9mm Browning / .380 ACP

inspiring_tharp

9mm Browning / .380 ACP

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

Dnes som kúpil v DS krabičku 9mm Browning Short od ZVS za €8.63 čo si myslím je celkom fajn cena. Dokonca pri odbere od 500 ks by teoreticky vedeli spraviť cenu €0.16 za kus. To už je porovnateľné s 9mm Luger.

http://picasaweb.google.com/berserker9m ... VSHolding#

Náboje od ZVS som ešte nemal, tak som zvedavý ako sa budú správať.
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

Potvrdené, dnes som bral 500 ks za 0.16€/kus, čiže 8€/krabička. Z prvej krabičky čo som kúpil dávnejšie som nemal ani jednu zádržku.
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Vie niekto poradit,kde na vychodnom Slovensku ( PO,KE,TV,HE,MI ) sa daju kupit lacnejsie 9 mm browning ? Zvycajne predajcovia ich predavaju za 15 Eur/krabicka.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Začiatkom tohto mesiaca v GDU na KVP za 13,80 krabička S&B. :)
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Vdaka za tip, tvoj prispevok beriem ako pokus o cierny humor, nic v zlom.Ci dam 15 Eur alebo 13,80 Eur, mi je jedno.Ja som myslel lacnejsie v tom vyzname, ze okolo 10 Eur,kedze v DS boli zhruba za 8,50 Eur.
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

Treba sa spýtať v obchode, či môžu zohnať slovenské ZVS. Zatiaľ som ich v tomto kalibri videl iba v 1 predajni, pričom sú najlacnejšie. S&B sú tradične drahé.
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Berserker, tie ZVS su spolahlive ? Nerobia zadrzky ? Ja ich chcem do Ruger LCP, na strelnici zadrzka nevadi, ale pri osobnej ochrane chcem mat radsej kvalitne strelivo.
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

CZ moc nepoužívam, mám z nej vystrelených 228 ks ZVS bez jediného problému. Ak ich zoženieš, oplatí sa ich vyskúšať. Prinajhoršom poslúžia ako tréningové strelivo. :)
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Dnes som kupil v KE u p.Novakovskeho krabicku za 10 Eur,vyrobca ZVS,aj som ich hned vystrielal,ani jedna zadrzka.Rany to davalo slusne,s nastrelom to bolo horsie,ale to som strielal prvykrat s mojim novym LCP,takze chyba moze byt aj u mna.Druhu krabicku Prvi Partizan som kupil za 11 Eur priamo na strelnici,jedna zadrzka,nastrel velmi slusny,strielal som na 5-6 metrov,na vacsiu vzdialenost by som to uz neriskoval.Ale Ruger LCP na to nie je ani stavany.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Čo sa stalo? ZVS (CgT) voľajako vykapali z predajní... :shock: Žeby už iba S&B :?:
bus driver
častý prispievateľ
Príspevky: 1442
Dátum registrácie: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa bus driver »

Pokial mam dobre info, tak to boli naboje zo skladovych zasob. Zrejme sa uz vypredali.
Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Dátum registrácie: 13 years

Príspevok od používateľa pif paf »

Bus driver: Tak je.
S&B je teraz asi najlacnejšie strelivo v tomto kalibri. Ak by niekto vedel kde kúpiť strely pre prebíjanie (nie Ares!) tak budem vďačný za typ.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

poslednch cca 5000ks ZVS 9brow je kdesi medzi predajnou Frano NR a skladom Amunex
matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1896
Dátum registrácie: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa matus69 »

co je toto za strelivo? Mate niekto odskusanu spolahlivost?

http://www.deasarms.sk/index.php?route= ... uct_id=319
Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Dátum registrácie: 13 years

Príspevok od používateľa pif paf »

Nekupoval som ich aby som ich odskúšal, lebo majú oceľový plášť. 9Br. strielam teraz vlastné prebíjance. Deas je od pondelka 2 týždne zatvorený, lebo ich vytopilo z bytu nad predajňou. Pre vlhko a pleseň tam určitú dobu nebudem nič kupovať.
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje - kde a za koľko"