Hera - Karabínová konverzia Triarii RTU na Walther P99 2gen

Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Registered for: 13 years 6 months

Hera - Karabínová konverzia Triarii RTU na Walther P99 2gen

Príspevok od používateľa Bauer »

Máte niekto skúsenosti s konverznou sadou Hera Triari RTU na Walther P99 ? Mám Walther P99, a na ten sa Roni žiaľ nehodí.
crossbowhunter
prispievateľ
Príspevky: 146
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa crossbowhunter »

zaujímavé, len škoda že je to od gen 2 :(
Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa Bauer »

Poradí na to niekto kolimátor na 9x19mm ? Zamýšľam sa nad tým tubusovým Vector Optics Tactical Maverick 1x22 Compact Red Dot Scope od Rasťa http://webforum.sk/viewtopic.php?f=18&t ... ck#p189756
Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa Bauer »

Tak už je doma Vector Optics Maverick Micro 1x22 Tactical Compact Red Dot od Rasťa. Na prvý pohľad veľmi pekný kolimátor. Páči sa mi bodka, nie žiaden krížik ani nič podobné. pekný jasný bod. Ovládanie jasu cez klikanie 11 bodov. Rýchlomontáž drží celkom pevne, trochu som utiahol matku kľúčom. Teraz riešim kam ho umiestniť na Heru.
Prvá možnosť je: úplne vpredu, čo som skúšal aj na strelnici TaT Dúbravka a šlo to celkom dobre. Strieľam s kolimátorom prvý krát, nikto mi to zatiaľ neukázal ako sa to robí. Do 15m dobrá presnosť. Na 25m, teda úplne vzadu sa aspoň vojdem do terča (tie malé kruhy, čo tam predávajú).
Druhá možnosť je: Dať to trochu bližšie k oku ale zas nie nad vyhadzovacie okienko alebo lebo upínák rýchlomontáže by bol nebezpečne v ceste vyhadzovaným nábojniciam a bojím sa, že by sa odrážali späť do zbrane.
Prílohy
DSCN3213 maly.jpg
DSCN3212 maly.jpg
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Gratulujeme! takze ideme 14. na lahucky puskovy level jedna do cachtic? :P
Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa Bauer »

Toto má presnosť na 15 max 20m takže na niečo také by som sa nehrabal. Abakan, aký je tvoj názor na to umiestnenie kolimátora ? Môže zostať vpredu ?
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Registered for: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

Nieco na nizsej montazi nebolo? Prilicis ked strielas?
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Bauer napísal:Toto má presnosť na 15 max 20m takže na niečo také by som sa nehrabal. Abakan, aký je tvoj názor na to umiestnenie kolimátora ? Môže zostať vpredu ?
zober ma na strelnicu a hned ti prehovorim do duse.
Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa Bauer »

Ja sa rád s tebou stretnem na strelnici a čo to sa od teba poučím. Keď bude zas niečo vo Vištuku isto beriem so sebou aj konverziu.
Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Registered for: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa Bauer »

Ako je to s dĺžkou takejto konverzie. Chcem tam dať sklopný kĺb a okrem toho aj tá teleskopická pažba je sama o sebe dosť dlhá. Čo keď to celé presiahne 600mm ? Nezmením tým kategorizáciu zbrane ?
Napísať odpoveď

Návrat na "Walther"