Walther P99 na športovú streľbu

eloquent_fermi

Walther P99 na športovú streľbu

Príspevok od používateľa eloquent_fermi »

Zdravím všetkých a obraciam sa na vás s prosbou pri výbere verzie Walthra P99. Som čerstvým členom streleckého klubu a chcel by som si kúpiť Walthra P99. Je vhodný na športovú streľbu Walther P99 QA (quick action)???
Vopred za radu ďakujem.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Je ten Walter pre teba ozaj srdcovka :?: Nepozeral si po vhodnejsej zbrani :?: Aky styl sportovej strelby mas na mysli :?:
eloquent_fermi

Príspevok od používateľa eloquent_fermi »

BALISTIK napísal:Je ten Walter pre teba ozaj srdcovka :?: Nepozeral si po vhodnejsej zbrani :?: Aky styl sportovej strelby mas na mysli :?:
Nemám na mysli športovú strelbu, že by som chodil na súťaže ale viacmenej pre zábavu. Proste zastrielať si v klube pre svoje potešenie. Možno časom aj niečo viac ale momentálne som hodne vyťažený, takže nie je čas. A ten Walther je srdcovka. Zo zbraní čo som vyberal sa mi páčil najviac.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Ak to nema byt zbran na obranu, ale vyslovene len na relax a sport, pozeral by som skor po spusti SA/DA nez po QA.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Tak sa nenehaj od nas odhovorit,ked je srdcovka si ju kup po com tužis.Po case zistis ze by si skusil aj ine,ako ja uz som ich mal... :roll:
sano2
častý prispievateľ
Príspevky: 673
Dátum registrácie: 15 years 3 months

Príspevok od používateľa sano2 »

W P99QA má kamoš a strieľal som ho, mne sa tá spúšť celkom pozdáva, v podstate sa veľa ľudí odradí na tom, že je to v podstate DAO a s tým spojený dlhý chod a pod. QA je spúšť v pohode, aj neskúsený strelec pocíti rozdiel medzi DAO a QA takže je to ozaj rozdiel. Môj pocit výhody DAO implementované (fuj to slovo) do SA pocitu pri streľbe. Inak tuším že SA na služobnej CZ vz.82 je tuším dlhší chod ako na QA. Môj pocit. Kľudne si ju kúp a užívaj, najprv ale skús na strelnici aj iné spúšte aby si naozaj našiel to čo hľadáš.
eloquent_fermi

Príspevok od používateľa eloquent_fermi »

Dík všetkým za rady, pôjdem ho vyskúšať na strelnicu. Ako to dopadne dám vedieť. Aj kamoš má Walthera P99, skúsim si zastrielať najprv s ním. Ešte raz dík.
Napísať odpoveď

Návrat na "Walther"