Kevin

Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

inspiring_jones

Príspevok od používateľa inspiring_jones »

Chlapi ďakujem, ale z iracionánych dôvodov sa mi nechce umiestňovať moje foto ešte niekde inde.
Bum - poslal som ti v súkromnej správe moju mailovú adresu, ak chceš, pošlem ti to v prílohe e-mailu.
inspiring_ptolemy

Príspevok od používateľa inspiring_ptolemy »

Páni nebuďte psy a hoďte sem tie fotky aj my sa chceme pokochať. :D :D Po tej hračke už pokukujem už dlho.
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

Dufam ze nebudem vyzerat ako nejaky "pako" ak sa spytam co je to za vecicku ten Kevin.... Je to produkt CZ?
inspiring_jones

Príspevok od používateľa inspiring_jones »

BENO napísal:Páni nebuďte psy a hoďte sem tie fotky aj my sa chceme pokochať. :D :D Po tej hračke už pokukujem už dlho.
BENO ono je lepšie Kevina fakt vygoogliť, poslal som Bum-ovi par foto, ale dosť sa lesknú. No a v ruke sa ta zbraň zase celkom stratí.
Inak ešte prezradím, že než som mal zbroják, platonicky som túžil po malých Kel-Tec. Ale dnes by som nemenil - ani za Kel-Tec ani za Ruger LCP. Kevin je síce ťažší o dákych 100 gramov či viac, ale pri tak ľahučkej zbrani to pri nosení fakt nevadí.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 20:11, upravené celkom 1 krát.
inspiring_jones

Príspevok od používateľa inspiring_jones »

bum napísal:Hindenburg piše že je o nejakych 100g tažšia ale stavim sa že ked ju ma pri sebe musi ju častejšie podvedome kontrolovať či ju nestratil ,lebo keby mu vypadla tak to ani nepostrehne . :wink:
Puzdro co pouzivam je stabilne, Kevin by teoreticky mohol vypadnut snad len pri dakych "akrobatickych" pohyboch. Ale po dlhsom celodennom noseni, ak su okolo ludia, veru obcas nenapadne prikladam predlaktie na brucho (vnutorne opaskove puzdro).
Inak na margo DAO spuste - vela strelcov i takmer nestrelcov, co mojho Kevina vyskusali, neboli s DAO spokojni. Ja sam som pred kupou Kevina ziadne ine DAO nevyskusal a veru vahal som, ci kupu risknut. Ale vobec nelutujem, zvykol som si rychlo. (Neslubujem ze vasa skusenost bude rovnaka...)
Kto uvazuje nad Kevinom a ma podobnu dilemu, odporucam dostat sa k dakemu revolveru (radsej .38 Special) a vyskusat strelbu iba v DA rezime. Ista podobnost tam je - ja som sa rozhodol risknut kupu Kevina po presne takomto "teste" (s pozicanym revolverom Rossi).
inspiring_ptolemy

Príspevok od používateľa inspiring_ptolemy »

Páni ja som chcel vidieť črevá po dlhšom používaní :) , novu som videl a aj som si ju ošahal, len som z nej ešte nestrieľal. Veľmo krásna hračka až srdce zaplesá. :D :D
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 20:08, upravené celkom 2 krát.
inspiring_ptolemy

Príspevok od používateľa inspiring_ptolemy »

to bum:
Pravdepodobne 9Br aj keď 9Mak je výkonnejší . Pri tak malej zbrani to ale musí pekne kopať.Tá cena je otázna, DEARMSE ich mali v ponuke ale už ich bohužiaľ nemajú :( a u iných predajcoch som ho nevidel. :(
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 20:08, upravené celkom 1 krát.
inspiring_jones

Príspevok od používateľa inspiring_jones »

bum napísal:Hindenburg A tvoj Kevin ma hlaven dražkovanu alebo polygonnu?
Ej bisťu, priznávam že toto neovládam :(
BENO napísal:to bum:
Pravdepodobne 9Br aj keď 9Mak je výkonnejší . Pri tak malej zbrani to ale musí pekne kopať.Tá cena je otázna, DEARMSE ich mali v ponuke ale už ich bohužiaľ nemajú :( a u iných predajcoch som ho nevidel. :(
Hm, myslím že ráž Makarov by mala význam najmä pre toho, kto má možnosť dostať sa lacno k nábojom, napr. služobným. Ale tak ako pri dvojpalcových revolveroch nemá zmysel používať .357 Magnum, lebo v tak kratučnej hlavni sa sila streliva nedokáže patrične využiť, tak aj "bojová hodnota" Kevinov 9-krátky a9-Makarov sa podľa mňa bude líšiť veľmi málo.
Osobne sa domievam, že Kevin 9mm Makarov bude kopať citeľne viac.
Lebo napríklad aj v samotnej ráži 9mm krátky sú rozdiely medzi jednotlivými značkami - napr. slovenské strelivo ZVS je zrejme silnejšie laborované než MagTech, Sellior-Bellot a pri streľbe som to aj v dlani nepríjemne cítil.
Dosatupnosť: ja mám Kevina z Hermesu (BA), bol som tam pred týždňom a nevidel som ho tam. Ale myslím že tam aj v DEAS-e sa skôr či neskôr opäť objavia.
inspiring_ptolemy

Príspevok od používateľa inspiring_ptolemy »

náhodou som natrafil na jednu stránku kde ho maju

http://www.black.sk/podkategoria/12/Kevin

cena je celkom zaujímavá
inspiring_jones

Príspevok od používateľa inspiring_jones »

Dnes som zažil na strelnici Akty X. Po prvý raz som skúšal prebíjané náboje 9mm Browning z Aresu.

S nábojmi som zatiaľ spokojný, prekvapil ma však Kevin, od ktorého som po tých pár rokoch spolužitia už žiadne prekvapenia nečakal.

Ani neviem ako a mal som naraz vystrelených 48 rán. Pozor - neporovnávajte tento objem streliva so streľbou z veľkej pištole s prebíjaním. Doposiaľ som s Kevinom na jednu návštevu strelnice nedal viac než ca. 30-35 rán, potom už veľmi bolí ukazovák. (A to som na DAO zvyknutý, keď Kevina požičiavam, nikto si nepýta viac než jeden zásobník.) A dnes nič! :shock:

Druhá vec - nedávno sa mi roztrhol gumový návlek na rukoväť a ešte som nekúpil nový. Hoci mám tenké prsty, bez neho sa mi vždy Kevin držal zle. A dnes mi návlek vôbec nechýbal!

Chlapi ženáči, dočkali ste sa po 3-4 rokoch od svadby podobne príjemného prekvapenia od vašich ženušiek? :D
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

Hindenburg, to ze ta po 48 tahoch nebolela ruka a nepotrebujes gumovy navlek nesuvisi so strelivom , ale s tym ze sa malo stretavas s dievcatami....
Naposledy upravil/-a inspiring_liskov v 05 Aug 2009, 14:23, upravené celkom 1 krát.
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatní výrobcovia"