9mm Luger Fiocchi

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

9mm Luger Fiocchi

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Dnes v predajni zbrani a polovnickych potrieb som natrafil na naboje Fiocchi 123gr,som zvedavy co budu zac.Ked ich otestujem hodim info. :lol: Cena 8.50za 50ks.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

u Frana ich mali uz pred 3 tyzdnami za 4,90sk za kus.. lietalo to normalne. Za tu cenu mali aj 8g Magtechy
inspiring_greider

Príspevok od používateľa inspiring_greider »

Fiocchi 123gr som kupil aj ja pred nedavnom v RK cena 10€/50kus. este som ich netestoval, ale pocul som ze by mali byt kvalitne...uvidime :lol:
Kazdopadne ked otestujes podaj hlasenie :wink:
Takto nejak to vyzera:Obrázok
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa arminius »

Vo štvrtok som položil zopár kúskov .
Bol som spokojný , zatiaľ najlepšie čo som používal ...
Na 25 metrov všetko v čiernom .

Obrázok

P.s.:
Obrázok je len informatívny , strely boli mosadzné .
Naposledy upravil/-a arminius v 25 Máj 2009, 21:09, upravené celkom 1 krát.
inspiring_greider

Príspevok od používateľa inspiring_greider »

uz som sa zlakol ze si zase vychytal nejake specialy s ciernou strelou...pelendrekove :lol: :wink:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ved ja som uz mal rozne ale tieto este nie :wink:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Dnes som testol Fiochy naboje,musim povedat ze take naboje s takou ranou a vyšlahom s ustia hlavne som este nemal.Kopance boli take ze ma na Kacene po par ranach zacal boleť ukazovak od razu.Presnost moje schopnosti moc na mierenku niesu :roll: ale ten plamen cca 10cm od hlavne.Dal som ich do Glocka 17c,konecne som videl kompenzator v akcii,krasne plamene :twisted: ale spatny raz prijemnejsi a mensi ako u Kaceny.Asi bol komp konečne vyuzity :lol: Strelil si aj kolega aj mal dojmy ako ja.Ale popre isli k zemi ako 45-kou. :twisted:
Naposledy upravil/-a BALISTIK v 31 Máj 2009, 17:34, upravené celkom 1 krát.
inspiring_greider

Príspevok od používateľa inspiring_greider »

kurna uz sa nato tesim!! chcel by som ich vyskusat aj ja ..len neni casu ked spravim statnice a obhajoby mam sa naco tesit :D...bude to dokonaly prostriedok na vyventilovanie stresu :twisted: :twisted:
potom podam hlasenie aj ja :lol:
Používateľov profilový obrázok
Kotuc
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 19 years

Príspevok od používateľa Kotuc »

Tak ja som ich vyskúšal dnes. Lietajú fajn a laborované sú vyššie ak S&B takže trošku viac kopú. A strieľal som pri .45 ACP a bolo to hlučnejšie ako tá 45ka. Vystrieľal som 75 rán a ani jeden nemal problém.
inspiring_margulis

Príspevok od používateľa inspiring_margulis »

Taktiež som ich vyskúšal včera. Sú presnejšie a majú vyššiu laboráciu ako S&B alebo GECO. Cítil som silneší spätný ráz ale bolo to ešte únosné. Zaujímavé, ale nezanechajú za sebou v hlavni taký sajrajt ako S&B. Tak ako píšete sú haj hlučnejšie ako ostatné 9mmPARA.
Vystrelených 150ks zo SIG P226 Al SO, bez akýchkoľvek problémov. Cena okolo 0,15.-/ks. VRELO ODPORÚČAM.
inspiring_hypatia

Príspevok od používateľa inspiring_hypatia »

Nazdar bandaleros, takže i ja som mal tu možnosť zakupiť si tento druh minicie a preto hned ako ho vyskušam dám Vám vedieť.


Obrázok

:D :D :D
Používateľov profilový obrázok
Kotuc
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 19 years

Príspevok od používateľa Kotuc »

tak ja som ich vysypal asi 1400 ks a ani jeden nemal zadrhel. Strielal som to z Norconie NC226 a Waltra P1. A Geco som mal len raz a tie len špinili pištoľ.
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

dosť za ne pytajú ja som ich kúpil len pre to, že boli na pulte za 5 ,- SK ... dosť silné mi prídu ..
eager_brahmagupta

Príspevok od používateľa eager_brahmagupta »

som udiveny z vasich pocitov, ale moja skusenost s fiochi nebola najlesia. co sa tyka strelby, presnosti, neposudzujem, ale taky smrak co z nich isiel to bolo na nevydrzanie. strasne smrdeli spaleniny. vonku mozno necitit ale na krytej strelnici to bolo dost huste.. po dlhsiom case strelby sme museli odijst na pol hodiny vonku kym to vyvetra. od vtedy som ich nekupil
duros
častý prispievateľ
Príspevky: 1263
Registered for: 15 years 8 months

Príspevok od používateľa duros »

NONTOX si treba kúpiť na strilanie vo vnútry :)))
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"