Strelnica LOZORNO + strelecky klub DELTA 01

friendly_germain

Strelnica LOZORNO + strelecky klub DELTA 01

Príspevok od používateľa friendly_germain »

Davam do pozornosti novu krytu strelnicu, ktora je otvorena od 14.1.2013 v areali polnohospodarskeho druzstva v Lozorne.

Pri strelnici zaroven funguje strelecky klub Delta 01.

Blizsie info najdete na http://strelnica-lozorno.sk/ alebo telefoncky 0903 432 845
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Ak je niekto členom a zobere si so sebou nečlena ako hosťa, ten hosť platí? Ak áno koľko?
friendly_germain

Príspevok od používateľa friendly_germain »

Clen klubu ma vstup na strelnicu zdarma = strelecky post. Ostatne veci, ak potrebuje plati podla cennika. Jedine, co ma napada tak si zaplatis za terc ak ostatne veci mas (Nechceme aby si strelci nosili vlastne terce, nemame s tym dobre skusenosti)

U nas na strelnici sa plati za strelecky post. To znamena, ze ak si ako clen klubu zoberies niekoho so sebou a budete stale len na jednom poste - resp. vzdy striela len jedna zbran, tak neplati nic. Ak ale chcete strielat nezavysle na sebe, tak si tvoja navsteva plati ako kazdy iny navstevnik (vid cennik na nasom webe). Treba pochopit, ze sme komercna strelnica a nie charita :wink:

Clenske na tento rok je 100 €, co ti umoznuje bezplatny 1 post kedykolvek budes chciet (za predpokladu, ze bude volne miesto samozrejme), ak potrebujes tak potvrdenie pre policiu na skupinu E.
Používateľov profilový obrázok
Mike75
prispievateľ
Príspevky: 256
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa Mike75 »

K tym tercom poprosim dovysvetlenie.

Nechcete, alebo Nedovolujete vlastne terce?

Dakujem
Používateľov profilový obrázok
neosk
prispievateľ
Príspevky: 345
Dátum registrácie: 11 years 8 months

Príspevok od používateľa neosk »

mna by to tiez zaujimalo, ked som teraz objednal stofecku tercov :)))
friendly_germain

Príspevok od používateľa friendly_germain »

Vysvetlim to asi takto: bezne pouzivane terce = papierove na ramoch aj stojanove, kovove gongy a popre, kyvadla pre IPSC, bariery mame. Ak ale mas nejaky specificky vycvik spojeny so specifickymi tercami urcite sa vieme dohodnut.

Vsetko je vec dohody. Samozrejme ak nebudes chciet strielat na plechovky alebo flase a podobne kraviny, to by sme sa nedohodli :)
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Gazz: neber to ofenzívne, nie je to tak myslené, ale napíš to prosím jasne. Ak nechcete aby si ľudia nosili vlastné papierové terče, tak napíš dôvod. Aj keby boli tie terče rovnaké aké ponúkate vy alebo nepotreboval človek nutne strieľať na tie svoje, tak ľudia to robia aby ušetrili. Napadajú ma dve veci prečo si nemožno nosiť terče

1) Pretože chcete zarobiť na svojich terčoch ktoré budete predávať strelcom - veď ok, na tom nie je nič zlé, môže to byť súčasť rozpočtovej politiky strelnice, to si každý zváži či je ochotný alebo nie také podmienky prijať.

2) Nejaký iný dôvod ktorý nepoznám, typu že máte nejaké špeciálne rámy na konkrétnu veľkosť terčov s uchytením alebo čo...

Ak je to ten dôvod číslo jedna, tak to prosím ťa napíš a nechoďme okolo horúcej kaše, strelnica je súkromná, môžete si zvoliť podmienky aké chcete.

Diky za predchádzajúcu odpoveď, to v rámci jedného stavu je v pohode.
friendly_germain

Príspevok od používateľa friendly_germain »

V pohode treba sa pytat, myslel som si ze je to uz jasne :) Sme zvyknuti precvakavat vzdy po strelbe nove papiere na ramy, cisto prakticka zalezitost. Takze ked prides s vlastnym papierom deprva by si ho nacvakal na cisty terc. A ano aj ten papierovy terc je tovar ktory predavame, ale zaroven musime zaplatit aj vyrobu ramov, chapes nic nepada z neba zadarmo...iba ten sneh :wink:
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

mne pride to cele ako ferovy dil. coskoro sa uvidime. tesim sa.
Používateľov profilový obrázok
Mike75
prispievateľ
Príspevky: 256
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa Mike75 »

Zoid pekne vysvetlil otazku a takisto sa pripajam so suhlasom.
Je to vas job, urcite podmienky a uvidite sami ci sa osvedcia.

Dakujem za odpoved
Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa Bauer »

Možno som to zle v tejto diskusii a na vašej stránke študoval, ale pochopil som to nasledovne.

napr. Balíček č. 1 je : Hodina streľby + 1 ks terču je 8,80 a čo keď chcem počas tej hodiny vymeniť terč, že mi jeden nestačí ? Musím si kúpiť ten Váš, alebo môžem na ten starý rozstrieľaný, čo mi dali na začiatku nacapiť aj ten svoj ?
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

zacina to tercami a co chvila sa bude strielat len so strelivom zakupenym na strelnici

nemohol som si neodpustit poznamku,prepacte
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Gazz: jasná odpoveď, ďakujem. Niekedy vás pozrieť prídem. :wink:
friendly_germain

Príspevok od používateľa friendly_germain »

Bauer - neuveris ale my sme tak super, ze ked prides strielat tak ti k tomu tercu dame aj lepky aby si si mohol durky pozalepovat . chlapci sory ale neskutocne vela casu tu venujete tej najmenej nakladnej polozke pri strielani.
Pokusim sa to vysvetli este raz. Prides strielat, zaplatis si papierovy terc co je myslim 0,80 € co je vlastne za papier a ram (lebo sem tam aj ten najpresnejsi strelec pusti gulu do ramu) dame ti lepky a budes si prelepovat. Ked chces dva terce tak si zaplatis dva. Ak ides vybuchat tisicku lugerov tak uznavam ze asi si budes chciet zmenit papier aaa tradaaaa v tom momente si kludne z igelitky vytiahni papier a nacvakaj si ho na ram. Treba pochopit, ze musime udrziavat aj ramy, a tie ramy sa nevyskytnu len tak. Nemame stolarsku dielnu, ze by sme si ich vyrobili. Musime ich kupit, resp. dat vyrobit a zaplatit.

electron - napadlo ma take prirovnanie k restauracii. Ze ked ides na veceru tiez si asi neprinesies sniclu z domu a hranolky si objednas :D Ale teraz vazne. Ja som este na takej strelnici nebol kde by som nemohol buchat so svojou zbranou a nabojmi. Taka by na 100% neprezila. Druha vec je ked si chces pozicat jednu z nasich zbrani. Bohuzial do tej ti nedovolime pchat, co si prinesies. Dovod je uplne jednoduchy a sice nevieme okontrolovat kvalitu kazdeho naboja. A ak nastane nejaka skoda na zbrani koli vadnemu strelivu tak sa aspon nebudeme vadit kto je zato zodpovedny. :wink:
Používateľov profilový obrázok
Bauer
častý prispievateľ
Príspevky: 644
Dátum registrácie: 13 years 6 months

Príspevok od používateľa Bauer »

Gazz, Electron

Do ich zbraní im verím, že nenechajú pchať, čo si kto prinesie, nejaké prebíjance s laboráciou na hranici tormentačných patrónov. Čo i len kupované sypance od Fraňa s oceľovou nábojnicou, čo opotrebováva vyhadzovače by isto neboli vítané. V tomto s prevádzkovateľmi strelnice súhlasím.

A to kupovanie terčov je tiež pochopiteľné, možno o tom niekto počul, ale existuje v niektorých vyspelých reštauráciách aj poplatok za "odzátkovanie" donesenej fľaše s vínom. Lebo v lepších reštauráciách sa občas omylom stane, že si niekto chce povedzme na súkromnej oslave vypiť nejaké fakt kvalitné archívne vinečko.

U týchto povinne kupovaných pepierových terčov, ako som to pochopil nejde o zárobkovú činnosť strelnice na papieroch, ale skôr o niečo ako recyklačný príspevok na udržiavanie a opravu rámov a tento príspevok je zahrnutý v cene terčov. A keby fakt niekto veľmi potreboval terč s fotkou svokry, isto mu nezakážu ho tam vycapiť a tento slušný strelec zas nechá nejaký ten trinkgelt pri vyplácaní účtu a zas budú všetci spokojní.
Napísať odpoveď

Návrat na "Strelecké kluby"