TCA

Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

Draftovali tam jedneho urazenca, ktory bol raz pomocny instruktor/tlmocnik na jednom kurze RDA, to ze tam prednasa aj nieco byvaly policajt z PPZ,to aj pisali na ich webe
Staci si pozriet,kto prestal pisat na forum cca 1,5 roka dozadu :)
dantes
častý prispievateľ
Príspevky: 2038
Registered for: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa dantes »

gewehr rozumiem, mna by to stvalo tiez. Problem je, ze mi tu s tym nic neurobime. Podla mna to treba riesit priamo s dotycnymi.

Cele by to bolo skor komicke - zlodej krici chytte zlodeja a do toho este vselijake moralizovanie. Horsie je, ze sa tu kadruju ludi podla toho ci trenuju s TCA (zli) alebo RDA (dobri). A kadruju aj ti, ktori by mali strelcov spajat v nasom spolocnom zaujme a nie rozdelovat.

Chapem ze dnes sa hrozne bojuje proti politickej korektnosti a v mode je kazdeho do...bat. Co ale vzide dobre z toho ked sa budu dve najvacsie vycvikove agentury verejne hryzt a ludia sa ohrkavat podla toho kde trenuju? Nemali by sa hlavne ludia z vedenia LT v zaujme vyssieho ciela povzniest nad pripadne osobne vyhrady a nezivit podobne debaty a utoky? Je to trocha staromodne, ale tu pomoze skor prezieravost a vzajomny respekt.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

Dantes: nepises zle, ALE ... ja som rovnako fandil novej firme,pokial "nezabodovali" chrapunskym spravanim. Mna tiez nezaujimal dovod rozkolu odidencov z RDA. Nazor som zmenil po pruseroch. Ako policajt a este aj spravca strelnice som tazko prežul ich sposob fungovania a prusery,ktore sa im stali. Bola tu o tom rec.
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Dantes, sorry ale tie tvoje múdra o kadrovani su dosť komické. Rovnako ako tie drísty o tom že má niekto niekoho spájať. Moc pozeráš americké filmy a prežívas to.

Ak si si nevšimol nikto z RDA ani z TCA sa tu nehryzie, pretože žiadny súčasný zamestnanec sa tu k tomu ani nevyjadril. Napríklad ja som externý spolupracovník a za RDA sa nevyjadrujem. Nemám na to mandát. Vyjadril som sa za LT. Ak si dobre čítal tak neviem prečo píšeš drísty o potrebe spájania. Keď s tebou niekto vy*ebe tak si akurát máš dávať bacha. Toť vsjo.

Vždy ma dokážu dojat také vznešené múdra vyššieho princípu. Bezpracne na internete cez klávesnicu.
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

dantes napísal:Cele by to bolo skor komicke - zlodej krici chytte zlodeja
toto je pre mňa jasný impulz dať si ťa na ignore list a prestať reagovať na čokoľvek od teba. Nič som neukradol. Rovnako LT nikdy nič neukradlo, presne naopak, naše veci sa pravidelne objavuju kadetade bez nášho súhlasu. Pocnuc rôznymi súkromnými organizáciami, rôznymi štátnymi inštitúciami končiac.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Dantes, nikto tu nekadruje ziakov podla toho kde trenuju.
Ty si sa zasa a opakovane sam dokazal skadrovat na uroven jednobunkovca a stacil ti na to jeden nezrozumitelny prispevok.
Mas demokraticke slobodne pravo nadalej ostat *****om, ale strasne by som sa tesil, keby si tak robil niekde mimo toto forum.
Tie znasky dristov uz nie su ani vtipne.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

dantes napísal:Horsie je, ze sa tu kadruju ludi podla toho ci trenuju s TCA (zli) alebo RDA (dobri). A kadruju aj ti, ktori by mali strelcov spajat v nasom spolocnom zaujme a nie rozdelovat.
Nejak si stále nepochopil ... a ani ten druhý.
Tebe sa čudujem...ten druhý ? Neviem sa zbaviť dojmu, že si z nás robí "good day".

Tu sa nekádrujú dve skupiny. Tu sa začal kádrovať LEN jeden človek. Možno keby dotyčný nebol v tej TCA, tak by bolo všetko (viacmenej) v poriadku.
Používateľov profilový obrázok
GoodLuck
občasný prispievateľ
Príspevky: 35
Registered for: 7 years 2 months

Príspevok od používateľa GoodLuck »

@arminius:ten druhý ti odpíše až zajtra, ponevadž oslavuje narodenie kamošovho syna a politicky nekorektne by ťa teraz poslal tam kde ho robili..
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

GoodLuck napísal:...nekorektne by ťa teraz poslal tam kde ho robili..
Myslíš do potoka ??? :roll:
Používateľov profilový obrázok
GoodLuck
občasný prispievateľ
Príspevky: 35
Registered for: 7 years 2 months

Príspevok od používateľa GoodLuck »

Drahý arminius :roll: , ty budeš asi civilným menom Vratko, toho tiež vytiahli z potoka :lol:

GoodLuck ti želá GoodNight 8)
dantes
častý prispievateľ
Príspevky: 2038
Registered for: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa dantes »

peterson, ja si dobre pamatam co si mi o tej firme pisal. Netreba to rozvadzat, ja ich nejdem hajit.

gewehr: robil si/ robis s ludmi, ktori podla stranky aegisteam opajcli ich koncept a z toho isteho tu obvinujes TCA :roll: Treba to vsvetlit viac :?:

roman: v momente toho linku na aegisteam si zhorel, ale namiesto aby si to pochopil, hajis nehajitelne a este tu davas aj moralne kazania. :shock: Ale v pohode, pokojne sa tu vyzaluj, pofukaj ega, WF znesie vela.

Ak sa chcete takto stavat k strelcom len preto, ze isli trenovat s TCA tak je to diletantstvo. To urcite LT aj streleckej komunite pomoze...
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

dantes : si zdrogovany???
co ma link na stranku Aegis spolocne s tym ze TCA ukradla kurz "Priprava na ZP" gewehrovi ergo LegisTelum ????
Co ma ku*wa spolocne to ze Didy bol niekedy na nejakom kurze u Aegisu spolocne s tym ze TCA je taka ako tu piseme uz 20 stran???

Ked sme pri tom, kto tu zhorel jak fakla, ako vysvetlis ze ked som ti jasne vysvetlil ze nemam s RDA nic spolocne, dokonca sa to neplanovane ukazalo na tom ze jednu smutnu spravu z prostredia RDA som sa dozvedel tu na fore takmer po roku si sa zmohol na nejaku floskulu "to je take slovenske". Co je na tom ku*wa slovenske ???
Ja mam nie "nieco" ale "vela" spolocne s LT to o mne hadam vie kazdy. Prienik medzi LT a RDA je asi taky, ze na Drapliaku sa uskutocnili 3 letne stretnutia LT ( v r 2011, 2012 a 2013) z toho prve dve som organizoval ja plus RDA je partnerom LT (rovnako ako asi 40 dalsich firiem) a Gewehr robi kurzy LT v ucebni RDA to je cele.

Ked ta niekto utrie tak zacnes trepat o potrebe zjednocovat ludi a ty ides niekomu vycitat moralne kazania ???

Clovece , vyhladaj doktora, blabolis. Nie len v tejto teme. Nesuvisle blabolenie moze byt priznakom slabsej mozgovej prihody, nepodcenuj priznaky.

edit: uz viem koho mi tvoje blabolenie pripomina : jedneho z Kysaku, co sa tiez citil byt nad vsetkym a rad vynasal sudy. Ja len dufam, ze nemas v ruksaku solnicku a korenie.
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Roman, kašli na to. Nemá to zmysel. Je bežné že takíto absolventi sladkovicovskej sorbony (niektorí ich mylne volajú "právnici") majú problém s pochopením písaného textu. Keď sa k tomu pridá pocit zneuznania (pamätáš na tu ponuku "právnej" pomoci združeniu spred roka zhruba?) tak to dopadá takto.

Myslímze kto vie čítať a dostať z toho informáciu si názor vytvorí kto nevie tomu nepomôže ani milión riadkov naviac.

Inak pekne ráno, práve idem učiť na spomínaný kurz. V poslednej dobe to vychádza každé 3tyzdne. Lepšie robiť osvetu ako sa hu hádať :wink:
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Mas recht, nebudem sa s nim dotahovat. Ludia by si nas mohli zacat mylit a to by som fakt nechcel :D
dantes
častý prispievateľ
Príspevky: 2038
Registered for: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa dantes »

roman, relax ved neutocim na tvoje predsednictvo :wink: . Urcite som ti nechcel nic podsuvat. Ja predsa netvrdim, ze si ty nieco ukradol alebo nieco podobne. Len mi pride zvlastne oznacovat ziakov TCA pomaly ako napomahacov/ucastnikov kradeze (hlavne vo svetle infa od aegisteam), tacticool amaterov a pod. Kazdy sa pre svoj trening rozhoduje sam a ostatni by to mali respektovat. Mozno by si sa cudoval, kto vsetko u nich trenoval.

Budme radi ze ludia trenuju a ze strelci pribudaju aj ked su aki su. Cast zrejme zostane na uplnom minime, cast sa posunie dalej. Ja som na mojom jedinom treningu v TCA tiez videl, ako tam ludia netrafili terc "pachatel" ani na 5m. A co teraz? Mal som sa im zacat posmievat, poradit im aby vratili zbrojak / rovno obciansky, nazvat ich tacticool hlupakmi? V inych agenturach taki ziaci nie su? Ved tym ze prisli sa aspon snazia nieco so sebou robit.

gewehr, mas pravdu studoval som aj v zahranici, ale viac na zapad od sorbonny :wink:Moje tituly ale nie su podstatne. A ano, LT som na ich vyzvu ponukol pomoc. Nikto sa mi neozval, tak som na to uz aj zabudol, ale drzim palce. Som zaroven celkom rad, lebo posledny cca rok som dost v zahranici takze by to bolo velmi narocne. Momentalne som vdacny za kazdu robotu, co ma minie.

Ale chcel som sa spytat, co tam vlastne skolis (obsahovo) a co cakas ze ti ludia budu vediet po tom seminari?Neboj, nejdem si zalozit ziadnu tactival academy :wink: . Pytam sa, lebo sam som raz robil taku prednasku o strelnych zbraniach, NO/KN atd. Bolo to pre uzavrety okruh ludi, bezplatne, cast z nich zbrojaky mala a cast nie. Nebola to priprava na ZP, skor snaha o vyjasnenie situacie pre tych co ZP nemaju a pripadne by chceli a trocha blizsi pohlad na zakonne pouzitie zbrane pre tych, co ju uz maju. Dopadlo to podla mna fajn (planovany cas sme prepalili o 2 hod.), ale do buducnosti by som uz tie dve skupiny nezmiesaval. Musim priznat, ze napriek priprave som sa tam dost zapotil, lebo tam bolo aj zopar mojich znamych advoktov :oops: Ale doteraz som sa nezamyslal nad systematikou takych prednasok, lebo som to spravil len raz a nahodne.
Napísať odpoveď

Návrat na "Tréning"