Výber zbrane na IPSC

Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Ak by si mal kde si osahat tohoto krasavca, tak nevahaj.
http://www.1911.sk/sk/predaj/438/tanfog ... custom-hc/
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Tak zrovna Tangfo by som do Standardu nekupoval. Kapacita zasobnikov je smiesne mala, skor by som siel do STI (vydrzi naozaj velmi vela - Peto Kopunec ma zo svojho STI v .40 odbuchane cez 100 000 ran a stale slape ako hodinky) alebo SPS (defakto podareny Spanielsky klon STI)

Z low costov jednoznacne CZ 75TS

Stale si ale stojim za tym, ze by bolo pre teba vhodnejsie ist do Production, kvoli naboju 9x19
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

ako je to s dostupnostou a kvalitou STI po zmene vlastnikov firmy ?
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

po predaji STI? Nemyslel si nahodou Tangfo?
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

nie myslel som STI

oprava: zmene vedenia, zmena vlastnikov uz prebehla skor

otazka ale ostava, vozi to sem aktualne niekto ??
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

myslim, ze sa chodi kupovat do ciech. tu som ju videl v ponuke na 1911.sk
Používateľov profilový obrázok
siver
prispievateľ
Príspevky: 321
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa siver »

Len tak pre info ...
Jeden chlapík, ktorého som stretol pár krát na súťaži, strieľal so Sigom (Allround). Tuším tiež riešil Prd./Stand. a dokúpil si aj STI Edge. Podľa jeho slov kvalita spracovanie STI zďaleka nedosahuje kvalitu SIG-ov. A to nehovorím o tom, že SIG vytiahneš z krabice a strielaš, strielaš ..... a nemusíš nič riešiť. STI musel rozchodiť ... a aj tak bol nejaký problém. STI nevlastním, píšem iba čo som počul.
Keď som kupoval pištoľ na strelnicu, tiež som sa rozhodoval medzi Sigom a STI. Chcel som proste nejakú ozajskú búchačku. Neviem aké sú teraz ceny ale ja som vtedy kúpil Allround (mám ho aj ja :D ). Cena toho setu na IPSC so Sigom bola vtedy o cca. 600 Eur nižšia ako samostatná pištoľ STI Edge. A komu na Allrounde nevyhovuje spúšť, grip, atď., tak za tých 600 Eur sa to dá poriešiť.
Ja osobne som so Sigom veľmi spokojný. Je ale pravda, že nemám nejaké veľké ambície. Na súťaže chodím skôr trénovať ako vyhrávať :lol: Ale však počkajte keď raz na to budem mať čas ... a keď nebudem, ešte moje vnúčence budú s Allroundom klince pribíjať.
Ešte poznámka, Allround len ak ideš do Prd. Ak Stand. tak jednočinný X-FIVE ale tam sú zase iné ceny!
Používateľov profilový obrázok
TeErTe
častý prispievateľ
Príspevky: 510
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa TeErTe »

škoda tej dostupnosti STI u nás, ja už dlhšie poškuľujem po nejakom STI nakoľko po dlhom uvažovaní a porovnávaní som sa rozhodol ísť do Apeira či custom Edge od (http://www.brazoscustom.com).
Osobne mi sedí štýl 2011 a aj čo sa týka kvality je STI proste TOP.
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Dátum registrácie: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa Vaquero »

Kúp si Shadow a ukončme túto neproduktívnu tému.
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

siver: s vysoko polozenou hlavnou u SIG-ov neurobis s prepacenim ani hovno.

Abakan nechce CZ-tu, preto je tu taka debata, ze co kupit
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Zajtra idem k Franovi a bud. tyzden po Cr. Uvidime ake haraburdie mi sadne:) Len skoda ze zatial ti povolani mlcia...
Používateľov profilový obrázok
Adrian
častý prispievateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: 10 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Adrian »

Co sa tyka Tanfoglia, tak na stranke www.1911.sk mas kontakt. Staci zavolat chlapikovi a da sa dohodnut termin predaja a model, ktory chces. Vozia to na Slovensko. Tusim maju firmu nedaleko Kosic.

Ked som tam pred casom volal, tak nieco mali skladom a zbytok sa dal objednat. Termin dodania bol par tyzdnov az 2 mesiace. Podla Talianov ako to stihali zaslat.
Používateľov profilový obrázok
siver
prispievateľ
Príspevky: 321
Dátum registrácie: 14 years 4 months

Príspevok od používateľa siver »

cubitko napísal:siver: s vysoko polozenou hlavnou u SIG-ov neurobis s prepacenim ani hovno.

Abakan nechce CZ-tu, preto je tu taka debata, ze co kupit
To máš určite pravdu ...
Ale už si skúšal strieľať z nejakého 5"-vého SIGU, X-FIVE alebo Allround?
Viacero strelcov čo si myslelo, že vysoký záver u SIGA je problém ... chytili do ruky Allround a boli veľmi pozitívne prekvapený z chovania sa zbrane pri streľbe. A to boli aj chalani, čo majú búchačky s nižšie položenou hlavňou :lol:
Ja nikoho nepresviedčam čo si má kúpiť, SIG mi vyhovuje. A vôbec nemám pocit, že by napr. Shadow mal pri streľbe menší zdvih. Mne napr. CZ vôbec nesedí ... každému vyhovuje niečo iné!!!
cubitko
častý prispievateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa cubitko »

Hej strielal. Igor (majitel strelnice v Sokolovciach) ma X-five. Je to dobra pistol, ale ak si mozem vybrat, na IPSC uprednostnim CZ / Tangfo. Ked sa snazis dat co najrychlejsie dvojrany za podmienky, ze kazdou ranou odsledujes mieridla, rozdiel v rychlosti tam je... no a ked ho tam vidim ja, tak lepsi strelci to musia citit este viac.

Ja tiez nemam nic proti Sigu, len som toho nazoru, ze Tangfo je na IPSC konstrukcne vhodnejsie.
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

Zatial to vyzera, ze STI vypadava z hry...
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatní výrobcovia"