ZVS P20

bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Dátum registrácie: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Nepamätám kto na SW2014, ked sme skušali P20/21 so ZVS strelivom a lietalo to výborne podotkol, že minus a mínus je plus a teda špatná pištol a špatné strelivo fungujú dobre. Vyzerá že nebol ďaleko od pravdy :?
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

crossbowhunter napísal:Jack niekedy pri pive to preberieme, nesmiem sem napisat co viem ja.
jo, keby zacali vseobecne ludia pisat co vedia nielen k tomuto tak by z toho mohla byt aj kniha :mrgreen:
crossbowhunter
prispievateľ
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa crossbowhunter »

Bujny neni to tak celkom pravda.
Vlasto K.
občasný prispievateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 8 years 2 months

Príspevok od používateľa Vlasto K. »

Zdravím. Chcem prispieť pár riadkami o ZVS P20. Mám ju v osobnom vlastníctve iba pár dní a narýchlo vystrelených 30 rán, strelivo ZVS. Je v klasickom čiernom prevedení s poniklovanou spúšťou a bicím kohútom, označuje sa to ako Duo Tone, pričom cena sa nemení a aj na pohľad je to pekné. Po výmene chrbta uchop veľmi dobrý. Spracovanie zbrane fajn a streľba veľmi príjemná. Pri DA spúšť drsnejšia, dlhšia, pri SA je spúšť super. Celkovo by som spúšť prirovnal k spúšti ČZ 75D compact (P 01) a k ČZ 97B a mne proste tieto spúšte vyhovujú to platí aj o ZVS P20. Rozborka a zborka zbrane ako u ČZ 75, pričom sa aretačný kolík vytláča oveľa lepšie, ľahšie, jednoduchšie ako pri vytláčaní záchytu záveru u ČZ 75. Celkovo by som o ZVS P20 povedal, že sa vydarila a dizajnovo sa mi tiež veľmi páči. Som rád, že ZVS P20 pribudla do "zbierky" k ČZ 75D compact a ČZ 97B.
miro919
občasný prispievateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa miro919 »

Je pravda že sa už tieto zvs p20 nevyrábaju? dnes mi to povedal jeden správca strelnice a teraz neviem či bol mimo alebo mal pravdu alebo ma chcel natiahnuť až si kupim niečo od neho
Vlasto K.
občasný prispievateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 8 years 2 months

Príspevok od používateľa Vlasto K. »

Pre miro919

Ja som svoju ZVS P20 kúpil 01/2016 a na ráme zbrane je vyrazené číslo 15 tak bude vyrobená v roku 2015. Kupoval som ju v predajni v KE a majiteľ predajne nič nevravel, aby sa zastavila jej výroba. Tu je link http://www.zvsguns.sk/ potom klikni na kontakty a zavolaj tam alebo pošli mail.
eager_blackburn

Príspevok od používateľa eager_blackburn »

Zdravím všetkých strelcov. Zbrane ZVS si môžte zakúpiť na našej podnikovej predajni v Dubnici nad Váhom za cenu: ZVS P20 456,-€, ZVS P21 479,-€ Exklusive sú drahšie o 40€. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na 0915 885 695, alebo predajna@zvsas.sk.
Majte sa pekne,
Ivan
Naposledy upravil/-a eager_blackburn v 09 Feb 2016, 10:41, upravené celkom 1 krát.
luco
častý prispievateľ
Príspevky: 652
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa luco »

Pre príslušníkov OZ nedávate zľavy ako to býva u CZ a GLOCK????
Vlasto K.
občasný prispievateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 8 years 2 months

Príspevok od používateľa Vlasto K. »

Pre luco:

Pre policajtov poskytujú zľavu 50,- Eur. Či poskytujú túto zľavu aj pre iných príslušníkov OZ napr. vojakov alebo colníkov to neviem.
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

uz neposkytuju ani pre policajtov. 50E davali dole ked si za pistol pytali 600E. pri sucasnych cenach sa uz zlavy neposkytuju...
Vlasto K.
občasný prispievateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 8 years 2 months

Príspevok od používateľa Vlasto K. »

Ja som ZVS-ku kúpil v polovici Januára tohto roku a tú zľavu som mal. Tak sa to potom zmenilo.
Používateľov profilový obrázok
sirdo
prispievateľ
Príspevky: 461
Dátum registrácie: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa sirdo »

hodinu dozadu volal chlapik z Luxury Guns do ZVS a tam mu povedali, ze zlava je pase, tak neviem...
Používateľov profilový obrázok
romen3
častý prispievateľ
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa romen3 »

aj ja si myslim. podla mna je to dost ferova cena.
miro919
občasný prispievateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa miro919 »

Ma niekto už naporiadok vyskúšanu tu buchačku? Som ju pozeral na ideb v ba a celkom sa mi zapáčila aj v ruke sedi celkom dobre chcem sa opýtať či sa to oplatí kúpiť za 500€ alebo riešiť niečo ine? Chcel by som vedieť aka je tam povrchová uprava záveru či sa to neodiera či je ta zbraň ako tak presná a aká tam je zaruka mal niekto snu problem?
Ded Moroz
občasný prispievateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 7 years 9 months

Príspevok od používateľa Ded Moroz »

Ahojte,
Spolu s par kamaratmi mame zaujem o nakup ZVS P20 v roznych verziach, avsak podla najnovsieho info od jednoho z nich je podnikova predajna ZVS v Dubnici z neznamych pricin zatvorena, co vedie k roznym spekulacia. Nema tu niekto nejake blizsieinformacie o aktulnom stave vyroby pistoli ZVS a ich distribucie? Chceli by sme podporit SVK vyrobcu, ale na druhej strane by sme sa neradi popalili.

Za akekolvek info vopred dakujem.
Napísať odpoveď

Návrat na "ZVS"