Walther SP22 .22LR

Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 6 months

Walther SP22 .22LR

Príspevok od používateľa Igrlik »

Novinka trošku futuristického vzhľadu, vysokopevný hliník a oceľ, v 4 modifikáciách:
M1 - základná verzia, 4" hlaveň, polymérová rukoväť "Hi-Grip", nastaviteľný doraz spúšte, nastaviteľný cieľnik, trojuholníková muška
M2 - ako M1, 6" hlaveň
M3 - terčová verzia, 6" hlaveň vyššej kvality, nastaviteľná spúšť s dorazom, zväčšené vypúšťanie zásobníka, nastaviteľný cieľnik, trojuholníková muška, Picatinny lišta na hornej a dolnej strane plášťa
M4 - športová verzia s rovnakou hlavňou ako M3, tvarovaná drevená rukoväť s oporou, nastaviteľná spúšť s dorazom, nastaviteľný cieľnik, trojuholníková muška.

Obrázok
Walther SP22 M3 :)
Používateľov profilový obrázok
puramushu
občasný prispievateľ
Príspevky: 22
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa puramushu »

este by nebolo na škodu uviest aj cenu :D
Používateľov profilový obrázok
igoros
moderátor
Príspevky: 967
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa igoros »

375 USD
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

Este si zabudol napisat:
375USD + 859,69% priraska na Audini nasich nenazranych "podnikatelov" :!: :cry:
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

Myslím, že nie, veď Waltrík P22 sa v Štátoch predáva za nejakých 290-300 doláčikov! Odhadujem M1 na nejakých 11-12kilokorún a ostatné postupne o trochu vyššie... :P
inspiring_vaughan

Príspevok od používateľa inspiring_vaughan »

jednu som videl v BB cena bola 11400 ak dobre pametam :wink:
inspiring_kilby

Príspevok od používateľa inspiring_kilby »

hehe vyzera ako z lega :D
inspiring_greider

Príspevok od používateľa inspiring_greider »

v LM v predajni ju maju vystavenu cena je 12 100sk cize velmi prijatelna
inspiring_bassi

Príspevok od používateľa inspiring_bassi »

V Januárovej streleckej revue je o tejto zbrani písané a tam ju moc nechvália, pri strelbe snou mali závady. Odporúčam každému kto má o túto zbran záujem nech si to prečíta, aby zbytočne nevihodil peniaze
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

Neviem čo za model skúšali a opisovali v streleckej revue ( čítal som to ale už sa nepamätám ) , ja som si kúpil SP 22 M3 v máji 08, vystrieľal som z nej cca 300 - 350 rán asi od 5 výrobcov. Len štandartky a môžem seriózne povedať, že môj stroj strela doslova všetko a veľmi presne. Doslova aj tie najslabšie magtechy ktoré sekali aj v starej margolíne. Zaujala ma práve pre jej futuristický výzor je totálnu variabilitu a množstvo príslušenstva. Je to veľmi dobrá a lacná pištoľka na mierenú streľbu. Mierenka ma už prestala baviť tak ju síce predávam ale len preto že je u mňa nevyužitá a stoja mi v nej peniaze.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

v SR túto zbraň zdupali pod čiernu zem. Ak sa nemýlim, najmä preto, že kus zapožičaný na redakčný test sa im seriózne sekol a oni už potom nemali čo testovať.
:lol:
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

Bol som prekvapený, že pri teste pri jednom nefunkčnom stroji si neodskúšali ďalší model ale suverénne ho odpísali. Ale ešte nikdy som nečítal v Streleckej revue, že náboje sellier alebo nejaký model ČZ-ty je na hov..... Tak si myslím že s tou objektivitou je to čudné.
inspiring_ritchie

Príspevok od používateľa inspiring_ritchie »

SIG1 napísal:Tak si myslím že s tou objektivitou je to čudné.
Veru je, ale radšej neobjektívne čítanie, ako žiadne. :)
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Sig1, keď sa pozrieš, kto si u nich kupuje priestor na reklamu a kto im napríklad dodáva ceny do súťaží, bude ti jasné, že s tou objektivitou to inak ani byť nemôže. Aj tak je to dobrý časák. Aj keď číslo 5/2009 bolo podľa môjho gusta bezkonkurenčne najslabšie za poslednú dobu.
:lol:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Jack-tak to mas uplnu pravdu,cisla su coraz horšie,ved ked uz nemaju co dat nech daju testy uz overenych zbrani na novo :cry: Kedysi v zaciatkoch bolo vyčítane casopisu zbrane naboje vraj ospevuju glock,vsimli ste si teraz,coraz viac CZ. :!:
Napísať odpoveď

Návrat na "Walther"