FMJ 9mm od ZVS holding

inspiring_boyd

Príspevok od používateľa inspiring_boyd »

sú to vtipkári takže zo svojich zákazníkov si strieľajú dokonale :?
Používateľov profilový obrázok
Sigarms
prispievateľ
Príspevky: 253
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa Sigarms »

Vcera som ich isiel prvy a posledny krat otestovat.
Z 10ks dva neodisli a tych osem buchalo takymi zableskami ze som skoro oslepol...

NIKDY viac
Snypo
prispievateľ
Príspevky: 339
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Snypo »

Páni, vie mi niekto povedať, aký prach používa ZVS pri 7,5 strele? Delaboroval som a vážil prach ( 4,8 grn priemer).
Používateľov profilový obrázok
pif paf
častý prispievateľ
Príspevky: 717
Dátum registrácie: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa pif paf »

Lovex S020/02.
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Dátum registrácie: 10 years

Príspevok od používateľa mrzo »

Nemam toho odstrielaneho vela, ale ZVS teraz kupujem na strelnicu, par sto kusov odstrielanych, a nebol ziadny problem. Pokial si dobre pamatam vsetky mali zlate zapalky, tie posledne krabicky urcite. Vsetko to boli 9mm Luger 124grs. Zatial ich nemam problem pouzivat, kym nenarazim na nejaky vaznejsi problem s nimi, alebo pokial nenajdem nieco lepsie/lacnejsie.
Naposledy upravil/-a mrzo v 29 Jún 2014, 15:50, upravené celkom 1 krát.
AchoSK01
občasný prispievateľ
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa AchoSK01 »

ZVS som tiez v piatok kupil na skusku, tiez zlate zapalky, sice lietali vsetky, ale zbran pri vystrele dymila ako komin... Takze som ju zacal krmit normalnym strelivom SB.
Používateľov profilový obrázok
Vova
prispievateľ
Príspevky: 195
Dátum registrácie: 12 years 3 months

Príspevok od používateľa Vova »

Ja som kupoval prvé niekedy v októbri, posledné tento mesiac, spolu cca 300 kusov a ani jediný problém. Takže zatiaľ nemám dôvod od nich upúšťať. Ale uvidíme, čo prinesie budúcnosť... :wink:
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Dátum registrácie: 10 years

Príspevok od používateľa mrzo »

Sklamalo, ze aj priamo vo firemnej predajni, mali len 8g lugery, aj ked na strankach maju aj 7,5g aj 9g… Chcel som vyskusat nieco tazsie, specialne kvoli tomu som tam siel a prd, nemali a ze ani nemavaju uz.

Ak by o tu cital niekto z okolia PN - kde chodite nakupovat naboje a ake(na strelnicu)? Da sa aj niekde nieco ine vybrat/vyskusat, ci len vsade SB a ZVS?
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Dátum registrácie: 10 years

Príspevok od používateľa mrzo »

Dnes som sa ojekabatil ked som sa hnal do ZVS nakupit nejake naboje do zasoby - dovolenka od 18.7. 2014 do 4.8. 2014 (ak dobre pamatam - tak nejako cca). Ak by niekomu toto info pomohlo, neviem kde inde by som to dal… Tie ZVS nemaju ani v Orione v TN, nestacil dokupit.
Používateľov profilový obrázok
Hektor
častý prispievateľ
Príspevky: 667
Dátum registrácie: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa Hektor »

Tento naboj ZVS mal zvlastnu nabojnicu. Akoby bola pokrcena do vnutra.
Po vystreleni sa ukazalo, ze to tak aj skutocne bolo. Rana bola mierne slabsia, ale zaver na K100 obtiahla.
Prílohy
20141020_125442.jpg
20141020_125243.jpg
miro1
prispievateľ
Príspevky: 297
Dátum registrácie: 17 years 1 month

Príspevok od používateľa miro1 »

To nie je problém ZVS, ale problém počas prebijania náboja..podla označenia nábojnicu prebila firma Alsa Pro
Používateľov profilový obrázok
Hektor
častý prispievateľ
Príspevky: 667
Dátum registrácie: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa Hektor »

Skutocne sa jednalo o vyrobu ZVS. Tie nabojnice co vidis okolo su od Alsy, ale tento naboj je od ZVS. Mal na dne nabojnice ZVS a nabojnica nebola oznacena 9x19 AP a nema nic spolocneho s tym co je rozhadzane okolo.
Moja chyba, mal som to napisat hned do prispevku.
Používateľov profilový obrázok
regnak
prispievateľ
Príspevky: 137
Dátum registrácie: 15 years 4 months

Príspevok od používateľa regnak »

taký záboj od ZVS som mal aj ja, ale ja som kúpil ZVS v B kvalite tak so myslel že to je tým...
Naposledy upravil/-a regnak v 21 Okt 2014, 12:53, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4235
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Vystupna kontrola im asi vela vrasok nerobi, pricom by sa to to nemalo stavat.
Ked vam na trenovacom strelive vystreli na 2x, alebo neobtiahne zaver, alebo mate vacsi vyslah plynov berte to ako pridanu hodnotu :-)
Na nosenie noste osvedcene znacky a mate po problemoch.
Ked to je vas jediny zdroj municie, tak to rieste urcite.
V poslednej dobe tu je vela novych nickov (beriem to ako zaciatocnikov) a ti by potrebovali prave taku municiu, lebo nabit zasobnik a robit diery do papiera vie i cvicena opica, ale bezpecne odstranovat zavady a manipukovat so zbranou len "par".
Pokial viem naboje od ZVS doteraz nikomu nesposobili zranenie ci destrukciu zbrane, takze ako pisem dobre treningove strelivo, pokial nie je za plnu sumu ako konkurencia.
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Dátum registrácie: 10 years

Príspevok od používateľa mrzo »

Taku zdeformovanu nabojnicu som zatial nemal, ale aj tak kontrolujem, z krabicky podrobne dva tri naboje a potom len tak zbezne pri nabijani. Vacsie vyslahy z hlavne veru byvaju sem tam, ale inak bez problemov, na strelnicu dobre... Posledne od ZVS sa mi zdali dokonca este aj nejake cistejsie, nezaspinili tolko zbran, ako mali vo zvyku, hlavne tie biele ciastocku vyzerali, ze tam uz vobec nie su.
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"