G2R Radically Invasive Projectile - 9mm

Filip
prispievateľ
Príspevky: 499
Registered for: 13 years 1 month

G2R Radically Invasive Projectile - 9mm

Príspevok od používateľa Filip »

Používateľov profilový obrázok
bronko
občasný prispievateľ
Príspevky: 23
Registered for: 10 years 2 months

Príspevok od používateľa bronko »

Vyzera to dost strasidelne. Priebojnost takejto streli asi nebude velmi dobra, ale triestivost po zasahu ciela sposobi fatalne nasledky. Kazdopadne dost neprijemna municia.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

bronko napísal:...Priebojnost takejto streli asi nebude velmi dobra, ...
Ak si všimneš, základňa strely je monolitný medený valček, ktorý po "opadaní lupienkov" pokračuje ďalej priamočiaro a vŕta... :evil:
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Ako hovori Igrlik, priebojnost tejto strely je praveze az prilis dobra. Ta medenna zakladna sa nedeformuje, ale pokracuje veselo dalej skrz cely blok balistickej zelatiny.
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Igrlik napísal:
bronko napísal:...Priebojnost takejto streli asi nebude velmi dobra, ...
Ak si všimneš, základňa strely je monolitný medený valček, ktorý po "opadaní lupienkov" pokračuje ďalej priamočiaro a vŕta... :evil:
Tak jednoducho , ľudsky by sa dalo povedať , že ak takúto strelu chytíš na koleno , tak si vezmeš amputovanú časť nohy pod pazuchu a " odkráčaš " na najbližšiu traumatológiu ... :wink:
Ak by hento čudo jeden chytil niekde na brucho , tak je v momente vykuchaný ... :roll:

Pekný humus hentá včelička .
Používateľov profilový obrázok
Ferri719
prispievateľ
Príspevky: 385
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa Ferri719 »

Vyzera, ze sa strela ani nedeformuje, len sa pri zasahu ciela triesti. Zaujimava municia. Ktovie aku ma material z ktoreho je strela vyrobena tvrdost.
tomas fuk
prispievateľ
Príspevky: 192
Registered for: 10 years 4 months

Príspevok od používateľa tomas fuk »

Tak tomuhle rikam sazka na jistotu. V petactyricitce to musi byt bomba. Kdyby to bylo povolene, tak na home defense si to urcite poridim. Lepsi, nez se strachat s brokovnici.
Používateľov profilový obrázok
bronko
občasný prispievateľ
Príspevky: 23
Registered for: 10 years 2 months

Príspevok od používateľa bronko »

V ludskom tele to musi urobit neskutocnu devastaciu. Chcel by som vidiet ako by s tymto projektilom obstala nepriestrelna vesta. Asi by to zvladla, kedze dnes su spickove vesty. Videl som uz aj taku, ktora zvladla priamy tesny vybuch granatu, kde figurinu oblecenu do nepriestrelnej vesty s osadenymi prekladanymi keramickymi platnickami lezno umiestnili na granat, ktory nasledne odpalili. Cez vestu sice nepresla ani jedna crepina, ale telo by to tak ci tak nezvladlo.
Strelba s takymto triestivym projektilom musi byt zabavna, hlavne ak sa striela na nejake plastove figuriny ci nadoby, ktore to musi pekne trhat. Skoda vsak, ze vyrobcovia pri vyvoji tejto streli mali skor na mysli sposob ako co najrychlejsie a najefektivnejsie zlikvidovat cloveka, hm. Co na to povedat.
Používateľov profilový obrázok
djuri
častý prispievateľ
Príspevky: 905
Registered for: 16 years 10 months

Príspevok od používateľa djuri »

bronko napísal:Skoda vsak, ze vyrobcovia pri vyvoji tejto streli mali skor na mysli sposob ako co najrychlejsie a najefektivnejsie zlikvidovat cloveka, hm. Co na to povedat.
A co ine mali mat na mysli?
Zlomizub
častý prispievateľ
Príspevky: 878
Registered for: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Zlomizub »

Na jednej strane to je krute co moze sposobit taka strela, ale ked si predstavim ze nejaky pako bude s nozom ohrozovat manzelku alebo moje deti, tak budem rad za kazde poranenie ktore ho vyradi z cinnosti tak rychlo ako je to len mozne, bez ohladu nato ci to prezije alebo nie.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

No neviem ci to je stastne riesenie, to sa radsej naucim strielat.
Trafit s tymto nezucastnenu osobu, zlaty dobry cisty priestrel fmj.
agger
častý prispievateľ
Príspevky: 1287
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa agger »

Ja sa nestacim cudovat ake nazory sem niektori davaju. :shock:

Kedze je strela z medi o nejakej tvrdosti asi velmi nie je mozne hovorit, ale v prezentacii hovorili o solidnej priebojnosti vdaka vrtakovemu efektu. Pekna defense municia.

Nieco podobne aj tu: http://www.mibullet.com/
Používateľov profilový obrázok
Italo
občasný prispievateľ
Príspevky: 97
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa Italo »

Zlomizub
častý prispievateľ
Príspevky: 878
Registered for: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Zlomizub »

No necakal som az tolko, ale vedel som ze to bude drahe hned jak vraveli ze to je "CNC machined" :)
Používateľov profilový obrázok
Italo
občasný prispievateľ
Príspevky: 97
Registered for: 15 years 1 month

Príspevok od používateľa Italo »

No nekup par stovak na blbnutie na strelnici :lol:
tu je aj ich dom. stranka:
http://g2rip.com/
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"