7,65 Br

DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

Ja susim s gumou pod kladivom.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 18:41, upravené celkom 1 krát.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

bum: do zbierky alebo ich chceš nosiť v naa ? Lebo ak na nosenie tak je to zbytočné, nedeformujú sa, iba čo viac riskuješ že sa pri podávaní seknú...
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 18:41, upravené celkom 1 krát.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

bum: dakde mám video testu .32 jhp od partizanov do želatiny, správal sa ako celoplášť, akoby v ňom ani nebola diera, pochybujem že sp sa bude správať inak, má príliš malú rýchlosť, napr. sp od speera 125gr sa mi v .357sig začal dostatočne otvárať až pri 7,5gr. s020, rýchlosť neviem ale hilzne už trochu tiekli. Mám zopár .32 projektilov liatych z čistého olova, tie sa deformujú, aký má naa dlhý lauf a znáša +P+ ?
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 18:40, upravené celkom 1 krát.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

bum: ak už máš matrice tak neni problém, až dojdem donesiem ti to olovo, inak toto by ťa mohlo zaujímať: http://stevespages.com/page8f32acp.html bohužial iba jhp, a tie u nás... šancu vidím v prebití, problém je len v tom že lahký soft point v .311 nezoženieš.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 18:39, upravené celkom 1 krát.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

dutina vplyv má, všimni si u iných ráží na tej stránke sú použité medené monolity, bez dutiny a perforácie by nefungovali. ale nie je to len o dutine , je to aj o konštrukcii jadra pištolových projektilov, nestačí spredu navŕtať dieru a čakať že sa roztvorí. U SP je konštrukcia ešte dôležitejšia, speer ktorý používam do .357sig má jadro do polovice narezané do hviezdy a potom nalisované do kopy, plášť je tiež perforovaný takže sa pri dostatočnej rýchlosti zachová ako jhp.
inspiring_proskuriakova

Príspevok od používateľa inspiring_proskuriakova »

dostal som sa k starym nabojom S&B, ale tie mali ciernu zapalku... subjektivne to davalo vacsiu ranu... su naozaj silnejsie ako klasicke s cervenou zapalkou a vyrabaju sa este?
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

vraj boli do škorpíkov, ale či to je pravda neviem.
Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1138
Dátum registrácie: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

...
Naposledy upravil/-a 71Jany71 v 17 Mar 2011, 16:09, upravené celkom 1 krát.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Ešte staré FMJ s oceľovým jadrom, neviem či sa to ráta. :)
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

fmj magtech a partizán jhp a fmj. Až na to že ten jhp od partizána je iba obchodný ťah, neotvára sa a je výkonovo slabší ako klasický fmj od sellierov.
Používateľov profilový obrázok
71Jany71
častý prispievateľ
Príspevky: 1138
Dátum registrácie: 13 years 4 months

Príspevok od používateľa 71Jany71 »

...
Naposledy upravil/-a 71Jany71 v 17 Mar 2011, 16:09, upravené celkom 1 krát.
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"