9 mm Luger po 3,50 Sk

inspiring_villani

Príspevok od používateľa inspiring_villani »

V NR som kupoval Topolčianské prebíjance po 4.50,-
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

kde v nr ?
inspiring_villani

Príspevok od používateľa inspiring_villani »

V NR neviem ako sa to volá, ale pri žel. priecestí ako sa ide napr od hypertesca na klokočinu - pred priecestím pred SHELLkou po pravej strane, tam sú poľovnícke potreby i farby laky či čo to a predajú to i bez zbrojaka a preukazu zbrane :arrow:
inspiring_villani

Príspevok od používateľa inspiring_villani »

ako si napíšem dole pod čiaru poznámku :?:
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Podpis sa da nastavit hore v 'Nastavenia'-ch, ale tusim az po 10-tom ci kolkom prispevku.
Trpezlivost, uz ti vela nechyba :wink:
inspiring_lumiere

Príspevok od používateľa inspiring_lumiere »

Ares v Topoľčanoch vyraba 9mm luger od hmotnosti 115-16o gr ako aj rozne typy a modifikácie striel.Nie len farebne ale ah tvarovo. Strely či samotné náboje sa presadzujú na súťažiach IPSC,SAPS,ŠSS kde s nimi strelci dosahujú výkony našich pomerov a niektorí s nimi boli i na Bali a boli spokojný.
Osobne testujem všetky typy striel ako aj samotných nábojov a chcem strelcov a záujemcov upriamiť na skutočnosť ,že NIE VŠETKY TYPY striel sú vhodné do akejkolvek zbrane./záleží na konštrukcii, typu nábehovej hrany a podobne,túto skutočnosť niektorý opomenú a vznikne tak mylna predstava že na vine je náboj.
Skusenosti hovoria že na vine je A.zlý výber typu náboja či strely B:zásobník C. medzikus to je ten čo zbraň drží.
Rád privítam prípadných záujemcov o náboje s možnosťou prezentácie priamo na krytej ministrelnici vo firme ARES Topoľčany.
Používateľov profilový obrázok
luke
častý prispievateľ
Príspevky: 2181
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa luke »

skoda, ze uz sme po nakupe, sme si mohli urobit webforum zraz na strelnici.

dusan: vdaka za ustretovy pristup, berieme ta za slovo a za par mesiacov ked budeme znova nakupovat, tak sa snad zastavime viaceri:)

btw, ako je na tom glock? zhltne od aresu vsetky tvary, farby a chute?
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

Hajro Dušan: Ja by som bol radsej keby Ares zacal viac kontrolovat prebijane nabojnice, ktore pouziva. Mne osobne zbran berie aj komoly kuzel, aj ogival, tam nevidim problem. Ja ho vidim v dost opotrebovanych nabojniciach.
elegant_banzai

Príspevok od používateľa elegant_banzai »

Tak som sa konecne dostal k vyskusaniu nabojov co doniesol Majac. Mal som prvy krat prebijance z ARESu a musim povedat, ze som spokojny. Na pohlad velmi pekne, ziadne prasknute alebo zdeformovane nabojnice, dlzka naboja tiez bez viditelnych rozdielov (nemeral som presne). Presnost ok, zbran po strelbe relativne cista, v podstate ako po strelbe s S&B FMJ. Na 150 ran iba jedna zadrzka, pri niekolkych ranach vypalenych maximalnou ryslostou za sebou sa naboj vzpriecil v komore, nezasunul sa spravne pod vytahovac. Inak bez problemov. Ako som povedal, z mojej strany maximalna spokojnost.
inspiring_lumiere

Príspevok od používateľa inspiring_lumiere »

Glock vykazuje obcas problem pri hrany strely ale zatial nie su hlasené väčšie problémy či problémy vôbec,na farbe strely samozrejme nezáleží jedná sa iba o ,,image,, pre vás a pre nás sú to jednotlive šarže.Povrchová úprava slúži na šetrenie hlavne ,opotrebovaním a zašpinenie olovom ako bolo v minulosti.Pre všetkých tých ktorí sa snažia odo mňa už roky dostať recept na ,,farbu,, ako to voláte,prepáčte ale raz a navždy NIE,kludne vyskúšajte tú svoju aj s receptom ved okrem coca coly je aj pepsi či iné coly. :D
inspiring_lumiere

Príspevok od používateľa inspiring_lumiere »

C08R4 vs. Peter71, su to dva odlišné názory na kvalitu nábojníc. nábojnice sa preberajú,čistia a prechádzajú výrobným technologickým procesom,kde sa snažíme o dosiahnutie kvality,netvrdím že všetky náboje su I.triedy kvality ako napr.S&B ale robíme všetko preto aby boli chalani spokojný a aby im to strielalo a aby strielali veľa za menej eur....cena náboja fabrického a ARESu je taká aká je a všetky naše nábojé sú vždy označené a deklarované ako ,,PREBÍJANÉ,, a propo koľko strelcov percentuálne striela na súťažiach,treningoch originálmi?pridte sa pozrieť na niektoru akciu a zrátajte si to sami.
inspiring_lumiere

Príspevok od používateľa inspiring_lumiere »

Peter71 poprosím Ta typ zbrane
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

v Glocku som skusil zatial všetky skoro typy,aspon co prebijaci kupovali bez zavady.V CZ 75 mi robil problem komoly kuzel.
elegant_banzai

Príspevok od používateľa elegant_banzai »

CZ 75 D COMPACT
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 20:15, upravené celkom 1 krát.
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"