Strelecké kurzy štýl MOSAD a SPETSNAZ

friendly_faraday

Strelecké kurzy štýl MOSAD a SPETSNAZ

Príspevok od používateľa friendly_faraday »

Pozývame Vás na kurz streľby pištoľ aj útočná puška. Vedené inštruktorom zo špeciálnych jednotiek. Certifikovaný inštruktor na MVSR. Absolvoval cvičenia v Mosade-Izrael, Spetsnaz-Rusko, GSG9-Nemecko, GIGN-Francúzsko a FBI-USA. Inštruktor OUČ a kurz BODYGUARD SYSTEM. Zúčastnil sa seminára u svetoznámeho strelca INSTRUCTOR ZERO V MAĎARSKU. :) ...len "info" o nás. Ďakujeme http://www.shootingacademy.sk
Prílohy
IMG_5225.JPG
IMG_2761.JPG
IMG_2641.JPG
IMG_2597.JPG
Naposledy upravil/-a friendly_faraday v 14 Jún 2016, 23:15, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

SHOOTING ACADEMY napísal:...vidim že sa tu strelecké akadémie predbiehaju o kurzy tak pridame aj my len info o nás.
Obrázok
friendly_faraday

Príspevok od používateľa friendly_faraday »

Tak pridame aj my len "INFO" o nas :lol: Ale ved na to su prave tie "FORA", aby tu clovek vyjadril vsetok svoj emocny nazor :P
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Dalsia moznost vyberu, v principe len dobre. Unika mi zmysel v poslednej dobe tej zvlastnej mody chciet posobit komercne a nebyt schopny normalne zverejnit ani cele mena instruktorov. Som vzdy myslel ze vyuka v strelbe je o zakladnej dovere a otvorenosti. Ale vsak ok, viem je to moderne a hustokrute a samozrejme cim viac skratiek z velkych pismen tym viac adidas :mrgreen:

v kazdom pripade drzim palce na tomto nasom titernom trhu, viem o com hovorim
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Toto je asi jedina akademia - vycvik, na ktory by som isiel
Používateľov profilový obrázok
arokys
občasný prispievateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 7 years 10 months

Príspevok od používateľa arokys »

Túto akadémiu môžem len odporúčať. Zúčastnil som sa na pár kurzoch a vidno, že ten inštruktor to robí dlho. Všetko vysvetlí, poradí a venuje sa každému.
john.hawk
občasný prispievateľ
Príspevky: 74
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa john.hawk »

možná to dělá až moc dlouho.. protože na videu zde https://www.youtube.com/watch?v=zbhmFYnSCpY
je vidět něco, co si já pamatuji z videí z 80 let..
copak se takhle rychle a efektivně odstraňuje závada ??
ani výpis kde instruktor byl a s kým cvičil tenhle chybějící základ nespraví :)
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3692
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Ej to mierenie do nebies tomu tiez nepridava.
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Na tom videu je ziak alebo instruktor?
Používateľov profilový obrázok
arokys
občasný prispievateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 7 years 10 months

Príspevok od používateľa arokys »

Je to žiak.
friendly_faraday

Príspevok od používateľa friendly_faraday »

Ked ma ziak prvy kurz s neplanovanou zavadou myslite ze zacne zavadu okamzite robit rychlo, spontane, ako keby to uz v zivote robil ? Ake mierenie do vzduchu ? Myslite na foto vyssie ? To je prebijanie zbrani, zbran sa ma spravne prebijat tak ako je na foto: sledujete pachatela nie svoj zasobnik kam si ho davate a odkial si vyberate zasobnik. Zbran musi ist cez bod vasich oci a pachatela, aby bolo vidiet spravne zavedenie zasobnika do komory a ci nedoslo k zavade. :wink:

Instruktor bol 25 rokov u policie: Zeleznicna policia, PPU, UOU a koncil u OUC a je stale v MVSR, instruktor OUC
Bol na vycviku z MVSR v Izraely, Rusko, FR, Nemecko, USA a je majster Slovenska v IPSC ale kategoriu presne neviem.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

SHOOTING ACADEMY napísal:Ked ma ziak prvy kurz s neplanovanou zavadou myslite ze zacne zavadu okamzite robit rychlo, spontane, ako keby to uz v zivote robil ?
...
Zbran musi ist cez bod vasich oci a pachatela, aby bolo vidiet spravne zavedenie zasobnika do komory a ci nedoslo k zavade. :wink:
Ono záleží od faktu, či má má žiak absolútne prvý kurz. Ak áno a je úplne laikom, tak by sa mal najprv naučiť základy a nie riešiť páchateľa.

Sorry...ale s tou neplánovanou závadou si ma aj trochu dostal. To už aby jeden aj plánoval, že čo za závadu sa pri streľbe vyskytne...a to by som teda chcel vidieť to plánovanie. :roll:
Alebo aj inak...ja osobne zavedenie zásobníka do pištole za závadu nepovažujem...tu ide o zlyhanie strelca a nie zbrane.

Mimochodom...zásobník sa NEZAVÁDZA do komory, ale do pištole samotnej. Do komory za ZAVÁDZA samotný náboj.
...a ozaj..."zavádzať" nie je správny výraz pre danú problematiku.
Vysvetlenie poskytne http://slovniky.juls.savba.sk/?w=zav%C3 ... 8&oe=utf-8#
friendly_faraday

Príspevok od používateľa friendly_faraday »

Tak planovana zavada je, ked na instruktazi alebo sutazi planovane instruktor sposobi zavadu, neplanovana sa moze stat hocikomu. Mne, vam a hocikde. Preto je neplanovana pre adepta, ktory sa to prvy krat uci spravne odstranit, tak urcite to nebude robit rychlo a zle, ale spravne a pomaly, kym sa to nenauci. To sa tu uz naozaj budeme chytat za slovicka ? :lol: Ja by som bol len velmi zvedavy, keby sme sa stretli na strelnici, aby ste mi ukazali, ako sa spravne manipuluje so zbranou :lol: Velmi vela ludi tu je primudrelych, ale to je forum chapem. Ale ked sa niekde s niakym stretneme. Uz to pochopim :lol: Cest normalnym, ktory neriesia zbytocne absurdnosti a bavia sa tymto sportom naplno :P Alebo konkurencia ? :lol: Clovek si musi zvyknut "100 ludi 100 chuti"
friendly_faraday

Príspevok od používateľa friendly_faraday »

Este k tomu zavedeniu zasobnika. Zbran je natocena preto, aby po zavedeni zasobniku do "sachty zasobnika" a pusteniu zachytu zaveru clovek videl ze nevznikla ziadna zavada po zavedeni naboja do komory a moze bezpecne dalej pokracovat v strelbe. Ak toto naozaj neviete a chytate sa za slovicka, tak nemate ani co pisat argument takehoto typu :wink:
friendly_faraday

Príspevok od používateľa friendly_faraday »

Jaaaaaj ale vy tu riesite "sprave slovicko" :lol: :lol: Tak prepacte. Zle som to pochopil.
Napísať odpoveď

Návrat na "Tréning"