, aj keby ma to rovno vyšlo o polovicu lacnejšie. Je to pre mňa asi rovnako absurdné ako mať Glock povedzme Made In Malaysia.
:P
inspiring_rhodes

Príspevok od používateľa inspiring_rhodes »

A co takto Kimber?
Skusal to niekdo?
Nasiel som firmu LVL Armory (podla volacky su asi z Kosic) a ty ich maju v ponuke, konkretne sa my paci Team Match II - .45 alebo Stainless Gold Match II - .45
cena je tam tiez okolo 50t na koruny v EUR asi 1650.-
mate niekdo skusenosti aj ohladne tej firmy?
vdaka za odpoved
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

..
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 27 Dec 2009, 16:56, upravené celkom 1 krát.
Napísať odpoveď

Návrat na "Colt 1911 a jeho klony"