Leatherman ci Swisstool?

tom11
prispievateľ
Príspevky: 301
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa tom11 »

Pani, dnes som bol vo Viedni a nasiel som maly obchodik s vyrobkami Leatherman, celkom slusne zasobeny a za celkom slusne ceny. Maju aj eshop a podla stranky maju free shipping do vsetkych europskych destinacii.
Pripajam link na ich eshop http://www.mks-handel.at/frontend/scrip ... tlist.html

Dufam ze to niekomu pomoze
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

ceny fakt nie su zle. ak s ti nechce hrat s ebayom, kde by si mohol este usetrit do 20€, tak je to dobra volba.
me2dik
prispievateľ
Príspevky: 211
Registered for: 12 years 4 months

Príspevok od používateľa me2dik »

aj viac ja som za svoj charge tti zaplatil 83 eur aj s postou z usa, vrele nedoporucujem kupovat leathermana v europe, usetrite a aj ked sa nedajboze snim nieco stane tak vyhradny dovozca vam to je povinny vymenit aj na slovensku, aj bez faktury alebo blocku, takze sa nieje coho bat
inspiring_lalande

Príspevok od používateľa inspiring_lalande »

Hmmm, a taketo info mas od koho, to znie dost dobre, ale ci to je pravda, toto nieje medved a nema VIN :)
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5148
Registered for: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Vtipne....obavam sa,ze aj vyhradny dovozca by sa dobre pobavil...
Používateľov profilový obrázok
3500korun
častý prispievateľ
Príspevky: 726
Registered for: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa 3500korun »

Hmm...neviem ako to funguje, ale napr aj som bol nedávno niečo reklamovať (v dosť drahej knihe do školy chýbalo pár strán) a keďže to je dovoz z UK, tak mi to dovozca (síce som to tam aj kupoval) bez všetkého vymenil, nič sa nepýtal, ani bloček ho nezajímal, ospravedlnil sa a povedal, že oni si to vyreklamujú s výrobcom (vydavateľstvom). V konečnom dôsledku - keby som to kúpil hoci kde na svete, a hoci kde to pôjdem reklamovať, všetci to nakoniec vybavia s výrobcom, tak to je jedno. Postať niečo v dnešnej dobe stojí pár korún, kvôli tomu sa im neoplatí zabíjať čas a nervy zisťovaním, či som to naozaj kúpil u nich. Ale samozrejme, vstupuje do toho "špatný medzikus" označovaný ako Slovenský obchodník. Poprípade zisti, či má Leatherman nejakú worldwide warranty.
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

http://www.leatherman.com/support/intwarranty

International Warranty
Return Information
To obtain warranty service, you must return your tool to a local authorized service center. Choose one of the countries below to find the center closest to you. Depending on the tool defect, they will decide whether to repair your tool or replace it with a product of equal or greater value.

International Retailers
SLOVAKIA
TRADENET S.R.O.
MLADYCH BUDOVATELOV 27
SK-974 11 BANSKA BYSTRICA
SLOVAKIA
TEL:+421 48 416 14 07
FAX:+421 48 416 14 07

tradenet@stonline.sk
inspiring_lalande

Príspevok od používateľa inspiring_lalande »

Sánka dole, ak by to tak ozaj bez problémov fungovalo....ale tie slovenské (aj české) ceny jeden veľký GRC. :evil:
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Gunslinger napísal:... a zasa MultiTasker ohodnotili ako asi najlepsi nastroj urceny specialne na cistenie a rozoberanie AR-kovych zbrani. Ak clovek robi vystrojaka niekde v Afghane a kazdy den riesi cistenie M16ok, MultiTasker bude na tento ucel o cosi lepsi nez MUT, ale bezny clovek ma zvycajne trochu ine poziadavky ...
Svata pravda. MUTko mi rok verne sluzi, a som velmi spokojny, no na to aby bolo dokonale aj na udrzbu mi chyba najma kluc na cestle nut a viac moznosti na vyrazace.
Používateľov profilový obrázok
michal1983
prispievateľ
Príspevky: 132
Registered for: 8 years

Príspevok od používateľa michal1983 »

Ja mam Leatherman Super tool 300, je to uz moj treti. Prveho som mal ciernu verziu, toho mi ukradli, druheho klasiku striebornu, ten som daroval a teraz mam tiez striebornu verziu. Je to jeden z ich najvacsich multitoolov, mne osobne vyhovuje uplne najviac, no na bezne nosenie by som odporucil jeho mensiu verziu - Rebar. Je to nastroj na tazsiu pracu. Cenovo je Swisstool o cosi vyssie, kvalitovo zrejme tiez o nieco, ale na S300, alebo rebarovi mi imponuje to, ze su tam vymenitelne cepele kliesti, co pri opotrebeni u ostatnych modelov nie je mozne. Od Gerberu som mal Suspension toll, taky low budget, tomu zodpovedala aj kvalita. Ostatne modely nemozem hodnotit, ale som voci nim uz skepticky, hlavne u serie BG...
Používateľov profilový obrázok
romen3
častý prispievateľ
Príspevky: 809
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa romen3 »

so swissom moc skusenosti nemam, len som ho drzal v ruke. leatherman v niektorych spolocnostiach fasuju mechanici ako "prvu pomoc" na veci kde netreba normalne naradie. kolegovi sa uz velakrat zlomila cepel na leathermane ale proste siel do obchodu a zadarmo mu pokazde dali novu cepel na pockanie, ibaze on zije v madarsku a tam to aj kupoval. podla mna leatherman nie je zla volba ak sa neberie ako primarne naradie. a tiez, nie je to noz do prirody, kde ludia s nim zazivaju sklamanie.
Používateľov profilový obrázok
michal1983
prispievateľ
Príspevky: 132
Registered for: 8 years

Príspevok od používateľa michal1983 »

romen3 napísal:so swissom moc skusenosti nemam, len som ho drzal v ruke. leatherman v niektorych spolocnostiach fasuju mechanici ako "prvu pomoc" na veci kde netreba normalne naradie. kolegovi sa uz velakrat zlomila cepel na leathermane ale proste siel do obchodu a zadarmo mu pokazde dali novu cepel na pockanie, ibaze on zije v madarsku a tam to aj kupoval. podla mna leatherman nie je zla volba ak sa neberie ako primarne naradie. a tiez, nie je to noz do prirody, kde ludia s nim zazivaju sklamanie.
U nas to tiez tak funguje s opravami, je na neho 25 rokov zaruka. Je ale potrebne nastroj poslat oficialnemu dilerovi pre cesku republiku a Slovensko, co je spolocnost Morris s.r.o. v Prahe. Mna zatial nesklamal, aj ked najcastejsie z neho pouzivam klieste a krizovy srobovak, no par krat sa mi hodil uz aj pilnik, ci zubkovany noz...
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

vidím, že si ponakladal do nožových tém. Necituj predchádzajúci príspevok :wink:
Používateľov profilový obrázok
michal1983
prispievateľ
Príspevky: 132
Registered for: 8 years

Príspevok od používateľa michal1983 »

Sorry, necital som pravidla :-)
Napísať odpoveď

Návrat na "Chladné zbrane"