Strelnice a strelecké kluby v Trenčíne a okolí?

Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

uploadni to na www.imageshack.us
a potom sem hod jeden z linkov, ktore ti ponukne a v nahlade pri editovani prispevku si to vyskusas, ci zobrazuje korektne.
infallible_swirles

Príspevok od používateľa infallible_swirles »

mototechna napísal:Tak strelnica pri Merine v podchode je otvorená, radi vás uvidíme. Možnosť zapožičania zbraní, dodania streliva po dohode. Prevádzka takmer neobmedzená, ale ak by sa malo ísť neskoro v noci, treba si to dopredu dojednať. 0914/134262, Ondro Chovan
Chcel by som sa naučiť strielať respektíve si len tak rekreačne občas zastrielať. Je potrebný pre návštevu u Vás zbrojný preukaz?
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Nie je to sice otazka adresovana mne, ale odpoviem.
Na co sluzi zbrojny preukaz? Na legalne drzanie zbrane a streliva, ked si chces obcas zastrielat, staci ti takato strelnica, kde ti vsetko pozicaju a sa ti budu venovat- robit dohlad.
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa miro285 »

Rasťo, na niektoré strelnica ťa ale bez zbrojného preukazu nepustia.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Tak to som este nevidel, pricom to je pekna blbost, pretoze napr som este nevidel ani na jednej sutazi, zeby kontrolovali zbrojaky :-)
Co som cital, tak v TN nielen prenajimaju statie, ale i zbrane, takze to nebude tvoj pripad.
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa miro285 »

napr.

http://www.sskpodhradova.sk/kto-sme-a-c ... 2860&id2=0

"Pištoľová strelnica (25m):
Táto strelnica má 16 samostatných streleckých stanovíšť pre streľbu na 25 m. Je k dispozícii aj verejnosti, avšak podmienkou je Zbrojný preukaz, vlastná zbraň, vlastné strelivo. Strelecké stanovište je kryté, je tu teda možnosť streľby aj pri nepriazni počasia."

Nie každá strelnica ponúka na prenájom a predaj zbrane, strelivo a tak :)
mototechna
častý prispievateľ
Príspevky: 1511
Dátum registrácie: 13 years 7 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mototechna »

Atavius napísal:
mototechna napísal:Tak strelnica pri Merine v podchode je otvorená, radi vás uvidíme. Možnosť zapožičania zbraní, dodania streliva po dohode. Prevádzka takmer neobmedzená, ale ak by sa malo ísť neskoro v noci, treba si to dopredu dojednať. 0914/134262, Ondro Chovan
Chcel by som sa naučiť strielať respektíve si len tak rekreačne občas zastrielať. Je potrebný pre návštevu u Vás zbrojný preukaz?
ZP netreba, je tam vždy zodpovedný dozor. V prípade, že si chceš doviezť vlastné zbrane aj strelivo, samozrejme sa počíta s tým, že si držiteľom ZP :wink: Zavolaj p. Chovanovi a dohodni sa s ním, jeho číslo som tu niekde uvádzal.
superflanker
občasný prispievateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa superflanker »

mototechna napísal: ZP netreba, je tam vždy zodpovedný dozor. V prípade, že si chceš doviezť vlastné zbrane aj strelivo, samozrejme sa počíta s tým, že si držiteľom ZP :wink: Zavolaj p. Chovanovi a dohodni sa s ním, jeho číslo som tu niekde uvádzal.
Vstup je v termíne po tel. dohovore, alebo je tam bežne nejaká zodpovedná osoba? Díky
superflanker
občasný prispievateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa superflanker »

Argonix napísal:No a keď sme už pri tých brokových strelniciach ešte som si na jednu spomenul. Do nedávna fungovala taká malá komorná strelnica pre potreby štátnych lesov a polície aj v katastrálnom území Horná Súča Ale nebola po rozdelení československa uznaná, lebo to bolo v hraničnom pásme a tam je to zakázané, ale teraz po vstupe do EU by sa s tým určite dalo pohnúť keby sa našlo zopár nadšencov.
Bolo by treba miernu rekonštrukciu dlhšiu dobu neudržiavaných zariadení, ale v podstate je tam všetko: štvorsmerová batéria na Trapp, níska a vysoká veža na Skeet, bežiaci terč na koľajničkách, Stojaté terče na malorážku a pred pár rokmi bola postavená 12m vysoká veža.
Kde na Trnávke to presne je? Nemôžeš sem hodiť link z googlemap, alebo nejaké súradnice? Rád by som si to obzrel.
mototechna
častý prispievateľ
Príspevky: 1511
Dátum registrácie: 13 years 7 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mototechna »

superflanker napísal:
mototechna napísal: ZP netreba, je tam vždy zodpovedný dozor. V prípade, že si chceš doviezť vlastné zbrane aj strelivo, samozrejme sa počíta s tým, že si držiteľom ZP :wink: Zavolaj p. Chovanovi a dohodni sa s ním, jeho číslo som tu niekde uvádzal.
Vstup je v termíne po tel. dohovore, alebo je tam bežne nejaká zodpovedná osoba? Díky
Treba mu zavolať a dohodnúť si termín, inak strelnica funguje prioritne pre SK Javorina.
Používateľov profilový obrázok
westwind
občasný prispievateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa westwind »

Otvorená strelnica je aj v Radiši (12km od Bánoviec n/B smerom na Uhrovec)
Cena 8e/hod (členovia SK BN - 4e/hod)
Dajú sa strielať krátke aj dlhé gulové zbrane. Možnosť požičania zbrane.
Strelnica funguje za každého počasia. Treba sa dopredu dohodnúť.

Mapa:
http://maps.google.sk/maps/ms?ie=UTF8&t ... 77162&z=14
Kontakt na správcu:
p.Dúbravka - 0907 140 399
autodubravka@azet.sk
mototechna
častý prispievateľ
Príspevky: 1511
Dátum registrácie: 13 years 7 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa mototechna »

A, E a F hotovo :)
Používateľov profilový obrázok
733thunder
prispievateľ
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa 733thunder »

Bol som predvcerom v Trencine na strelnici,spravca ktory tam bol je velmi prijemny.Vstupne 5 euro nahodinu nie je az tak vela,ale iba ak idete sami,alebo dvaja.Ma totiz dve stanovistia,v pripade ze pridete traja,styria,atd a spolu stravite na strelnici hodinu,plati 5 euro kazdy. :?
inspiring_carver

Príspevok od používateľa inspiring_carver »

Som rád, že konečne je nejaká strelnica v Trenčíne, lebo inak som bol odkázaný na Bratislavu a jej strelnice, lebo dosť veľkú časť svojho času tam trávim... Včera som sa tam bol pozrieť aj s otcom (tiež strelec).... Súhlasím, že správca je veľmi príjemný pán, ktorý veciam rozumie. Cenu 5 EUR/hod považujem za primeranú a už sa teším, keď sa tam inštaluje elektrický posun terčov....
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelecké kluby"