9mm Luger

Zlomizub
častý prispievateľ
Príspevky: 878
Registered for: 10 years 7 months

Príspevok od používateľa Zlomizub »

V Dease je len jeden ochotny :)
Mne pekne zobral nabojnice a dal zlavu 0.02 na kus, tj. 15€ za 100ks Alsa Pro.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

AlsaPro uz v GDU /KE/
Používateľov profilový obrázok
Miro_LM
prispievateľ
Príspevky: 109
Registered for: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro_LM »

Zdravim pani.. Kde v okoli(ci priamo) LM by sa dali kupit prebijance Luger 9mm 9x19? Pripadne ak mate niekto na predaj pripadne straasne vela :) a chce sa toho uz zbavit ponuknite. ;)
duri013
občasný prispievateľ
Príspevky: 93
Registered for: 12 years 5 months

Príspevok od používateľa duri013 »

Prebíjance pokiaľ viem iba http://www.hilzna.sk. Robil sa spoločný nákup AlsaPro ale to si asi nestihol.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3699
Registered for: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa Mesi »

AlsaPro sa da kupit kde kade, takze skus obehat obchody a popytat sa na ne.
Používateľov profilový obrázok
Miro_LM
prispievateľ
Príspevky: 109
Registered for: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro_LM »

Bohuzial nestihol.. Ted stihol by som asi ale nebol som rozhodnuty ci hej ci nie prebijance.. Inac som zohnal od mojho kamarata 9mm luger MFS Madarsko nejake za 13cent 1. Vid. obr.1 a 2... Myslim ze dobra cena. Zobral som hned 200ks, ale mal som tam 50ks iny obal a inak vyzeraju myslite ze to nebude vadit?? Vid. obr. 3 a 4.... Pripadne ktore su lepsie, presnejsie atd.?

OBR. 1
Obrázok

OBR. 2
Obrázok


OBR. 3
Obrázok

OBR. 4
Obrázok
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Registered for: 14 years 8 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

Kamarat ako vino :D
Predal ti 50ku do CZ82 :D
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

trt , predal mu prebijance , ved si pozri dno nabojnice s razenim S-B
akurat krabicky su od MFS luger a makarov

djmikxy : bez urazky, ale zjavne o tom vies prd a naletis na vsetko... radsej nakupuj v normalnom obchode naboje renomovanej znacky, aby sa ti tych 5e co si usetril na nakupe 200 nabojov nezmenilo na 500e za novu zbran + potrhane prsty
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Registered for: 14 years 8 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

moja chyba, nerozklikaval som obrazky
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Tak ako napísal Roman, kúpil si prebíjance, na tejto fotke http://imgupload.sk/images/7/w/7wpjuil3a9kk2vhpih43.jpg predsa priamo vidíš, že na niektorých nábojniciach je nápis MFS, na iných zas S&B, na fotke tohto náboja je zas evidentná ARES strela http://imgupload.sk/images/d/u/dulx5nur73tqm4okziso.jpg a tu http://imgupload.sk/viewer.php?file=y48 ... 7rza64.jpg zas na nábojnici vidieť stopy vyťahovača, že už bola predtým v komore nejakej pištole.
Používateľov profilový obrázok
Miro_LM
prispievateľ
Príspevky: 109
Registered for: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro_LM »

Takto pani.. nevyjadril som sa asi jasne moja chyba.. Ano su to prebijance to viem a som si toho vedomi.. S tej vety "Ted stihol by som asi ale nebol som rozhodnuty ci hej ci nie prebijance.." malo vyplinut ze som este nebol rozhodnuty ci kupim alebo nekupim prebijance ALE uz som sa rozhodol ze ich vyskusam preto som zohnal tieto.. Ano je pravda ze sa v tom PRD vyznam bohuzial nieje kazdy zbehany v tomto ako poniektori z vas odpuste nam za nase chyby :) Ale spomente si ze aj vy ste niekedy zacinali a mozno ste sa aj ucili na vlastnych chybach.. Viem ze je teraz dost ludi co sa vas uz vyzna a sme radi ze nam poradite ked treba ;)

"Kamarat ako vino
Predal ti 50ku do CZ82" no skor je to stary znamy.. 50ku do CZ 82 myslis ako?? Pozeral som ich aj som ich meral a maju presne tolko ako co mam originali 9x19 lugeri. Chlapik sa ma opytal ci to su take co idu aj do Cz 75 a glock 17(lebo on tieto zbrane ma a pouziva tieto iste naboje) povedal som neviem ale ked ich doniesol tak som premeral a sedelo to.. tak neviem no mozte sa vyjadrit :)

U nas v LM mame v celom meste len 1 takuto predajnu :( po novom roku sa to hadam uz zmeni, rozpraval som sa z 1 panom.. ze ked dostane licenciu ide to rozbehnut a ceny budu zaujimave..

Co sa tyka toho zeby sa nieco mohlo stat ano moze netvrdim ze nie.. ale ten znamy mi potvrdil ze od neho beru tisice kusov a ze sa nic take este nestalo, zatial.. Ze to beru od neho aj policajti a strielaju tisice kusov a aj zo starsimi zbranami.. Tiez povedal ze ked sa stane ze naboj nevystreli tak ze mu ho mam dat a on mi da za neho druhy..

Tak dufam ze sa nic nestane ale berem si vase slova k srdcu a este porozmyslam nad pripadnymi nakupmi tychto nabojov. ;)
Naposledy upravil/-a Miro_LM v 26 Sep 2014, 17:11, upravené celkom 1 krát.
duri013
občasný prispievateľ
Príspevky: 93
Registered for: 12 years 5 months

Príspevok od používateľa duri013 »

Včera som kupoval narýchlo vo Wilde v LM (pri Hypernove) S&B 250 ks sypané za 47,- EUR. Inak náboje sa v LM dajú kúpiť v spomínanom Wilde, u Krehela pri Tranosciuse a v LH je polovnictvo Margita na sídlisku Prekážka.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa cubitko »

S najvetsou pravdepodobnostou som ta zle pochopil. Dany kamarat zrejme nema licenciu na predaj zbrani a streliva, takze ti tie naboje vlastne nepredal ale DAROVAL ze?

Cert a prislusnici nikdy nespia.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa peterson »

u SB sa dá očakávať, že šarže, ktoré vrátili OZ sa budú vracať do obehu napr.v akciových sypaných baleniach.

Nečakajte od toho streliva zázraky.
Používateľov profilový obrázok
Miro_LM
prispievateľ
Príspevky: 109
Registered for: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro_LM »

Ano samozrejme ze daroval.. Dakujem ;-)

Vidis dakujem za typ na ten wild pri hypke som uplne zabudol. O Krehelovi viem tam chodim. To co si ale kupil su prebijane? Ci original?
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje - kde a za koľko"