Spolocny nakup streliva

Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa hornet »

Moju si aj prečítal a vôbec nereagoval.
ciknoro
občasný prispievateľ
Príspevky: 60
Registered for: 8 years

Príspevok od používateľa ciknoro »

Ak sa bude robit zbierka tak sa pridam. Som z vychodu.
bobo77777
občasný prispievateľ
Príspevky: 17
Registered for: 10 years 7 months

Príspevok od používateľa bobo77777 »

ja tiez budem mat zaujem 2000 ks urcite
vladis851
občasný prispievateľ
Príspevky: 22
Registered for: 8 years 2 months

Príspevok od používateľa vladis851 »

chystate sa teraz niekto nakupovat? :)
Používateľov profilový obrázok
michal1983
prispievateľ
Príspevky: 132
Registered for: 8 years

Príspevok od používateľa michal1983 »

No ved sa furt caka na tie Lugre...
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Len kontrolna otazka: cakate na co konkretne? Lugre sa same nedovalia do vasich domovov.
Používateľov profilový obrázok
michal1983
prispievateľ
Príspevky: 132
Registered for: 8 years

Príspevok od používateľa michal1983 »

Ja konkretne cakam na oznamenie o nakupe municie Limit, alebo od toho usera, co sa neozval doposial.
Používateľov profilový obrázok
hornet
častý prispievateľ
Príspevky: 525
Registered for: 9 years 7 months

Príspevok od používateľa hornet »

Myslím si, že Limiťáci ešte majú dosť no a od toho by som už nekúpil ani teplú vodu, pôsobí fakt "dôveryhodne".
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Tu narazame opat a zas na poznatok - ked sa robi spolocny nakup a chcem nakupit, tak netreba ratat, ze za dva ci styri mesiace, dokonca ani do pol roka sa zase nenajde ten jeden ochotny, co to bude zorganizovat. Obzvlast ked tuto torturu sa ozaj nechce nikomu tak casto absolvovat, takze sa pekne zasobi na rok. Toto sa netyka len nakupu nabojov, ale taktiez aj komponentov, kde permanentne pridu ludia co chcu 500ks, tisicku a do dvoch mesiaoch pisu, ze kedy bude dalsi nakup.

Ti co to organizuju/organizovali mi daju zapravdu, ze to stoji kopec casu, telefonatov, koordinacie, kompromisov, vypisovaciek a vobec to nie je pasia. Najviac vie potom dojat niekto, kto napise, ze vsak mame z toho predsa svoju proviziu, tak nech im to laskavo dorucim pred dvere.... Takych si pisem na zoznam 'vdacnych', ktori iste budu zaradeni do dalsich buducich nakupov... Keby som/sme zohladnovali cas, telefonne ucty a sive vlasy z tych co menia nazor zo dna na den, tak by bola cena o 20% vyssia :evil:
Používateľov profilový obrázok
michal1983
prispievateľ
Príspevky: 132
Registered for: 8 years

Príspevok od používateľa michal1983 »

Ja si nemyslim ze ludia, co organizuju spolocny nakupy, z toho maju nejaky zisk, skor len starosti, ako pise Mesi.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Na akýkoľvek zisk zo spoločných nákupov by som si na vašom mieste dával sakra pozor.
Používateľov profilový obrázok
peterson
expert
Príspevky: 7848
Registered for: 14 years

Príspevok od používateľa peterson »

kedže doposiaľ nenapísal nikto negatívnu skúsenosť s nábojmi LIMIT z posledného nákupu, nákup určite zopakujeme. Je zbytočné, aby sem do témy ľudia vypisovali svoje objednávky, ktoré postupne budú prekryté pribúdajúcimi príspevkami.
Ak sa trocha časovo uvoľním, vyhlásim nové kolo a cez SS budem evidovať objednávky. Reálne to vidím najskôr na jeseň.
ciknoro
občasný prispievateľ
Príspevky: 60
Registered for: 8 years

Príspevok od používateľa ciknoro »

yarco napísal:Na akýkoľvek zisk zo spoločných nákupov by som si na vašom mieste dával sakra pozor.
Preco??

@peterson Ok. Prosim kontaktuj ma spravou ak sa do toho pustis. Dakujem
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Registered for: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

Lebo nemozes zarabat/podnikat. Nemas licenciu. Ako by si z toho chcel odviezt dan?
cestny.pirat
občasný prispievateľ
Príspevky: 50
Registered for: 8 years 3 months

Príspevok od používateľa cestny.pirat »

Mesi napísal:Lebo nemozes zarabat/podnikat. Nemas licenciu. Ako by si z toho chcel odviezt dan?
Najprv som ta chcel urazit, ci si tiez dostal upal ako sudruh minister finacii, ked chcel zdanovat detom vreckove, ale potom som sa na to vysr.. a radsej sa uistil, ze z prilezitostnych prijmov do 500 eur rocne sa dan neplati.

http://podnikam.webnoviny.sk/prijmy-oslobodene-od-dane/
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"