WALTHER G 22 .22 LR

inspiring_kilby

WALTHER G 22 .22 LR

Príspevok od používateľa inspiring_kilby »

Zdravim. Tak na tuto som si uz davno brusil zuby, no nepoznam nikoho kto by s nou mal nejake skusenosti, je mi jasne ze co sa tyka ceny nieje to najlacnejsi spas na to ze je to .22 ...a vlastne som od kupy nakoniec aj upustil takze len cisto zo zvedavosti sa pytam.

PS: som tu novy vie mi niekto poradit kde sa da vyplnit "podpis" (ten text pod ciarou)?
Používateľov profilový obrázok
Admin
Administrátor
Príspevky: 142
Dátum registrácie: 18 years 5 months

Príspevok od používateľa Admin »

Podpis si môžeš zmeniť kliknutím na odkaz "Nastavenia" v hornom menu, resp. na tejto adrese http://www.webforum.sk/profile.php?mode=editprofile
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Nastavenia / Osobné údaje
inspiring_moser

Príspevok od používateľa inspiring_moser »

Aj mna zaujima G22, najde sa uz niekto kto to ma doma? Laskal som ju len v obchode a mam moznos zakupit malo jazdenu ... :?:
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Dátum registrácie: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

to Niemand

Ty neverník! :D Však máš Mochito! Načo ti budú dve .22-ky? :D
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Dátum registrácie: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Šak je to samopaľ jak sfiňa KRÁÁÁŚNY!!! :lol:
inspiring_moser

Príspevok od používateľa inspiring_moser »

Prave ze som vernik, :wink: ked som drzal G22 je to ako tretia ruka. Sedi perfektne. Electron dosvedci ze som ju nechcel dat z ruky ...
elegant_northcutt

Príspevok od používateľa elegant_northcutt »

Mal by som jednu otázku na tých čo majú G22, ako do r... sa tam dá namontovať popruch? Nemčúri tam nechali iba dve diery a čo ďalej snimi?
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

Mal sommožnosť to vidieť v Komárne na posledných silutetách u jednej dievčiny, tiež ma to zaujalo , ale hneď ma aj napadlo či zvoliť G22, alebo GSG5 verzia L1.. zvažujem to pre syna, ktorému by sa to lepšie asi držalo ako klasická puška napr. ZKM 451.
Aký máte názor na to ? mňe sa cez praktičnosť G22 táto zbraň dosť nepáči. Je ale G22 porovnatelná s HK GSG5 L1 ?
elegant_northcutt

Príspevok od používateľa elegant_northcutt »

Ja osobne mám v držbe G22 a rozhodol som sa po tom ako sme robili test day G22 verzus GSG a pri pokusoch s rôznymi druhmi streliva jednoznačne vyhralo G22. Neviem sám, všetko má svoje za aj proti, ja som spokojný s G22 a taktiež aj tí čo majú GSG. Všetko je o subjektívnom zhodnotení jednotlivca.
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

tak volím GSG... a aj tak si potom kúpim aj G22 :)
elegant_elbakyan

Príspevok od používateľa elegant_elbakyan »

XEM HO PREDAT VIEM ZE DO NEI DACOTA WALTHER 99 9 MM ALE JE TO NA GUMAKY V KUFRI SUPER STAV NABOJE AJ BOMBY MAM
Napísať odpoveď

Návrat na "Walther"