Shooting academy alfa

Používateľov profilový obrázok
bbfh
prispievateľ
Príspevky: 237
Registered for: 6 years 3 months

Shooting academy alfa

Príspevok od používateľa bbfh »

Pri potulkách netom som narazil na stránky Shooting academy alfa. Nenašiel som tu zatiaľ o nich žiadne info. Má niekto osobné skúsenosti/vie ich porovnať s inými podobne zameranými spoločnosťami? Ďakujem.
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

To je Ernest Nagy a spol, pozri si ako strelil posledny steel bude ti jasné ... Ernest vie čo robí o tom niet pochýb..
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

jedna sa o vyborneho multifunkcneho strelca, ktory dava do pripravy a sebazlepseniu tolko energie casu a penazi ako vsetci clenovia tohoto fora dokopy (okrem cubitka :-) )
erebos
expert
Príspevky: 2130
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa erebos »

Nagy je Pan strelec a jeho skola ma vybornu uroven. Na rozdiel od poniektorych si nepotrebuje vymyslat a prikraslovat zivotopis...
Používateľov profilový obrázok
bbfh
prispievateľ
Príspevky: 237
Registered for: 6 years 3 months

Príspevok od používateľa bbfh »

Čítal som na tých stránkach, že je tam E.Nagy inštruktorom a viem, že je to špičkový strelec. Pri všetkej úcte k nemu to ale automaticky nezaručuje, že ich kurzy sú lepšie ako konkurenčné (čím netvrdím - a to zdôrazňujem - že nie sú). Preto som sa pýtal na osobné skúsenosti s tými kurzami resp. na príp. porovnanie s konkurenciou. Z vašich reakcií (za ktoré ďakujem) mi nie je celkom jasné, či ide o hodnotenie vyplývajúce z absolvovania ich kurzov príp. nejakých bližších zákulisných/sprostredkovaných informácií o kurzoch, alebo ide len o nepriame hodnotenie založené na osobe inštruktora. Po prečítaní popisov kurzov na ich stránkach mi prinajmenšom prídu intenzívnejšie, ako konkurenčné, ale rád by som počul názor absolventov.
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

vela stastia.... Rasto a ty uz sem nepis prd vies na kurze si nebol...
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Co sa kurzov tyka, tak boli na jeho kurze chalani z naseho klubu.
Nemusi tam kazdemu vsetko vyhovovat, ale vzdy si je co odniest do dalsieho sportoveho zivota.
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa DeSade »

bbfh napísal: Z vašich reakcií (za ktoré ďakujem) mi nie je celkom jasné, či ide o hodnotenie vyplývajúce z absolvovania ich kurzov príp. nejakých bližších zákulisných/sprostredkovaných informácií o kurzoch, alebo ide len o nepriame hodnotenie založené na osobe inštruktora. Po p
Chápem čo sa pýtaš: neboj sa, látku vie podať veľmi dobre.
Napísať odpoveď

Návrat na "Tréning"