PPQ

eager_hawking

Príspevok od používateľa eager_hawking »

Netusite niekto ako su na trhu dostupne diely typu nastavitelne mieridla, nahradne zasobniky, atd pre ppq. Zvazujem ju ako zbran na sutaze. Nosim pps a nechcem sutazne strielat s niecim prilis odlisnym. Na vysledky kaslem :-)
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Ak ozaj "na výsledky kašleš", tak sa vykašli aj na novú zbraň s nastaviteľnými mieridlami a choď súťažiť (*) rovno s PPS. Sám si inde písal, že zbraň si "kupoval na nosenie", takto s ňou budeš môcť aj slušne trénovať.
Aj niečo ušetríš, zopár náhradných 8-ranných (**) zásobníkov ťa vyjde o dosť lacnejšie než fungl nová zbraň.

Po čase uvidíš, aký máš z toho pocit, a podľa toho sa zariadiš.


(*) pravdou je, že nepíšeš, v akej disciplíne s ňou chceš súťažiť. Predpokladám niečo dynamické (IPSC, LOS), ale možno sa mýlim.
(**) Možno na PPS robia aj viacranné zásobníky, neviem.
eager_hawking

Príspevok od používateľa eager_hawking »

V principe mas asi pravdu :) Inu zbran som chcel v podstate len kvoli obmedzenemu poctu ran v zasobniku v PPSku a tiez kvoli tomu, ze zasobniky PPSka sa mi zdaju dost krehke, co mimochodom potvrdzuju aj ludia, co s nimi maju odstrielane 10 000 tisice ran. No zas na druhu stranu, za cenu PPQcka par nahradnych zasobnikov kupim :D

Chcem s tym strielat IPSC
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Registered for: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa Vaquero »

Na účely IPSC by som na Tvojom mieste počkal, kým sa u nás začne predávať PPQ M2, už len z dôvodu lepšieho vypúšťania zásobníka.
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Registered for: 14 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

strielat IPSC s Waltherom je niečo ako jazdit zavodne cyklistiku na starej Ukrajine( ty skor narodeny poznaju) :D
da sa to , ale vždy budeš minimalne koly tomu načiniu na chvoste pelotonu :) .
na margo divizie PRD, tri zasob.na 15 je minimum,chcelo by to 4. :D
inspiring_khorana

Príspevok od používateľa inspiring_khorana »

Tak je rozhodnuté v piatok si idem po Walthra PPQ M1 :wink:
Používateľov profilový obrázok
bronko
občasný prispievateľ
Príspevky: 23
Registered for: 10 years 3 months

Príspevok od používateľa bronko »

advisory: Medzi ktorymi zbranami si sa rozhodoval a na zaklade coho si si vybral PPQ?
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa cubitko »

peter: neprirovnaval by som to k jazdeniu na ukrajine, skor k jazdeniu Pro tour na sidce krasnom, novom, technologicky modernom, ale predsa len BMX-e. Nech krutis ako krutis, furt mas male kolesa.

Inak mne osobne sa z modernych Walterov strielalo vyborne, nema tu zvlastnu Glock ergonomiu.
inspiring_khorana

Príspevok od používateľa inspiring_khorana »

bronko: Rozhodoval som sa medzi GP K100, HK USP, HK P30, Beretta PX4 Storm, Smith & Wesson MP9 Pro Series, Glock 17 a Walther PPQ. Prečo som si nevybral ostatne ti napisem do SS, aby som sa nechcene niekoho nedotkol. Ale preco som si vybral prave PPQ ti napíšem aj sem.

Musim priznat ze ako zbran sa mi neskutocne pacila uz na fotkach, na zivo sa mi pacila este viac. Uchop zbrane tak to je jedna basen, oproti predchodzovi ma vylepsenu spust, co som cital na zahranicnych forach tak ju velmi chvalili. Nepatrim medzi ludi s nejakymi drevorubacskymi rukami a pri vypúšťani zásobníka cez páčku na lúčiku netreba menit uchop co je pri klasickom vypustani casto bezna zalezitost. Pride mi to vynikajuce riesenie a u PPQ oproti P99 to dotiahli este dalej lebo tu packu na vypustanie este predlzili cize je to este pohodlnejsia a tak isto aj vypustanie zaveru, celkova velkost zbrane a vaha zbrane mi pride na bezne nosenie idealne.

Ked to tak zhrnem je to kraska, z perfektnym uchopom, kvalitnym spracovanim, vypustanim zasobnika na luciku, idealnej velkosti a hmotnosti, s hladkou spustou.
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Registered for: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa Vaquero »

Všetko môže byť inak, keď k nám príde M2. Na IWA ho vystavovali a má úplne normálnu, dá sa povedať že až dobrú, spúšť. Okrem toho aj normálne vypúšťanie zásobníka.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Je to fajn ze strelecke kruhy rozsiri niekto s takto nie beznou zbranou v ipsc.
Používateľov profilový obrázok
bronko
občasný prispievateľ
Príspevky: 23
Registered for: 10 years 3 months

Príspevok od používateľa bronko »

advisory: Vdaka za info. Tiez sa rozhodujem aku zbran kupit. PPQ je nepochybne kvalitna zbran. Odskusanu ju sice nemam, ale vsade sa pise, ze ma vynikajucu spust s kratkym resetom, prijemne sa drzi a ma kultivovany chod. Tovarenske spracovanie je taktiez na vysokej urovni.
Ako hodnotis jej presnost? Je nieco co by si tejto zbrani vytkol (teda okrem ceny, haha)?
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Registered for: 14 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Suhlas s Vaquerom,nove umarexy aspom tie vystavene na IWE malu obzvlašt dobru spušt a velmi dobre umiestnene vypuštanie
zasobnika.Ale až prakticka skuška na strelnici ukaže ostatne. :)
inspiring_khorana

Príspevok od používateľa inspiring_khorana »

Tak PPQ je uz doma, vycistene, namazane a pripravene na akciu :-)
Používateľov profilový obrázok
bronko
občasný prispievateľ
Príspevky: 23
Registered for: 10 years 3 months

Príspevok od používateľa bronko »

advisory: Bol si uz novu zbran vyskusat na strelnici? Napis ako sa ti z nej striela?
Co vsetko bolo sucastou balenia?
Napísať odpoveď

Návrat na "Walther"