Kevin

Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Kevin je šikovná malá pištolka na ešte dostačujúci náboj. Jediné mi na nej vadí, a preto som ani do nej nešiel - DAO. Nemám rád tento systém, pri ktorom stále pretláčam kohútik. Mal som CZ100, ktorá mala spúšťový mechanizmus práve takéhoto systému a neprišiel som tomu na chuť. Ale to je rýdzo subjektívne hodnotenie, iný bude DAO chváliť ako super bezpečný systém zabraňujúci nechcenému výstrelu.

Ak by som teoreticky do Kevina išiel, tak asi do kal. 9mm Makarov. Je o čosi výkonnejší ako 9mm Br. a myslím, že Makarovy zoženieš určite lacnejšie ako Browningy.

Ak chceš vedieť o konkrétnych skúsenostiach prelúskaj si tento topic : http://www.strelectvi.cz/forum/kevin-t147.html
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 13:14, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

bum napísal:... tu zbran chcem cisto len na nosenie tak mi to snad az tak prekazat nebude. Na strelnicu mam Margolinku :D
Ja len, ze netrenovat so zbranou, ktoru nosim, sa moze skaredo nevyplatit. A nemusi, samozrejme.
Ale na tvojom mieste by som z nej aspon par desiatok nabojov mesacne treningovo vystrelil, aj s nejakym tym tasenim. Predsa len, je to dost mala potvorka, dobry uchop pri rychlom taseni si asi treba nacvicit.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Kukni vo vyhľadávači bratislavský DEAS Arms. Tam majú Kevina určite za lepší peniaz.
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Jack

Práveže v Dease majú brutálnu cenu. Pozri lepšie príspevok od bum http://www.deasarms.sk/index.php?akcia= ... ia_meno=Pi. 17.600,-Sk za čierny Kevin v 9 Makarov je riadna pecka!

Zlatý môj Makarov PMza 9.500,-Sk s DPH :D.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Panzer, spadla mi sánka a ty za to môžeš! 17 litrov za to prťavé prdítko?! No fuj! Mal si ma radšej nechať v sladkej nevedomosti.
:wink:
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Panzer:
Ja tam vidim cierny Makarov za rovnych 16k.
Ten za 17600 ma v popiske este slovicka "nikel" a "saten", foto tam nie je.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 13:13, upravené celkom 1 krát.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 13:20, upravené celkom 1 krát.
inspiring_jones

Príspevok od používateľa inspiring_jones »

Jednoznačne odporúčam ku Kevinovi gumený návlek na rukoväť. Síce potom treba na zasunutie zásobníka nájsť patričný grif, rýchle prebitie je "mission impossible", ale ergonómia sa výrazne zlepší. (Napokon Kevinovi po poslednej rane neostáva záver v zadnej polohe, tak kto by už "v boji" prebíjal? :D
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 20:14, upravené celkom 1 krát.
inspiring_jones

Príspevok od používateľa inspiring_jones »

bum napísal:Akeho maš Kevinka?
9mm krátky, čierny + drevené pažbičky. Už je trochu "obrúsený" mám ho už vyše tri a štvrť roka.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 20:13, upravené celkom 1 krát.
inspiring_jones

Príspevok od používateľa inspiring_jones »

Momentálne som tesne nad tisíckou výstrelov. (Za 3 a štvrť roka používania). Počas jednej návštevy strelnice, totiž nedám viac než 30 rán, potom už z toho DAO bolí prst. Doma skúsim odfotiť to opotrebovanie a zavesím sem na fórum.
Nosím ho výlučne vo vnútornom opaksovom puzde, kuknem doma či je to Dasta alebo Falco. Skúšal som aj vonkajsie opaskové, ale na tak maličkú zbraň sa mi neosvedčilo. Aj keď je pravda, že boli puzdrá na iné, omnoho väčšie typy, takže je to skreslený dojem...
Prvé problémy sa objavili až nedávno, ale som si istý, že to bolo strelivom: Fiochi z druhej ruky (okrem zádržky aj veľmi "prášia") a slovenské ZVS - na Kevina sú prisilné, pri streľbe spätný ráz štípe v dlani (+ zádržky).
inspiring_jones

Príspevok od používateľa inspiring_jones »

Takže to puzdro je Dasta 200. Aj by som vložil foto + čerstvé foto môjho rozobratého Kevina, len neviem ako - na tomto fóre. Ľudkovia poraďte prosím: keď mám rozpísanú správu vidím síce "img" značky, len postrádam ikonu "upload picture", ktorú (napr. na fóre Grand Power) používam na natiahnutie obrázku z svojho PC.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatní výrobcovia"