Zbraň na letné nosenie

d-s
častý prispievateľ
Príspevky: 1870
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa d-s »

525
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Vynikajuca cena, menej ako Glock 43 bez zlavy. Glocka som kupil so zlavou za 460 eur, ale kto nema zlavu tak to co si kupil je dobra zbran a za tu cenu urcite, teda pokial si bral novu z predajne
d-s
častý prispievateľ
Príspevky: 1870
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa d-s »

Ano nova z predajne.
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Sranda nastane, ak ti klakne nejaka suciastka, alebo sa rozhodnes pre ine mieridla, dalsie zasobniky alebo puzdro... Suciastky na Glock maju v kazdom obchode so zbranami, doplnky su aj ked to je niekedy maly porod dostat ich na Slovensko a kopyta na Glocky maju v podstate vsetci vyrobcovia puzdier. Tiez ceny veci na Glock su v drvivej vacsine pripadov nizsie ako u inych zbrani.
d-s
častý prispievateľ
Príspevky: 1870
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa d-s »

Ak klakne suciastka, vytiahnem G19 ;)
Suhlasim ze na Glocka sa kupuje lahsie (a preto je G19 hlavna pistolka ktoru neplanujem menit, mam k nej nahradne diely keby nastali horsie casy a nedalo sa legalne nakupovat, kopu municie, ...) ale aj S&W sa da.

Napr zasobnik za 27 EUR (cena ako Glock).
Tritia sa zhanaju tazko (kedze v DE su zakazane - radioaktivny material) ale svetlovodne sa daju...
Puzdra si viem kupit z US alebo dat urobit na mieru.
dantes
častý prispievateľ
Príspevky: 2036
Registered for: 11 years 10 months

Príspevok od používateľa dantes »

Aky je nazor na walther pps m2?
d-s
častý prispievateľ
Príspevky: 1870
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa d-s »

Ked som vyberal, Walther PPS M2 bola jedna z mala malych pistoliek ktore mi odporucali (BA, Luxury Guns).
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

V Luxury su zastancovia zbrani Walther a odporcovia Glocku
Janciak
občasný prispievateľ
Príspevky: 88
Registered for: 7 years 2 months

Príspevok od používateľa Janciak »

Ja som si v pondelok zaobstaral g43 a po dnesnom dni 14hodin ju mam na opasku max spokojnost....
Vonka 20stupnov takze ziadna bunda iba triko a pohoda...
Miestami som zabudol ze to mam na opasku len puzdro bi to chcelo dake kvalitne
inspiring_payne

Príspevok od používateľa inspiring_payne »

Na g43 mam vonkajsie fobus s padlom a vnutorne blackhawk a su dobre a este trigger holster od Falca a to je parada, ani neviem, ze mam u seba zbran
Bamboocha
prispievateľ
Príspevky: 185
Registered for: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Bamboocha »

@D-S potom si otestuj viac typov municie, moj Bodyguard (cca 2 roky 800 vystrielanych) je velmi vyberavy, bez problemov funguje len Fiochi a Hornady, najhorsie je natom S&B z kazdym druhym nabojom odpalenym na 2+ x, cize polka zasobnika, na nosenie nepouzitelne, magtech su lepsie, ale aj tak sa raz za cas stane neodpaleny naboj, na nosenie pouzivam len Fiochi, tie su pre mna bezproblemove.
d-s
častý prispievateľ
Príspevky: 1870
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa d-s »

Vdaka za tipy. Rovnake info dali v predajni.
Na nosenie som zobral Hornady (+ zopar navyse na overenie fungovania), na zabehnutie a na strelnicu vyskusam Geco. S&B vraj maju velmi tvrde zapalky.

Ake puzdro k tomu mas?
Obzeram IWB.
BP Holsters zatial nerobi, Falco ano, za slusne peniaze kupit Kydex z US.
Bamboocha
prispievateľ
Príspevky: 185
Registered for: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Bamboocha »

bral som z US iwb kydex, z clom a postovnym ma vyslo na 54e doslo do 2 tyzdnov, nechal som ebay riesit clo takze mne uz len doniesol do prace kurier :-), zobral by som z BP Holsters, ako som bral na Glock, ale nieje v ponuke a pre mna je to dost od ruky ist robit na mieru.
postol by som link, ale ten typek to uz neponuka, ale urcite najdes nieco
d-s
častý prispievateľ
Príspevky: 1870
Registered for: 8 years 4 months

Príspevok od používateľa d-s »

Obdobne, do Ruzomberku prilis daleko. Uz by sa hodil niekto s Bodyguardom v tych koncinach :)
Z US cez eBay nie je problem, pozeral som, ceny slusne.
Ja to kupujem na rakusku adresu tj clo nie je problem ani ked si ho "vybavujem" sam. Postar donesie s balikom aj ucet za clo, zaplatim mu, odovzda balik.

Potom uz zostavaju iba mieridla (zafarbit, vymenit alebo teoreticky aj Crimson laser) a aspon 2 dalsie zasobniky (maju v Nemecku za 27). Zvysok zostane asi fabricky.
Bamboocha
prispievateľ
Príspevky: 185
Registered for: 10 years 6 months

Príspevok od používateľa Bamboocha »

ja mam model z laserom integrovanym, nakoniec sa ukazal ako hlavne k*rvitko, 2x museli menit cely modul, po cca 100 a potom po cca 300-400 vystreloch zomrel.
bodku je vidiet, len v sere za svetla, ani v rezime blikania nezbadatelne.
teraz by som si uz vybral model bez toho laseru, alebo idealne lcp custom, alebo lcp II. posledne 2 na SVK momentalne nezohnatelne :-/
Napísať odpoveď

Návrat na "Ostatní výrobcovia"