Športový klub PATRIOT Trnava

Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Športový klub PATRIOT Trnava

Príspevok od používateľa Michal1 »

Dobrý deň strelci.

Chcel by som Vás zoznámiť s novým streleckým klubom v Trnave- Športový klub PATRIOT Trnava.

Zakladajúci členovia Športového klubu PATRIOT Trnava sa aktívne venovali a venujú hlavne praktickej streľbe podľa pravidiel IPSC. Tomu zodpovedá aj zameranie nášho klubu. Strelecký klub sme založili 23.12.2014 a zatiaľ sa len spoznávame a začíname tvoriť základy.

Prvotný impulz na založenie nového klubu nám po rokoch peknej spolupráce s ŠKP Trenčín dali pribúdajúci noví záujemcovia z Trnavy a okolia , ktorí sa k nám chceli pridať a naučiť sa niečo o praktickej streľbe a IPSC. Pomocnú ruku pri vytváraní stanov a klubu nám hlavne podali predseda SADS Alex Szabó, zástupca SADS Karol Šafranko, Peterson a Balistik... , týmto sa chcem im a aj všetkým dobrým dušiam v SADS a ŠKP Trenčín poďakovať!

Klub bude fungovať na strelnici v Národnom streleckom centre v Trnave, kde sa chceme hlavne venovať IPSC a ICS streľbe.

Viac tu: http://ipsc-team-trnava.webnode.sk
matus69
častý prispievateľ
Príspevky: 1896
Registered for: 11 years 11 months

Príspevok od používateľa matus69 »

prajem vsetko dobre a dufam, ze nas pozvete aj na nejaku sutaz.
Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Registered for: 14 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa In - FinitY »

Michal1, a čo to má spoločné so strelnicamy? ci sa nemáš kde pochvaliť že si konečne založil klub?
nechápem.

ináč tych klubov bolo už dosť založených, takže asi pre priemerneho človeka to nebude nadludský výkon.
Používateľov profilový obrázok
Michal1
častý prispievateľ
Príspevky: 2133
Registered for: 16 years 8 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Michal1 »

matus69: Dakujeme a budeme sa snazit nieco male uskutocnit na urovni L1 ci kluboveho preteku.To je ale hudba buducnosti.


In - FinitY:
Nemas co robit? Pre info dal som to sem lebo si to ludia vyziadali, nie aby sme sa chvalili. Co ta napadaju take kraviny. Nie aby si bol rad, ze sa rozrasta IPSC rodina, ale pises taketo voloviny. Nuz kazdy sa prezentuje ako vie.
Používateľov profilový obrázok
In - FinitY
prispievateľ
Príspevky: 327
Registered for: 14 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa In - FinitY »

nudim, o pol jednej v noci urcite, akurát som s piva prišiel a toto tu najdem.

ja som rad že pribudol ďalší aktívny klub do SADS, nikde som nenapisal že som z toho nešťastný, alebo niečo podobné. Ale prečo do strelníc strelecký klub, to nechápem. Ze ludia žiadali? nooo, paráda, aspoň teraz viem aký ste žiadaní. Mňa nikdy nikto nepožiadal aby som dal klub na webforum.

voloviný? to si nemyslel važne, však?

pokiaľ je u teba potreba zverejňovať založenie klubu na fóre, prípadne potom aj informovat o podmienkach prijatia do klubu, prvé logo, štvrtý prijatý člen, atd, navrhni adminovy nech vytvorí tému športové strelecké kluby.

pre ADMINA
Možno takáto téma nie je zlá, nech si tam kluby daju svoje kontakty, miesta pôsobnosti, zameranie. Pre prípadných záujemcov si myslim celkom zaujímavá téma. Akurát navrhujem vždy zadať názov klubu a miesto pôsobenia (pre ľahšiu orientáciu)
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

In - FinitY:
V téme 'Strelnice' je už teraz viacero vlákien týkajúcich sa viac klubov než strelníc a problém s tým doteraz nebol. Mišo sem dal ohľadne toho klubu zatiaľ jediný príspevok, takže fabulovať tu o prvom logu a štvrtom členovi je mierne ... predčasné? :wink:

A áno, zvažujeme aj formálnu úpravu, pravdepodobne tému 'Strelnice' rozšírime aj o kluby.
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Založené fórum Strelecké kluby.
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelecké kluby"