NAA GUARDIAN 32

inspiring_ganguly

NAA GUARDIAN 32

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Ahojte uz sa mi to zda chore :D laska na prvy pohlad ale dnes som zasiel do predajne a nasiel som tuto pistolku http://translate.google.sk/translate?hl ... s%26sa%3DG
ma snou niekto nejaku skusenost? cena sa mi zda velmo dobra .Velkost ako kevin len je cela z matnej nehrdzavejucej ocele :D
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Dátum registrácie: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Nevyzerá zle. Len u týchto drobcov vidím jeden problém. Nechce sa mi veriť, že takáto drobotina vydrží to, čo jej väčší bratia v rovnakom kalibry.

Veľký boom boli Keltecy. Kým im nezačali praskať oká pod hlavňou. Teraz sú to LCPčka. A opäť problémy s praskaním jednej so súčiastok.

Skrátka, fyzikálne zákony neoklameš a zas až taký pokrok v metalurgii nenastal, aby som mal istotu, že takýto drobec je rovnocenný veľkému bratovi. A chodiť so zbraňou s pocitom, že mi tam v najvážnejšej chvíli, keď pôjde možno o život niečo prdne... Ee.

Keď už tak chceš drobca, tak choď radšej do Kevina. Je síce drahý, ale zase zbraň si nekupuješ na jeden rok :D.
Naposledy upravil/-a Panzer v 03 Sep 2008, 00:53, upravené celkom 1 krát.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Dakujem za nazor :D prave som sa docital ze vyrobca poskytuje celozivotnu zaruku ,na zahranicnych forach nepisu celkovo nic zle. Kevina zatial neviem zohnat a ta cena je zatial dost vysoka .Takze ak mi vyjde zajtra cas kupim to NAA v 7.65 . NAA je od Kevina o 5mm kratsie , o 13mm nizsie a o 1mm uzsie :D a vazi 0,387 kg takze je aj lahsie oproti 400g Kevinovi . Budem ho mat vsak slabsom call. Tazko porovnavat ucinok ked Kevin ma tie dve dierky na brzdenie zaveru. Paci sa mi hlavne koli tomu ze je cely vyrobeny z nerezovej ocele. Ale rad si precitam akekolvek pripomienky k NAA :D teraz som do nej zalubeny tak mam ruzove okuliare :D

http://translate.google.sk/translate?hl ... _qdr%3Dall

Na tejto stranke pisu ze sa vyraba ztej istej ocele ako 454 Casul co vsak nieje prekvapenie
http://translate.google.sk/translate?hl ... _qdr%3Dall
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Dátum registrácie: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Len zo zvedavosti sa opýtam - to ktorá firma dováža na Slovensko zbrane North American Arms?

Bojím sa, že žiadna. Ak aj takú nájdeš v Česku, tak sa ti dovoz poriadne predraží A to už nehovorím o prípadných reklamáciách, či zháňaní náhradných dielov.

Dobrá rada nakoniec. Pekných malých zbraní je po svete hafo, ale ak chceš funkčnú zbraň, z ktorej budeš mať radosť, tak choď do zbrane, ktorá je u nás aspoň trochu rozšírená, ktorá má oficiálneho dovozcu, a na ktorú nebude tvoj puškár pozerať ako teľa na nové vráta :D.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Hm, neviem, v žiadnom prípade nechcem spochybňovať tvoju voľbu, ale Panzer dobre hovorí. Tieto veci vidím podobne. Aj keď to v tomto momente nie je aktuálne, keby som mal kupovať niečo prťavé, skôr by som (ale to som ja) asi uvažoval o nejakom subkompakte v 9 mm Luger alebo .40 SW od Glocka (cena len o čosi vyššia ako Kevin), alebo HK, Sig, Beretta, ČZ (2075 RAMI). Aj keď rozmery a váha sú samozrejme o čosi vyššie. Mňa napríklad nedávno oslovil ten spomínaný Ruger LCP príjemnou cenou, ale na zahraničných fórach pomalinky začínajú pribúdať negatívne ohlasy a prípady, keď vypovedal poslušnosť už po pár desiatkách výstrelov. Občas nechýba dovetok, že takto je to (pomaly) so všetkými malými "zázrakmi" v .380 ACP. Tak neviem...
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

NAA nosi predajna pri Slovane v KE nosia ich uz dlllho len sa hned rozpredaju, nosia minirevolver a tuto pistolku ,zpoza mlaky nosia aj deringery.Chcel som si iminirevolver kupit uz skor len nikdy ich hned nemali a ja som kupil nieco ine :D aj t eraz su naceste 12 ks budu asi o 10 dni ale budu len call 22LR a ja chcem aspon 22magnum.

V malom rame mam este G26 a 5ranov. revolver Taurus 38 2palec dalejLuger 22 ,CZ 50 ale oproti NAA su dost velke :D

http://translate.google.sk/translate?hl ... _qdr%3Dall


Obrázok
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Tu som este na nete nasiel rozdiel vo velkosti 380, A 32 ACP :D a ta 380. ma velkost ako Kevin len je tazsia a 590g asi preto ze ram nema z Al ale Fe.

Obrázok
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Nasiel som aj tento pripravok ma sluzit nato aby sa v kapse nemusela hladat pri strelbe sa to nemusi davat dole :D to je fakt prcek :D :D
Obrázok

Precital som zatial asi 40 zamorskych for ale ziadne velke nedostatky som nenasiel ak nedostaky tak asi tejto formre :je tak mala ze ju v kapse neviem najst: :D Co sa tyka vyrobcu NAA tak jeho sluzby chvalia na kazdom fore .Ak v USA niekto tu zbran znicil obratom dostal novu to si vsak unas neviem predstavit a ani pri nasich zakonoch necakam.

http://translate.google.sk/translate?hl ... _qdr%3Dall
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

:D :D :D :D :D takze NAA Guardian 32ACP je doma :D :D :D :D
je to fakt krasa :D inac maju este 4 ks
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Dátum registrácie: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Blahoželám. Koľko ťa vyšiel?
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Dakujem. Takze dostal som ju v mrnavom kufriku z 2 nerez. zasobnikmi dalej tam bola nabojnica z otiskom udernika krasne zabalena,maly visiaci zamok a navod a kopa reklam :D .Cena bola 13890sk a zabudol som este tlakova skuska v cene.
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Dátum registrácie: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Na tak mrňavú pištolku dosť vysoká cena :shock: . To už radšej CZ92.

Ale proti gustu žiaden dišputát :D. Nech ti slúži.
Používateľov profilový obrázok
majac
častý prispievateľ
Príspevky: 716
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa majac »

Panzer, mas recht. ale zase 6.35 proti 7.65 je tiez silny argument.
aj ked teda ja by som sa touto cestou nevybral.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Panzer napísal:Na tak mrňavú pištolku dosť vysoká cena :shock: . To už radšej CZ92.

Ale proti gustu žiaden dišputát :D. Nech ti slúži.
To je pravda za menej peniazkov by som dostal o dost vedsiu zbran :D
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

:D V USA je cena 400 dolacov ,ale ked berem ze je vyrobena trieskovym obrabanim a nie odlievanim ztej najsamlepsiej ocele ako aj 454 Casul a vdaka kurzu dolara sa mi to nezda az tak vela :D .Neviem presne v ktorom roku ju zacali vyrabat ale v Streleckej revue 12/2004 je predstavovana NAA Guardian raze 32 NAA co je naboj podobny 7.65 Para. A tam pisu ze vrazi 32 ACP sa vyraba uz dlhsie asi od 1998 :D takze to nieje ziadna novinka ale rokmi overena minipistolka :D a este vto SR pisu ze NAA 32ACP/ striela bezproblemou vsemi seriovie vyrabanymi naboji ./ Konkurenciu ma iba v zbrani od Seecamp ta vsak je urobena trozku inac ,naprikalt tlacitko zasobniku ma naspodku vidno to na foto Obrázok

tu je nejake reklamne video http://www.youtube.com/watch?v=L7IgbAtF5Yg
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatní výrobcovia"