.45 ACP

Martin.
prispievateľ
Príspevky: 188
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa Martin. »

Jasné, ak to zorganizuješ. :)
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Nie je problem zorganizovat, ked budu peniazmi podlozene objednavky. Nemate nahodou niekto "lepsie" vztahy s hrnciarikom(hermes)? Popytat sa ho na nejaky hromadny nakup MFSiek. Tie sa mi osvedcili najviac. Tych by som zobral aj 4k.
Martin.
prispievateľ
Príspevky: 188
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa Martin. »

Čo som volal do hermesu o mfs-ka tak ich nemali už niekoľko mesiacov a ani len netušia kedy budu mať ďalšie.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Čo som s ním hovoril ja, tak povedal nie o mesiacoch ale o dvoch rokoch kedy mu naposledy niečo od nich prišlo (predávať mohol aj pár mesiacov potom zo zásob). Ten druhý (Rišo) sa vždy tak pekne zasmeje keď tú muničku spomeniem, odpoveď vždy "niekedy určite prídu..." :(
tom11
prispievateľ
Príspevky: 301
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa tom11 »

Trocha ozivim tuto temu. Vie niekto poradit dobry a lacny zdroj na 45ky v BA?
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

osobne som v okoli BA nic lacnejsie ako toto nenasiel :
http://www.amunex.sk/eshop/mfs-.45-acp-fmj-720.php

viem ze boli casy kedy sa dali MFS aj po 24centov zohnat ale odkedy US trh zozerie vsetko v milionoch, vyrobcovia nemaju dovod davat nejake extra zlavy na nas maly trh
tom11
prispievateľ
Príspevky: 301
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa tom11 »

roman: diky za fajn tip ;)
Používateľov profilový obrázok
Steyr_H5
častý prispievateľ
Príspevky: 694
Registered for: 10 years 8 months

Príspevok od používateľa Steyr_H5 »

Vedel by som o SB za 0,30/ks zalezi ale na mnozstve. Viac PN
Používateľov profilový obrázok
JaBr
občasný prispievateľ
Príspevky: 62
Registered for: 7 years 11 months

Príspevok od používateľa JaBr »

Aké máte skúsenosti s objednávanim striel alebo gulí do perkusov cez e-shop priamo z Aresu ? Ja som poslal už dva krát objednávku, prišla mi odpoveď s číslom objednávky, ale tak to skončilo. Žiadna reakcia na urgenciu a ani telefón nik neberie.
Je tam nejaké minimálne množstvo pod ktoré sa s vami nebamia, alebo ich e-shop vôbec nefunguje. Takto to na mňa pôsobí dosť ako druhotriedny obchod a radšej si to samé asi objednám u konkurencie kde majú záujem o zákazníka.
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

hladam krmivo do noveho G21gen4 .45ACP a zatial najlacnejsie som kupil toto http://www.zbranepresov.sk/strelivo/rev ... /mfs-45acp . da sa zohnat nejake fabricke strelivo (neprebijane) aj lacnejsie? bavime sa o treningovych uceloch. na sebaobranu mam Guard Dogy...
Používateľov profilový obrázok
romen3
častý prispievateľ
Príspevky: 809
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa romen3 »

zavolaj do GDU (cez pracovne dni). zvykne tam mat za super ceny MFS-ka a ak by si bol cestou po jeho rozvoze, aj ti ich donesie. v aprili mi pisal ze mal a ovela lacnejsie. mozno este ma alebo ma dalsie. cenu presne si nepamatam.
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

na stranke ich v ponuke nema (co neznamena, ze ich nepredava), ale cenu .40SW MFSiek ma taku istu ako Black Market PO, tak sa da ocakavat, ze aj v pripade .45ACP to bude rovnake, ale za telefonat nic nedam...
Používateľov profilový obrázok
romen3
častý prispievateľ
Príspevky: 809
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa romen3 »

radsej zavolaj. nasiel som ten mail. mal mat MFS .45 v aprili za 15e. tak ak si pan skutak nezmylil kaliber, tak je to velky rozdiel. 60centov za kus mi pride sialene prehnane.
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

akych 60 centov? ved v Black Markete ma tie MFS .45ACP po 29 centov co je 14,50E za krabicku, takze lepsie ako tych 15E co mala byt cena v aprili v GDU...
Používateľov profilový obrázok
romen3
častý prispievateľ
Príspevky: 809
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa romen3 »

aaaa som sa odrbal. som cital 30e za 50 kuskov. :D sorry. tak potom budu ceny asi podobne.
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje - kde a za koľko"