Spolocny nakup streliva

Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3691
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

pani (ci damy), ak bude nejaky spolocny nakup, tak asi sem napise dany clovek, ze ho ide robit, snad si nemyslite, ze ten, co si vsetku tu starost spravi bude teraz kazdemu, kto tu napise, ze ma zaujem pisat.... Uz som ich zopar robil (komponenty) a tuto "radost" popri vsetkych vybavovackach a komplikaciach nechce asi nikto s organizatorov absolvovat. Preto, cakajte, cihajte ....alebo zorganizujte ;)
kronicius
občasný prispievateľ
Príspevky: 2
Registered for: 11 years 1 month

Príspevok od používateľa kronicius »

Zdravim pani. Plne si uvedomujem ze taketo prispevky tu neradi vidime, no rad by som sa opytal, ci niekto nechysta spolocny nakup (co i len v malej skupine). Pokial viem tak posledny sa konal pred viac ako pol rokom co je uz slusna doba. Mna zaujima len to, ci sa teraz spolocne nakupy organizuju inak, pripadne v mensich uzavretych skupinach, alebo len nie je vola zorganizovat velky spolocny nakup (co je vzhladom na narocnu administrativu uplne pochopitelne). Dakujem vsetkym co sa k organizacii spolocnych nakupov podujali/podujmu.
vigorous_hypatia

Príspevok od používateľa vigorous_hypatia »

mám záujem o 2000ks limitov, organizuje niekto nákup ?
DeSade
častý prispievateľ
Príspevky: 1483
Registered for: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa DeSade »

Ahojte,
otváram spoločný nákup deviatkových nábojov AlsaPro. (Prosím za strely, prach a podobné mi nepísať :!: )
Pôjde o 8 gramovú FMJ CuZn strelu.
Cena: 160 € za tisíc kusov + rozpočítanie PHM a povolení.
Odber celé balenia po tisíc kusov.
Odber v Bratislave oproti KZ a ZP.
Dátum realizácie vidím na druhú polovicu januára 2018.
Do správy mi prosím píšte počty(celé tisícky). Viac info potom pošlem oproti tejto správe.
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"