Strelecky klub BA

wisdom
občasný prispievateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 8 years 11 months

Príspevok od používateľa wisdom »

Ahojte, otazka na tuto temu: okrem kratkej zbrane, ktoru mam na ZP skupiny A mam ulozenych aj zopar dlhych zbrani po svojom dedovi, ktore mam za skupinu F. Doteraz som tieto zbrane od nadobudnutia nepouzil, predat mi ich je luto pretoze mi pripominaju vzacnu osobu a na polovnictvo momentalne cas nemam - to je v plane az o par rokov. Kazdopadne na strelnici by som tieto zbrane rad 1-2x za rok prevetral. Chcem sa preto spytat na nejaku najlacnejsu moznost ziskat clestvo v nejakom klube (ako to vyzaduje zakon koli ziskaniu skupiny E). Idealne v BA a okolie. Momentalne chodim strielat do Hunter clubu v Ba ale tam tato moznost zatial nie je.

Vdaka za kazdu radu. Ide mi len o cenu clenskeho (vypalneho poplatku zo zakona) nic ine. Strelnice budem navstevovat tie co doteraz.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

najdi este dvoch, zalozte si obcianske zdruzenie - strelecky klub, napiste stanovy, zaregistrujte na Min Vnutra za 66e poplatok, zalozte si ucet v banke za 2e/mesacne a mas vlastny sportovy klub, kde si sam sebe vystavis potvrdenie o clenstve odteraz az donekonecna.

nemas za co
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

roman napísal: a mas vlastny sportovy klub...
Už len vlastná strelnica chýba... :roll:

Mimochodom, aj OZ je povinné určitým úkonom, presnejšie
https://www.financnasprava.sk/sk/podnik ... rganizacie
Používateľov profilový obrázok
Wakama
prispievateľ
Príspevky: 204
Dátum registrácie: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa Wakama »

Ahojte,
rád by som si zastrielal z krátkej zbrane rôzneho kalibru nakoľko si chcem kúpiť svojú prvú zbraň,preto sa chcem spýtať či sa tu seriózne nájde niekto kto chodí do nejakej strelnice v BA a okolí a dovolil by mi zastrielať si z jeho zbrane.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

ad 1 oprav si velkost pisma
ad 2 zajdi na strelnicu (v BA su asi 3 - ColtCub, Hunterclub, TaT) , na kazdej maju instruktora aj zbrane na poziciavanie roznych kalibrov
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Pena »

ROMAN, aj naša strelnica ŠSK SAV BA je v Bratislave. :twisted:
A máme tam možnosť zabezpečiť na vyskúšanie zbrane od našich členov podľa požiadavky a máme tam dokonca aj trénerov športovej streľby s najvyššou zväzovou licenciou a s úspechmi ... :idea:
WAKAMA, stačí zavolať alebo napísať akú máš predstavu o zbrani čo si chceš kúpiť a ja sa ti pokúsim zabezpečiť niekoho, kto ju má a požičia ti ju. Bolo by možno dobré napíať sem aj to, aké sú tvoje predstavy o jej použití - nosenie a občasné zastrielanie, presná streľba - KVvZ, parkúr, ... Tunajší členovia by ti na začiatok poradili.
Používateľov profilový obrázok
Wakama
prispievateľ
Príspevky: 204
Dátum registrácie: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa Wakama »

roman napísal:ad 1 oprav si velkost pisma
čo je na tej veľkosti zle?viacerí používajú väčšie písmo,len som sa prispôsobil väčšine..teda som cez mobil a ukazuje mi veľkosť písma rovnaké také aké používajú iní,tak sa ospravedlňujem ak sa to vám ukazuje inak ,zmením to

Pena- mám záujem si určite kúpiť dve zbrane..jedna primárne na sebeobranu a druhú hlavne na strelnicu pre presné strieľanie.
Určite by som si chcel vyskúšať
Glock 17,19,36
CZ 85B, 75 SP-01
GP P1

chcel by som si skúsiť aj iné zbrane kalibrov 9mm,45ACP,40S&W



edit: veľkosť písma :wink: <yarco>
elegant_bhaskara

Príspevok od používateľa elegant_bhaskara »

Strelecky klub Slovakia prijima novych clenov. Viac na www.skslovakia.sk
Používateľov profilový obrázok
aparapi
častý prispievateľ
Príspevky: 617
Dátum registrácie: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa aparapi »

Stránka je dočasne nedostupná :twisted:
elegant_bhaskara

Príspevok od používateľa elegant_bhaskara »

aparapi napísal:Stránka je dočasne nedostupná :twisted:
mne ide :D
Používateľov profilový obrázok
aparapi
častý prispievateľ
Príspevky: 617
Dátum registrácie: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa aparapi »

No už aj mne :D
Malý tip - malé čierne písmo na modrom pozadí sa fakt ťažko číta, odporúčam ho riadne zväčšiť, prípadne aj svetlejšie pozadie.
Vzhľadom k tomu, že EU chce dať aj predovky na zbroják :evil: asi popremýšľam o členstve :twisted:
elegant_bhaskara

Príspevok od používateľa elegant_bhaskara »

aparapi napísal:No už aj mne :D
Malý tip - malé čierne písmo na modrom pozadí sa fakt ťažko číta, odporúčam ho riadne zväčšiť, prípadne aj svetlejšie pozadie.
Vzhľadom k tomu, že EU chce dať aj predovky na zbroják :evil: asi popremýšľam o členstve :twisted:
Berem v uvahu,este dnes zmenim .



edit electron: prispevky necituj
ketchup
prispievateľ
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa ketchup »

ma niekto tip na klub v BA ktory je registrovany v SADS a prijima clenov? pripadne akekolvek dalsie informacie.
Používateľov profilový obrázok
Mesi
moderátor
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 15 years 6 months

Príspevok od používateľa Mesi »

skus ist opacne - pozri zoznam klubov v SADS a napis im, ako to maju s clenmi.

http://www.sads.sk/kluby
ketchup
prispievateľ
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa ketchup »

stranku sads som samozrejme pozeral len sa priznam ze ma zarazilo ze vsetky bratislavske kluby dokopy maju menej clenov ako rda. a klubovu web stranku aspon so zakladnymi informaciami by som v 21 storoci povazoval za minimum. som mal skoro pocit ako by o novych strelcov nikto moc nestal ked aj ujo google sa dopracuje maximalne k par mailovym adresam.
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelecké kluby"