9mm Luger Fiocchi

Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Registered for: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Nemeral niekto ustovu rychlost?
Zaujimal by ma faktor, lebo ich planujem ladovat do Scorpion Evo a potrebujem byt vo faktore 150, pricom by to bolo realne pri 20cm hlavni i so slabsimi nabojmi.
inspiring_hypatia

Príspevok od používateľa inspiring_hypatia »

Nazdar banda takže vystrielal som ich 200 ks a nemal som s nimi žiaden problemik. Sú sice silnejšie no su presne a zapach mi žiaden nedošiel k nosu, možno preto že som strieľal vonku na strelnici. Žiaden zadrhel ani porucha, strieľal som z K100 Mk7. Som s nimi zatiaľ spokojný určite si ich ešte zakúpim. :D
inspiring_hypatia

Príspevok od používateľa inspiring_hypatia »

Rasto napísal:Nemeral niekto ustovu rychlost?
Zaujimal by ma faktor, lebo ich planujem ladovat do Scorpion Evo a potrebujem byt vo faktore 150, pricom by to bolo realne pri 20cm hlavni i so slabsimi nabojmi.
Fiocchi FMJ 123 grn = 155 faktor +/- zalezi od zbrane...

Tu je link na online catalog firmy Fiocchi. Je tu aj usťovka čo hľadaš.:
http://www.thedigitaleditiononline.com/ ... n/?i=30230
tycho28
častý prispievateľ
Príspevky: 539
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa tycho28 »

..
Naposledy upravil/-a tycho28 v 11 Dec 2013, 14:56, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

tycho28:
Pozri temu "opotrebovanie" naboja pri nabehu do komory v sekcii Náboje.
http://www.webforum.sk/viewtopic.php?t=1395
inspiring_morse

Príspevok od používateľa inspiring_morse »

Tiez pouzivam naboje FIOCCHI 123gr. do mojej CZ-75B a musim suhlasit s ostatnymi,ze ide o kvalitne a spolahlive strelivo.Maju ich v Nitre=puskarstvo Gerhát po 8,50eur za krabicku.Odporucam.
friendly_ride

Príspevok od používateľa friendly_ride »

neviete ci ich maju niekde v TT ???
inspiring_knuth

Príspevok od používateľa inspiring_knuth »

Nuz tieto ale aj ostatne 9 mm Fiocchi naboje zacinaju byt nedostatkovym tovarom. Ja som v utorok kupil poslednu krabicku u Frana v NR. Po otazke, ze kedy dovezu nove som dostal nemilu odpoved - nedovezu, neoplati sa. Cena je sice 13,90 EUR za 50 ks ale strelba je eno-nuno. Vysvetloval som to aj panulke predavacke ale nepochodil som.

Cize otazka, kde sa daju este Fiocchi 9 mm kupit na zapade SR ?
inspiring_shockley

Príspevok od používateľa inspiring_shockley »

Tak podla zaznamov by som mal mat doma 9 krabiciek Fiocchi 123 grs FMJ. Musim overit.

Za 13,90 á 50ks predam -> napis RP ak mas zaujem, BA.
inspiring_knuth

Príspevok od používateľa inspiring_knuth »

Podarilo sa mi zohnat 4 krabicky za dobru cenu.
Takze zatial dakujem. Ak budu suchoty, ozvem sa. :wink:
Používateľov profilový obrázok
mrzo
častý prispievateľ
Príspevky: 860
Registered for: 9 years 11 months

Príspevok od používateľa mrzo »

Neviem ako to je teraz na SK s tymito nabojmi, ked sa tu tak dlho mlcalo o nich, ale medzi recou mi v Ziline v Lusien-e povedali, ze dostali licenciu na ne a budu ich dovazat. Po 21.7. by mali mat na predajni prvu varku…
friendly_darwin

Príspevok od používateľa friendly_darwin »

Ano Lusien ich vozi cena 9luger 10€ 50ks. Test ammo. Ale tieto neskutocne zasrali zbran. pri 500ks bez jedinej zavady. Vyslah ohna, hluk a koopec iskier :lol: ako na novy rok.
Teraz idem zobrat klasik nie training tak uvidim co povie na to moja K100-večka
Mamby som zobral tiez a to uz bolo o niecom inom.
Aj tak najcistejsia zbran u mna je z ZVS tak isto bez jedineho problemu (8g) doteraz pri cca 3000ks
(9g) z krabicky 8 nevystrelenych u mna kolega zo 100ks 30 vadnych takze 9g nebrat
Používateľov profilový obrázok
bobo
občasný prispievateľ
Príspevky: 54
Registered for: 10 years 3 months

Príspevok od používateľa bobo »

Ja so ich kupil po 10Eur v predajni Polovnik vo Vrutkach. Dva náboje mi neodpalilo na prvykrat, o hodne slabsi spatny raz ako SB 7,5g.
Vsetky uz ale vypredal a podla jeho info to bola 2.trieda, ktore uz asi nebudu.
1.trieda je za 12Eur/krabicka. Chcel som este 9mm Makarov, ale tam bola cena 15,80Eur a to je vela.
Používateľov profilový obrázok
michael77
občasný prispievateľ
Príspevky: 98
Registered for: 9 years 3 months

Príspevok od používateľa michael77 »

V NM , krabička za 9,90 E . Označenie majú - Test ammo . Žiaden problém , dal som ich asi 500ks . Idú pekne bez jediného problému . A dokonca ani veľmi nešpinia zbraň . Je pravda že sú silnejšie , je to cítiť .
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Asi si natrafil na dobru seriu lebo mne aj s kamosom robili 7,5g test amo faktor 115-120!!!Raz na jednej sutazi nechceli male popre padat tak nas napadlo hodime ich na hradla a vysledok vid. dany faktor.
Napísať odpoveď

Návrat na "Náboje"