Walther PPS 9MM - závada

inspiring_mclean

Walther PPS 9MM - závada

Príspevok od používateľa inspiring_mclean »

Len nedávno som sa stal majiteľom nového W-PPS a už sa mi stalo nasledovné. Po výstrele nenatiahne další náboj do komory ale vyhodí zásobník. Stalo sa mi to s každým zásobníkom, takže v tom to asi nebude. Už som to hodil predajcovi na reklamáciu ale chcel som si tu overiť, či nemá niekto podobné skúsenosti. Vďaka.
kriznik
prispievateľ
Príspevky: 352
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa kriznik »

Mne slape bez problemov. Robilo ti to od prveho vystrelu? Kazdy vystrel? Alebo len obcas? Daj potom vedeit ako si dopadol s reklamaciou.
inspiring_mclean

Príspevok od používateľa inspiring_mclean »

Práveže to nerobilo od začiatku, vystrelil som asi 500 nábojov v pohode bez problémov, začalo to až pri poslednej návšteve strelnice, hneď od prvej rany, myslel som že robím nejakú chybu dal som streliť aj iným ale robilo to stále, takže to bude problém v zbrani. Predajca hovoril že sa s takou závadou ešte nestretli. Kupoval som v hermese tak uvidíme
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

A... nebude "len" urvaný záchyt zásobníka? :shock:
inspiring_mclean

Príspevok od používateľa inspiring_mclean »

Zrejme ano, alebo len nejako poškodený, pretože po zasunutí zásobníka a natiahnutí drží dobre, uvoľní sa až po výstrele kedy by mal natiahnuť další náboj. Uvidíme ako sa vyjadrí predajca. Len dúfam že to nebude dlho trvať :(
inspiring_tu

Príspevok od používateľa inspiring_tu »

Pozri sa či nemáš zo záchytu zásobníka kúsok odštrbený, známy mal podobný problém na P 22.
inspiring_mclean

Príspevok od používateľa inspiring_mclean »

Predpokladal som že sa tam asi niečo odštrbilo, ale pri provnaní s novým kusom PPS v predajni sme nevedeli s predajcom nájť rozdiel, teda zdalo sa nám že obe (nová aj moja) sú na tom rovnako čo sa týka záchytu. Ale dík za radu. Čakám teraz na vyjadrenie predajcu.
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

V hermese to bude trvat dlho. Mne praskol tiez zachyt zasobnika, ale na G17. Cakaj, ze to bude trvat tak mesiac :lol:. Mal si im povedat, ze to chces cez dobierku a postovne si budes platit sam :wink:, v tomto pripade by si to mal vyriadene skor.
inspiring_mclean

Príspevok od používateľa inspiring_mclean »

Kua, povedali že do týždňa, v pondelok tam volám!
inspiring_mclean

Príspevok od používateľa inspiring_mclean »

Reklamácia waltríka vybavená, trvalo to skoro 3 týždne, posielali to na opravu do Dubnice som zistil, vraj vymenili vnútro (záchyt zásobníka) tak uvidíme ako sa bude chovať na strelnici. V zásade to trvalo dosť dlho tak dúfam že to bude ok.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 16:23, upravené celkom 1 krát.
inspiring_mclean

Príspevok od používateľa inspiring_mclean »

Walther nemá tlačitko zásobníka ale pod spúšťou na spodnej časti rámu obojstranne páčku na vyhadzovanie zásobníka. Tiež som myslel či to nie je moja vina keď to vypadáva von, ale začalo to z ničoho nič po cca mesiaci, a robilo to aj iným ktorým som dal streliť, preto som sa odhodlal na reklamáciu.
inspiring_dirac

Príspevok od používateľa inspiring_dirac »

Ja mam tiez PPS a podobny problem som zatial nezaregistrovala. Dufam, ze na strelnici po oprave uz nebudes mat problem.
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Dufam,ze ani nezaregistrujes :)
Bart
občasný prispievateľ
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa Bart »

Tiez som mal problem s PPS, po 400 ranach sa mi zlomil zachyt zaveru, bol som z toho celkom sklamany
Napísať odpoveď

Návrat na "Walther"