Strelecký klub okolie Malaciek

inspiring_sutherland

Strelecký klub okolie Malaciek

Príspevok od používateľa inspiring_sutherland »

poradi mi niekto dobry strelecky klub v okoli malaciek, popr BA, chcem sa stat clenom kvoli ZP a bodli by aj kontakty, dakujem
Pena
častý prispievateľ
Príspevky: 742
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Pena »

76BH Malacky HARAMIA Marián Jilemnického
2377/7
901 01 MALACKY 0905505653,
0903730525,

143BH TEXTILANKA - Gajary ERNST Alojz Gráfova 605 900 61 GAJARY 0902547459,

alebo u mňa ... :twisted:
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

sparks:
Akú máš predstavu a čo očakávaš od toho klubu?
Napíš sem alebo do PM.
inspiring_sutherland

Príspevok od používateľa inspiring_sutherland »

ocakavam strelnicu a samozrejme clenske vyhody, tz zlavy na strelnicu a podobne a hlavne spolahlivost a ochotu ludi, presne to co mozu ocakavat odomna, primarne to potrebujem kvoli ZP ale nechcem to len proforma ale aj to aby som mohol dane clenstvo vyuzivat
inspiring_sutherland

Príspevok od používateľa inspiring_sutherland »

pena o tych gararoch a haramiovy viem.lenze nepocul som o tom ze byt klub aj realne fungoval , pokial viem tak strelnica v MA je neverejna-len pre PZ a kamaratov a co sa tyka teba ako si to myslel?
inspiring_sutherland

Príspevok od používateľa inspiring_sutherland »

no co ziadne ine navrhy? osobne skusenosti? a co tak colt club?
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Čo sa týka klubu v MA, pred cca 10 rokmi to fungovalo tak, že členovia mali povinnú účasť na nejakých súťažiach (nestrieľala sa tam 'dynamika') a brigádach. Strelnica nemala (a asi stále nemá) pevné hodiny pre verejnosť, takže vstup len s niekym, kto má kľúče.
Tento systém mi nesedel, tak som išiel inam.
Dnes už možno fungujú úplne inak, treba ich kontaktovať a opýtať sa, alebo tu možno niekto napíše aktuálny stav.


Čo sa týka CC - žiadne povinnosti a žiadne výhody, čo mne osobne vyhovuje.
Zaplatíš tuším 38e členské a je to. Prístup na strelnicu máš počas hodín pre verejnosť rovnako ako verejnosť, strelnicu si platíš rovnako ako verejnosť, členovia Legis Telum majú zvýhodnené podmienky.
Raz ročne tam chlapi organizujú takú milú súťaž s posedením, neviem či pre všetkých členov alebo len pre aktívnych.

V T&T tuším tiež funguje nejaký klub, detaily neviem.

sparks napísal:primarne to potrebujem kvoli ZP
Ak toto je tvoja primárna požiadavka, klub typu CC by ti mohol vyhovovať. Ak sa chceš aktívne podieľať na činnosti klubu, treba asi hľadať inde a pýtať sa na podmienky a detaily fungovania.
inspiring_sutherland

Príspevok od používateľa inspiring_sutherland »

a komu patri strelnica? Haramiovi? tomu sa neviem dovolat
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Netuším.
friendly_germain

Príspevok od používateľa friendly_germain »

Nazdar, zajtra 15.1.2013 otvarame novu krytu strelnicu v LOZORNE (medzi BA a Malackami). Okrem ineho pri strelnici existuje aj strelecky klub. Blizsie info najdes na http://strelnica-lozorno.sk/index.php/s ... b-delta-01 pripadne na tel. c. 0903 432 845.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Výborne, držím palce!


Doplňujúce otázky k informáciám na webe môžem klásť rovno tu alebo radšej cez mail/mobil? :wink:
friendly_germain

Príspevok od používateľa friendly_germain »

Otazky samozrejme mozes klast aj tu, nic nieje tajne, len nazarucujem ako rychlo odpoviem :)
Idealne je zavolat na 0903 432 845 (spravca), pripadne cez mail strelnica@centrum, alebo ak budes mat cestu okolo Lozorna tak sa zastav rovno na strelnici (areal PD Lozorno, mapka ako nas najdes je tu http://strelnica-lozorno.sk/index.php/kontakty)

V principe, ak sa stanes clenom, dostanes potvrdenie pre PZ na rozsirenie zbrojaku o skupinu E, dalej klubisti budu mat nejake vyhradene hodiny na strelnici na treningy for free, mimo vyhradenych hodin budes mat urcitu zlavu. No a samozrejme socializacny efekt, teda dostanes sa do skupinky zaujimavych ludi, ak budes pretekat a budes dobry moze sa ti ujst aj nejaka materialna podpora zo strany klubu a podobne.
Ja sa to pokusim v dohladnej dobe zosumarizovat a vyvesim to na nas web.
friendly_germain

Príspevok od používateľa friendly_germain »

Tak sme sa nakoniec dohodli v plene, ze klub bude pre 2013 fungovat nasledovne:

Rocny poplatok = 100 €, dostanes potvrdenie na dlhe zbrane pre PZ, v pripade zaujmu sa cez nas mozes stat aj clenom KVvZ, no a pre rok 2013 budes mat po preukazani sa clenskym preukazom strelecky post na strelnici ZADARMO (kedykolvek sa objednas, v ramci otvaracich hodin samozrejme).
Ostatne materialne zabezpecenie, teda tercovinu, naboje a podobne pomocky samozrejme za uhradu podla platneho cennika :wink:
Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa Bauer »

Skús založiť samostatnú diskusiu strelnica Lozorno. Aby som nemusel všetko znovu hľadať, keď budem chcieť podrobnosti.
friendly_germain

Príspevok od používateľa friendly_germain »

Zalozil som :wink: mas pravdu bude to urcite prehladnejsie. dikes :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelecké kluby"