Walther PPS

kriznik
prispievateľ
Príspevky: 352
Registered for: 15 years 11 months

Walther PPS

Príspevok od používateľa kriznik »

Aké máte skúsenosti s Walther PPS? Dá sa na nejakej strelnici táto štíhla pištolka vyskúšať?
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

U nas si ju kupil nedavno naš novy člen,vypraskal snej tak okolo200ks bez zavady,pištol pekná len vraj 27tis stala je to aj dosť.Nabuduce ked príde tak ju skusim a napíšem postreh :lol:
inspiring_northcutt

Príspevok od používateľa inspiring_northcutt »

Mám Walther PPS od 03/2008, vystrieľaných mám okolo 1800 rán, s jednou závadou pri streľbe jednou rukou (ľavou).
Zbraň sa chová dobre, kope menej ako G26. Kúpil som si ju na nosenie počas letných mesiacov, ale častejšie nosím Glock21, s ktorým strieľam radšej a častejšie strieľam.


to kriznik

Ak chceš, tak je na predaj - 19.000,- Sk - má 4 mesiace.
kriznik
prispievateľ
Príspevky: 352
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa kriznik »

jka,
dik za info. Teraz sa tesim z novej H&K P30L, tak W PPS musi pockat.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

nemate niekto / resp nepoznate niekoho s Waltrom PPS v BA a okoli ??

kamarat nad nou uvazuje a chcel by si z nej vystrelit predtym nez zainvestuje
kriznik
prispievateľ
Príspevky: 352
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa kriznik »

roman, nie je problem, mozme sa stretnut v CC, alebo TT. Ja by som zase rad vyskusal Spartana .45acp 8)
Najlepsie na buduci tyzden, upresnime cez PM.
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Takze,dnes som kupil PPS.Bol som hned aj na strelnici a velmi milo prekvapeny.Ziadne kopance sa nekonali.Spatny raz je asi ako na G19,pistolka je docela presna a dost rychlo som si na nu zvykol.S kratsim zasobnikom nie je ten uchop bohvieco,ale na vysledok strelby to nemalo vplyv.Pistolka je citliva na uchop.Pri slabom sa moze stat ze sekne(stalo sa to asi 3x,strielali sme styria).Cely den som ju aj nosil a musim povedat,ze som o nej ani nevedel.Da sa perfektne skryt pod tricko.
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Chlapi mam G26 ale poskulujem po Walther PPS.
G26 je nieco neznicitelne a extremne spolahlive, proste u mna stala jednotka.
Ale ten Walther PPS je predsa uzsi a keby "klakol" moj Ruger LCP tak by to bola asi lepsia nahrada na nosenie ako G26.

A teraz sa pytam je ten Walther PPS naozaj znatelne lepsie skryte nositelny ako G26 a ma aspon aku-taku spolahlivost ? Inak povedane, oplati sa mi G26 za PPS vymenit ?
Vdaka za Vase nazory.
kriznik
prispievateľ
Príspevky: 352
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa kriznik »

BKSL, subjektivna odpoved je 3 x ano. :twisted:
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Mal som PPS asi 10 dni(uz je predane).Nosenie je luxusne.Ani som nevedel,ze mam so sebou pistol.Mam aj G19 takze to viem porovnat.Spolahlivost bude dobra,ved je to prezleceny glock.
...a vahal som,ci predat G,alebo PPS.Bohuzial jedna musela z domu. :cry:
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

...a PPS ma prekvapilo aj svojou presnostou.
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

A co sa tyka toho slabeho uchopu, ze sekne je to pravda ?
Alebo inak povedane co je pre tu zbran slaby uchop v porovnanis s G19 ?
inspiring_dirac

Príspevok od používateľa inspiring_dirac »

BKSL:
no ked som tu PPS bola skusat s chalanmi, tak mne sa sekol..ibaze mne sa sekla kazda zbran co som chytila do hnaty (Glock, Steyr, totalne vsetko....) To preto, ze som absolutny zaciatocnik a nevedela som ako to spravne "akuratne" drzat.
Aj tak som si to PPSko nakoniec kupila... A coskoro ho pojdem patricne prevetrat. A dam este vediet moje dojmy.
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Bavorka ziskas ten spravny cit a potom aj subkompakt .45 ACP sa ti bude zdat pouzitelny. Ozaj aky mas obvod zapastia a kolko vazis az to nie je tajne, lebo zeny to ma byt cista iluzia az pokedy si to nezoberies za zenu a mas to pri kuchynskej linke :-)
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

BKSL,ja chytam vsetky zbrane rovnako a mne PPS neseklo ani raz.Ale strielali sme z neho viaceri a dvom seklo po 2x.Mozno podcenili len uchop(najpravdepodobnejsie).Ked porovnam s G19,tak kopanec rovnaky prip. minimalny rozdiel.Presnost dobra aj s najkratsim zasobnikom.
Napísať odpoveď

Návrat na "Walther"