ZVS P20

mototechna
častý prispievateľ
Príspevky: 1513
Dátum registrácie: 13 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mototechna »

Aha... Lebo ku mne sa doniesla iná info, a to o poruchovosti už vyrobených kusov. Ak to tak nieje, tak sa ospravedlňujem. Kvér sa mi páči, mal som ho v ruke, pocitovo je super, akonáhle bude v obehu viac kusov a ich bezporuchovosť bude overená, určite budem mať záujem, no páčila by sa mi verzia v pieskovej farbe. Tá cena je nastavená trošku vysoko...
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 11 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Ono mne sa ta verzia Exclusive celkom paci, uvazujem o kupe, ale nerad by som sa stal "testovacim jazdcom" :)
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 11 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Pozeram, ze stranka http://www.zvsguns.sk uz ozila. :)

Idem to prestudovat.

Edit: Pri ZVS P20 , Prehlad prvkov od bodu cislo 7 nejako nesedi s obrazkom, bude to treba aktualizovat.
http://www.zvsguns.sk/zbrane/zvs-p20/
niko
častý prispievateľ
Príspevky: 2741
Dátum registrácie: 13 years 11 months

Príspevok od používateľa niko »

Tak sup sup opravit ! Kym si neposerete vznikajuce meno takouto hrubou amaterinou.
Používateľov profilový obrázok
zandar
prispievateľ
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 13 years 9 months

Príspevok od používateľa zandar »

..jjj supr na SVK zacina fungowat trh ;) zvs mozno policia vyhra :)
..volim SVK
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Krista; to radsej cizu ci kuracicinku:)
pablo45
občasný prispievateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 11 years 7 months

Príspevok od používateľa pablo45 »

Naslo by sa par obrazkov P20/21 vo verzii Silver alebo Gold? Na zvsguns.sk je zobrazena len classic a exclusive verzia.
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Dátum registrácie: 11 years 6 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Náhodou sa mi do uší dostala nákupná a odporúčaná cena. Neverím že ju niekto bude predávať. Pri takej marži by nezarobil ani na slanú vodu.
kj
občasný prispievateľ
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 11 years

Príspevok od používateľa kj »

Vcera som bol v ZVS kupit vcelicky a pytal som sa ako je to s P20, ci sa normalne predava a ci sa da na nejakej strelnici vyskusat. Podla infa co mi dal predavac sa pistol predava a prave robia zoznam strelnic na ktore ich daju na vyskusanie. Zoznam tych strelnic bude na nete na stranke ZVS. Takze snad to aj bude tak ako mi povedal a bude ju mozne coskoro vyskusat.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Colombova žena :-)
inspiring_wright

Príspevok od používateľa inspiring_wright »

da sa požičat a vyskušat na t&t strelnici v ba
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Kamarat bol v podnikovej predajni nakupovat včely a udajne je nova pistol-lochnes v predaji v zaklade za 498eur.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

V predajni na predaj,už!Ale co bude pokial tam niekto pride?Aj cena ma prekvapila, ze v zaklade do 500e.
matulo2222
občasný prispievateľ
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 10 years 4 months

Príspevok od používateľa matulo2222 »

Dnes som bol na strelnici T&T kvôli tomu ZVS zázraku. Vyzerá dobre, drží sa dobre ale zastrieľať som si nebol... Teda mohol som, ale nič by som netrafil, keďže po asi 1500 výstreloch ( údaj chalanov zo strelnice ) sa cieľnik vybral na cestu z ľava do prava a potom späť.... Normálne sa uvoľnil a behá asi 5 mm na obe strany. No a keďže ju majú na strelnici len zapožičanú z fabriky, tak ju ani nemôžu opraviť ( výrobca si nepraje žiadne zásahy ) Takže teraz čakajú či im dajú zo ZVS druhý kus, alebo opravia tento. Takže sa kvôli P20 momentálne prehnať do Dúbravky neoplatí. BTW, o cene do 500 EURO nič nevedia, info z dneška cca okolo 14:30 je 600 Evri a že mi ju môžu hneď objednať.
matulo2222
občasný prispievateľ
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 10 years 4 months

Príspevok od používateľa matulo2222 »

Tiež som sa divil.... Ale tak dokážem si predstaviť že proste majú nejakú dohodu a chalani sa ju rozhodli v plnej miere akceptovať...
Napísať odpoveď

Návrat na "ZVS"