9 mm Luger

Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa canis lupus »

Takže takto, netreba odsudzovať túto značku, nakoľko ja som ich nejaký čas strieľal a ani jeden problém. Plus mínus 20 krabiek. Teraz strieľam maďarské mfs a tiež žiadny problém. Čiže odporúčam. Ak si chceš za kvalitu priplatiť tak geco je dle meho názoru jedno z lepších. Bolo to tu už písané, treba si vybrať z jednej varky a strieľať, ak budú ok, kľudne ich nos naladovane...
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Na trening su vyborne aj Alsy, za malo penazi vela spolahlivej muziky.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Jop, tie náboje nestoja veru za veľa, ten problém so zápalkami je tam fakt častý.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4837
Dátum registrácie: 16 years 7 months

Príspevok od používateľa yarco »

wodnicek:
SB Police majú svoju nevalnú povesť, podobne ako aj niektoré iné "modely" z produkcie SB.
Ale niektoré zase šlapú bez zaváhania, teda aspoň aj som nemal s pár tisícmi ich FMJ 7,5g, 8g aj 9g žiadny problém, skôr naopak (hovorím teraz o 9 Luger).

Ako už bolo spomenuté - vyber si niečo, čo tebe v tvojej zbrani funguje, a kľudne to aj nos.
SB, Geco, MFS - daznt medr :wink:
Používateľov profilový obrázok
tompek
prispievateľ
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa tompek »

za mňa, spomínané S&B Police či 7,5 alebo 8 g luger idú bez problémov, mal som ich väčšiu zásobu...hoci strieľam biedne :) , nikdy som nemal ani jednu zádržku alebo neodpal.. predtým som mal 45. a strieľal som prevažne S&B a tiež bez problémov....
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Asi najspolahlivejsie strelivo na trhu je Gecco, cervena krabica.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa peterson »

wodnicek: PZ vrátil pred rokom Sellieru celú dodávku nábojov "Police".
Myslíš si, že ich vo fabrike delaborovali a urobili nové? Odhadujem, že ne a pekne sú v akciách u predajcov vypúšťané do obehu.
U SB "Police" môže platiť Romanov slogan: "náboje SB mi do domu nesmú " 8)
Používateľov profilový obrázok
gereta
prispievateľ
Príspevky: 109
Dátum registrácie: 10 years 3 months

Príspevok od používateľa gereta »

Potvrdzujem abakanov nazor - cervene Geco su perfektne - aj po vizualnej stranke.
Moja 'koza' sice zatial zozrala vsetko krmivo co som jej dal, ale vzdy ked vidim nejake nove krmivo, tak ho na skusku kupim...
Blazer - tie vyzerali ako by ich niekto vyrabal doma v garazi - co kus to original - rucne tepane :-)
American Eagle - tie celkom usli, ale za tie prachy nic moc.
SB vseho druhu - moj syn ked ich paskoval, tak uz na pocit povedal, ze su nejake divne... a to sa v tom vobec nevyzna....
MFS (z Petersonovej distribucie 8) ) - su niekde medzi Gecom a tym ostatnym - s tymi som spokojny.
Vsetko vyssie je moj subjektivny nazor - hovorim o FMJ prevedeni.
Zadrzku som vsak este nikdy s nicim nemal, ale je pravda, ze hodnoverne mozem potvrdit len Geco a MFS s ktorych som vypukal tak po 500ks z kazdeho. Ostatne tak po 50-100. Vsetko z G19. Takze trenujem s MFS a na nosenie Geco. Nie sme na hodine estetiky, ale uz podla opracovania, nalisovania zapalky, povrchu materialu strely a nabojnice ,presnosti rozmerov sa da zhodnotit vizualne s cim ma clovek docinenie...
Naposledy upravil/-a gereta v 17 Apr 2014, 06:44, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5616
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

SB Police som mal rád, šliapali mi perfektne a kupoval by som ich možno dodnes, keby som sa nedozvedel o problémových šaržách. Presne ako povedal Peterson, ťažko predpokladať, že boli delaborované a nedostali sa na trh. A ak sa dostali na trh, na ktorý asi? Kam smerujú rôzne nepodarky a nedorobky?
:P
Vtedy niekedy sa môj idylický vzťah s SB Police skončil. MFS z hromadných nákupov sú momentálne špica, pokiaľ ide o pomer kvality a ceny a zrejme netreba príliš špekulovať. Viackrát som tu popisoval, aký nepríjemný zážitok som mal s presypaným nábojom od SB v .40 SW. Nikdy více!
:!:
tenorista
prispievateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa tenorista »

Osobne som vystrielal asi 1o ooo ks SB Police a nemal som ani jeden problem. Strielane z CZ a HK.
Používateľov profilový obrázok
bronko
občasný prispievateľ
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 10 years 3 months

Príspevok od používateľa bronko »

Ako hodnotite naboje BARNAUL 9mm Luger FMJ 115gr, ma niekto s tymito nabojmi skusenosti?
miro1
prispievateľ
Príspevky: 297
Dátum registrácie: 17 years 1 month

Príspevok od používateľa miro1 »

Vzhladom na ocelovu nábojnicu a cenu, (0,2€/ks) si myslím, že je uplne zbytočné tieto náboje vyrábať, dovážať a nedaj bože kupovať :)
Používateľov profilový obrázok
tompek
prispievateľ
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 12 years 2 months

Príspevok od používateľa tompek »

Dnes som spomínané super strelivo Geco kúpil, čo ma prekvapilo, strely sú dosť pootláčané po obvode. Ako napísal Geretta: Potvrdzujem abakanov nazor - cervene Geco su perfektne - aj po vizualnej stranke,
nemôžem s tým teda súhlasiť. Jedine krabička je po vizuálnej stránke krajšia.
Skúšal som magnet, pritiahlo ho už z diaľky ale upokojuje ma nápis IPSC approved :)
Používateľov profilový obrázok
Steyr_H5
častý prispievateľ
Príspevky: 694
Dátum registrácie: 10 years 9 months

Príspevok od používateľa Steyr_H5 »

Bezne pouzivam SB non-tox, sypane, 250ks krabica. Bez problemov. Zadrzka tak 1x / krabica. Ked mal naposlady Frano SBS turnaj, s SB non tox poliaci vyhrali. Na otazku publika, ze preco SB? Odpovrdali ze vraj to staci. Osobne som tam nebol, kto bol moze potvrdit. Do krytej strelnice s inym ani nechodim. Mam rad svoje dravie a pomer cena vykon je dostatocny. Z vlastnej skusenosti kludne aj na sryte nosenie. Mam odbuchanych cca 3000ks SB non tox a stale je to 1:250 vadny. Skusal som aj Geco. Suhlasim su best of na trhu. Ale ta cena ...
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 14 years 1 month
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

No ja ti neviem,ale 250/1 na nosenie my osobne pride dost velky risk. :(
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"