ZVS P20

Vlasto K.
občasný prispievateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 8 years 2 months

Príspevok od používateľa Vlasto K. »

Zdravím, tu je link do ZVS a je tam pár kontaktov, napíš, možno ti niekto dá odpoveď prečo je podniková predajňa zatvorená a ako to je s výrobou ZVS-ky, aby neboli špekulácie
http://www.zvsguns.sk/kontakt/
Ded Moroz
občasný prispievateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 7 years 9 months

Príspevok od používateľa Ded Moroz »

No na maily zatial (tyzden) neodpovedaju a ta info o zatvorenej predajni je priamo od nejakej pani zo ZVS (resp. MSM group). Dam tomu este nejaky cas a potom uvidim co dalej. Ale mozno je vsetko v pohode a len zbytocne robim paniku (v to dufam). :)
Vlasto K.
občasný prispievateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 8 years 2 months

Príspevok od používateľa Vlasto K. »

Ja som naposledy bol so ZVS v mailovom kontakte cez túto pani a mail Simona.zacharova@zvsas.sk a bola veľmi rýchla, čo sa týkalo moje požiadavky. Je to kontakt, ktorý je uvedený pri pištoliach, vzduchovkách a malokalibrovej munície v MMS Group.
Ded Moroz
občasný prispievateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 7 years 9 months

Príspevok od používateľa Ded Moroz »

No prave zevraj ta pani hovorila o tej zavretej predajni co mozno vysvetluje aj dovod preco na ostatnych adresach neodpovedali. Len ma ako potencialneho zakaznika trochu strasi ta zavreta predajna a vselijake skazky ozastaveni vyroby aj tu na fore. :)
Vlasto K.
občasný prispievateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 8 years 2 months

Príspevok od používateľa Vlasto K. »

Prečo absolútne nedôveryhodný výrobca?
vanto
častý prispievateľ
Príspevky: 3210
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa vanto »

Co sa tyka samotnej zbrane, mal som moznost si vyskusat, kolega ju ma. A musim povedat, ze som bol milo prekvapeny ako po ergonomickej tak i po streleckej stranke. Viem si predstavit, zeby som ju mal doma.
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Viete, kde bude firma za rok, za dva ci za viac alebo vlastne ci bude? Kto preberie pripadny servis, nahradne diely atd? Dal by som prednost firme, co ma niekolkorocne stabilne zazemie
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Dátum registrácie: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Minulý týždeň na stretnutí východňarov som mal v rukách P21 a nechápal som akú húsenicu som nastrieľal v strede terča. Fakt som čumel jak puk, jak to krásne išlo. Len ZVS ... Tak si radšej nekúpim :(
Vlasto K.
občasný prispievateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 8 years 2 months

Príspevok od používateľa Vlasto K. »

Ani GP nespadol z neba na zem a bol ihneď úspešný, takže si myslím, že treba dať každému šancu a veci hneď neškatuľkovať. Vlastním ZVS P20, strieľa prebíjance, SB, Geco, ZVS a pokiaľ mám možnosť tak si strelivo ZVS vždy kúpim skrz ceny a doposiaľ nebol problém. Mám CZ 97B, CZ 75D Compact, ZVS P20, Glock 17 4. gen, no a ZVS sa mi drží najlepšie a v režime SA ma podľa mňa najlepšiu spúšť spomedzi uvedených zbraní s SA/DA mechanizmom.
Používateľov profilový obrázok
romen3
častý prispievateľ
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa romen3 »

nechcem sa pasovat za nejakeho znalca, strielal som z nej raz jeden zasobnik a v case, ked som mal nastrielanych asi len 200 nabojov. takze fakt mi paradne sadla a super vyplnila dlan. podla mna bude ta pistolka uplne ok. stracaju len na ich spravani a zakaznickom servise. kazdy nejak zacina, resp oni akoby zacinali opat. skoda ich pristupu. podla mna by mali sancu na trhu aj skrz kadeake reci ci uz opodstatnene na kritiku alebo neopodstatnene neprajnikmi. keby som mal peniazky nazvys, asi by som si jednu zadovazil.
jank
občasný prispievateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 8 years 5 months

Príspevok od používateľa jank »

Sice to nemam z uradnej tlacovvej spravy, ale predajca, ktory ich pistole predava, spomenul, ze od nich odisiel pan, co mal na starosti mimo ine aj ten obchod v Dubnici. To moze byt pravdepodobny dovod, preco je zatvoreny. Cize personalna zalezitost.
Co sa tyka zbrane, mam P20-ku 3/4 roka a vystrelil som z nej vyse 2500 ran. Jediny problem som mal s muskou, ktora zacala lietat v drazke. U puskarov mi to priklepli a je po probleme. Ked prestanem byt lenivy a konecne dofotim detaily, tak k nej spisem aj nejake postrehy.
inspiring_albattani

Príspevok od používateľa inspiring_albattani »

Najčerstvejšie info z prvej ruky, pán čo má na starosti predajňu sa vráti v priebehu tohto týždňa.
To znamená že predajňa by sa mohla tento týždeň opäť otvoriť.
Ded Moroz
občasný prispievateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 7 years 9 months

Príspevok od používateľa Ded Moroz »

Tak tomu vravim pozitivna informacia. Snad sa to konecne vyriesi a zacnu aj normalne komunikovat. :)
Ded Moroz
občasný prispievateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 7 years 9 months

Príspevok od používateľa Ded Moroz »

Tak podnikova predajna v ZVS Dubnica je otvorena a snovym personalom. Osobne mozem povedat, ze som boli pozitivne prekvapeny ochotou a pristupom k zakaznikovi. Mozem len doporucit.
Vlasto K.
občasný prispievateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 8 years 2 months

Príspevok od používateľa Vlasto K. »

Konečne ZVS došlo ako treba k zákazníkom a verím, že to bude tak nastálo ak chcú preraziť. Pištoľ nato má.
Napísať odpoveď

Návrat na "ZVS"