ZVS P20

mienkotvorca
občasný prispievateľ
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 7 years 7 months

Príspevok od používateľa mienkotvorca »

Nazdar , videli ste uz niekto zvs p20 v zlenej (green) farbe ? Ziaden predajca mi nevie povedat ci sa vyrabaju alebo nie ,, navyse dostat odpoved na mail alebo telefonicky je priam supernemozne s touto firmou ... Nechapem preco si takto ludi odradzaju , mam totiz v hladaciku prave p20 no v zelenej uprave ,,, Bola predstavena na iwa2013
Prílohy
iwa-2013-zvs-p20.jpg
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Podla fotky mi to skor pripada ako odtien FDE. Pieskova farba.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

mienkotvorca napísal:navyse dostat odpoved na mail alebo telefonicky je priam supernemozne s touto firmou ... Nechapem preco si takto ludi odradzaju , mam totiz v hladaciku prave p20 no v zelenej uprave
Ak pominiem snahu zohnať ju ako kuriozitu alebo zberateľský kúsok, uviedol si všetky dôvody, kvôli ktorým by som ju z hľadáčika pustil.
Ak je "supernemožné" s nimi komunikovať kvôli kúpe (!!!), môžeme si len domýšľať, aké to bude pri zháňaní doplnkov, náhradných dielov či nebodaj reklamácii. Duplom keď tá búchačka nie je ešte poriadne overená trhom. :?
Ded Moroz
občasný prispievateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 7 years 9 months

Príspevok od používateľa Ded Moroz »

Podla posledneho info co odtial mam (jun 2016), tak standardne sa vyrabaju len v ciernej farbe. Ine farby, podla toho co mi vtedy povedali priamo v ZVS, sa robia len zakazkovo.
eager_rosalind

Príspevok od používateľa eager_rosalind »

ahojte, chcem vám iba dať vedieť, že už sú vo výrobe ZVS P20 v pieskovej farbe, prvú už som mal v ruke :)
eager_rosalind

Príspevok od používateľa eager_rosalind »

...takéto farby sú v ponuke, ale green sa údajne zatiaľ robiť nebude
Prílohy
IMG_20170110_133704.jpg
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5148
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Súhlasím... zelená a tá nerezovo-čierna sa mi páčia.
eager_rosalind

Príspevok od používateľa eager_rosalind »

...ZVS P20 je celkom fajn pištoľ nie je len pekná, ale aj dobre strieľa mám ju a aj P21. P20 má odstrieľaných cca 7000ks nábojov, P21 4000ks nábojov a zatiaľ bez závad.
eager_rosalind

Príspevok od používateľa eager_rosalind »

:wink: Ano je to veľmi slušná vizitka. Mal som možnosť strieľať aj zo známejších značiek, ale P20 mi veľmi dobre sadla do ruky.
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Ergonomia vyzera byt v poriadku. Plus moznost osadenia vymennych chrbtov je dobra volba. Navyse kombinacia farebnych odtienov ramu zbrane, ovladacich prvkov a zaveru dodavaju dizajnu istu atraktivnost. Oku to lahodi , tak ostava pockat na spravanie zbrane po zatazi par tisicov vystrelov. Nezaskodilo by trochu to podporit marketingom a proklientskym pristupom. Sancu chytit sa na trhu to urcite ma.
Používateľov profilový obrázok
patrik8500
občasný prispievateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 8 years 2 months

Príspevok od používateľa patrik8500 »

..no neviem,ja som sa v ZVS-ke pýtal na zásobník a odpoveď bola blesková..
eager_rosalind

Príspevok od používateľa eager_rosalind »

ahoj elado, možno sa budeš usmievať, ale som držal a aj som mal možnosť strieľať z P20, ktorá mala nastrieľané 25000 ks nábojov
eager_rosalind

Príspevok od používateľa eager_rosalind »

...a predajňa je opäť otvorená, sú tam chalani čo tam aj boli.
eager_rosalind

Príspevok od používateľa eager_rosalind »

pokiaľ viem tak tá pištoľ normálne funguje, bola tam vymenená vratná pružina záveru.
milan333
občasný prispievateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 7 years 1 month

Príspevok od používateľa milan333 »

Včera som kúpil ZVS P21 Exclusive aj 100 včeličiek a som bol prekvapený parádnou streľbou a hlavne tým že mi padla do ruky.
Odpor spúšte dobrý, nič sa nedrhlo a aj presnosť bola dobrá oproti kamarátovej K100 kde to aspoň mne nadstrelovalo oproti P21.
Zatiaľ spokojnosť.
Kupované priamo v podnikovej predajni za 504 €.
Napísať odpoveď

Návrat na "ZVS"